Treść opublikowana przez bronekb5
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
poka, poka! Gdzie foto?! :gwizdanie: Nikt nie uwierzy bez twardych dowodów
-
[ALL B5] moja czarna.
Hej, przyjedź na spota do NS, pooglądamy, pooceniamy, zaproponujemy coś Ale jest całkiem ładnie, po prostu zdjęcia czarnych aut w pełnym słońcu bez połysku tak wychodzą. pozdrawiam
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
Audiczka ale gwint i fela kozak. Jakieś nowości? pozdrawiam
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
Tłumik dosłownie kosmetycznie mógłbyś schować 2 cm jak się da ale powiedz mi lepiej jaki to, skąd i za ile :> Też muszę coś skombinować. Dla samochodu gratki, bardzo ładnie Ci to idzie w "klase".
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Świetna maszynka, słownie brakuje tylko quattro ale się czepiam. Powodzenia w modach.
-
[B5 APU] Avant 1.8T Duży_Przemo
Pozazdrościć gleby Gratki.
-
Moja A4 1.8T quattro
Gratuluje, świetny kolor do avanta. Prawie bliźniaczka do mojej Ładna fela i się będzie prezentować
-
[B5 AEB] Proszę o radę
doradzam polakierować lub założyć progi od S4, żeby do zderzaka pasowały, http://moto.allegro.pl/audi-listwa-progowa-s3-s4-rs4-dtm-a8-rs6-i1677997001.html Chyba, że już całkiem rezygnujesz z progów, to ciężko będzie, żeby to ładnie wyglądało.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szkoda obu aut, ale trochę mu zamortyzowało to Subaru uderzenie w "ściane" na pełnej pi***. A jak piszemy o zniszczeniach to niestety Panowie, kto pamięta dym u mnie na przed spotem w Starym Sączu to niestety K03-005 kaputt Uczcijmy to minutą ciszy... i nie ma ktoś pewnego-używanego turbo K03s do sprzedania?
-
[B5 AEB] Jak zdiagnozować, co jest powodem sporadycznego dymienia
Mam to samo. Obstawiam na uszczelniacze. Ale jak sprawdzisz to daj znać wcześniej. Jak mi się uda to tu też odpisze. Auto mam idento, znając życie masz pewnie z Włoch tylko, że ja mam odmę nówkę, więc obstawiam uszczelniacze.. a tak chciałem uniknąć remontu.
-
[B5 AGB] Ciśnienie oleju
a dymi?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Poprawiony link wyżej! Wycofuje, zdjęcia mają teraz większą rozdzielczość niż mój telefon :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zdjęcia ładne ale jakie malutkie to szok Mój telefon ma większą rozdzielczość
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tu wrzuciłem moje zdjęcia z wczoraj: http://imageshack.us/g/827/a001a.jpg/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wiem, czytać umiem w Gorlicach też są szkoły
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja się z Arturem zabiorę z Gorlic, więc też przybędę "moją" zmodyfikowaną ostro przez LPG furką
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ide spać, jutro wakacje, do zobaczenia forum 09.06 :>[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:14_________________________________________________ Ja tam wole wjechać do środka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pora bardzo dobra, ale musimy się zgłosić a zgłoszenia do dziś!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
i co, zgłosił się ktoś z na zlot?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mi niestety plany trafił tak zwany szlag i się nie pojawiłem w Nowym Sączu niestety. Przykro mi, że tylko was trzech ale ważne, że ktoś był. Jest jakiś VW zlot w Starym Sączu 12.06, bo ktoś wspominał, może tam się zaprezentujemy, tylko bez lipy!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie, jeżeli powiedzie się mój dzisiejszy plan to zawitam i ja do was z moją furką już na LPG i po polerce ale jeszcze nie na 100%, w każdym razie będę w Nowym Sączu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
w kobylance jak jest zakład lakierniczy pieczyckiego ok 150m dalej(jadąc od gorzelni) po lewej stronie miedzy domami stoi przeważnie taki wielki biały dostawczak tam gościu spawa róźne takie rzeczy i miałem jechać do niego zeby w bmw zrobił wstawke z rury zamiast tłumika ale troche ciezko sie z nim dogadac w weekend zeby miał termin wolny. miałem gdzies nr tel jak coś to daj znać poszukam Codziennie bujam przez Kobylankę, więc sobie podjade osobiście. Nie wpadłbym, że u Piatrzyckiego spawają. Dzięki serdeczne.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mnie nie będzie prawdopodobnie, chyba, że "przypili" ale mam pytanie za 100 punktów :> Czy ktoś zna jakiegoś dobrego "wydechowca", który by ogarnął wywalenie kat-a, wspawanie za to zamiennika albo rozcięcie i wsadzenie rurki i zrobienie końcowego tłumika z nierdzewki??
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
Też masz LZ5T ? Ja się zawsze spotykam z LZ5K jak na złość. A do tej felgi oto -1BE wystarczy, jakbym ładował 18" to trzeba by było coś bardziej obniżającego założyć.
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
Update: Dołożyłem ręczny w skórze. W sobotę czeka mnie polerka lakieru :> a we wtorek instalacja LPG - zobaczymy