Treść opublikowana przez bronekb5
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
raczej kanarkowego . Był? :> Ja nie mogłem, ale się przynajmniej zapowiedziałem. Także następnego zaliczę. Coś ciekawego się dzieje u was? Jakieś nowości na "rynku". Ja w drodze do Zakopanego ostatnio minąłem 3 szt. Audi S4 - wszystkie błękitne oraz srebrną S6 i Lamborghini Gallardo
-
[ALL] Wrzucę na to zwykłą oponkę?
Teoretycznie możesz założyć felgę ale nie wiem jaki zakład wulkanizacyjny się tego podejmie, bo tam jest chyba pierścień. Poza tym system Pax wymaga "monitoringu" ciśnienia w oponach, żeby działał i nie wiem jaki to ma wpływ na założenie. Ludzik Michelin mówi, że nie jest to niemożliwe ale można utracić gwarancję producenta pojazdu http://www.michelinman.com/pax/frequently-asked-questions/ Ogólnie rzecz biorąc nie pchałbym się w tą felgę niepotrzebnie - gość ma tylko 1 sztukę.
-
[ALL B6/B7] 22" w B6/B7 ? Da radę :-)
Koleś robi psssssyt i KOZA odjeżdża
-
[B5 AEB] Jaka oponka z naciągiem na 17'' 7J sline
standardowo 205 wchodzą na 7". 50 czy 45 to wysokość, więc będzie to tylko śmiesznie wyglądało i "niewygodnie" się jeździło..
-
[B5 AEB] Srebrna Audi na gwincie i czarnej 17" new photo
Do srebrnego jeszcze felgi pasują tylko opony jakieś "szare", i trawe to byś skosił
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
Zalatują niejako, na spotach koledzy śmieją ale jakie duże te kołpaki - też ciężko takie uświadczyć Gleby nie zakładam na przyszłość chyba, że się przeprowadzę, bo warunki są bojowe już nawet dla 1BE. A z bliska patrząc polerka jest w sumie niekonieczna i myślę, że nie zrobiłaby takiego efektu jak na 18".
-
Ile pali Wam gazu?
Trasa 350 km + miasto (4 osoby + bagaże), felga 17" (225/45R17) - spalone 38l LPG - (prędkości 90-120)
-
[ALL B5] Co z flegami 17cali 235
Na naklejce w bagażniku powinieneś mieć (obstawiam na 90%) 1BA, chyba, że już coś było robione przy zawieszeniu na nie ori. 235 powinno wejść dosłownie na styk przy tym ET, pokusiłbym się o stwierdzenie, że nie ma nawet 1 cm odstępu od wahacza. Standardowo jest ET45.
-
[ALL B5] Ile jest filterków w zwykłym gazie nie sekfencji
Powinno być dwa: filtr fazy lotnej i ciekłej.
-
[B5 AEB] Zapowietrzony układ? Termostat ? szybko sie grzeje 1.8T 150KM 1996r
Zakładam, że płyn chłodniczy nie ucieka i chłodnica nie rozszczelniona?! Wymień termostat jest o tym na forum i powinno być po problemie. Nie panikuj.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ojj niestety ja Ci nie pomogę, do Lipnicy to od nas raczej daleko/ w sensie nie po drodze. Zapytać na Brzeskim :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
O właśnie, świetny pomysł
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak będzie słonko i wezmę ze sobą aparat to nam zrobię ładne, tylko w sumie sceneria w MM mi za bardzo nie odpowiada, pasowało by jakieś bardziej "przemawiające" miejsce.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Piękne zdjęcie :> Szkoda, że Mike się nie załapał :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dawaj dawaj, nikt nie spi :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie, jest sprawa, spóźnię się. Wyszła sprawa, że dopiero o 16.00 mogę wyjechać z Gorlic, więc będę przed 17. Jak będzie padało to od razu uderzę na Sandecję, bo znam życie a jak nie to pod MM się zobaczymy, więc się nie rozjeżdżajcie :> Ale niestety będę sam, bo Artur "zaginął w akcji".. A euri jak zwykle. Do zobaczenia. PS. też nie mam VAG-a
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bronek to też obszywałeś u tego samego fachowca? Ty chyba miałeś w skórce o ile dobrze pamiętam.... Nie no, ja mam ori w skórce ale kubelki, takie jak chce sobie kolega Kamil obszyć. A K2 ma normalne płaskie(no prawie - jakieś takie dziwne ma ) chce tylko, żeby sobie zobaczył jak to wyglądać powinno
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No może jak się uda to zjawi się z całą brygadą gorlicką w niedziele....... :gwizdanie: Jak się uda to może Artur pojedzie ale niestety nie miałem ostatnio z nim kontaktu i boje się, że będę musiał sam reprezentować "ekipę gorlicką" Widzę po Gorlicach, że się sporo B6 pojawiło, może się któryś właściciel na a4-klub przytoczy. Kolega Kamil będzie mógł zobaczyć moje fotele i najwyżej się podzielę kontaktem do K2 :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No ku***. Właśnie. Trochę logiki! Może jak kiedyś na jakimś parkingu będzie stał to uda mi się zagadać. Ustalcie godzinę jaka tam wam pasuje, może być 17 - zróbcie ankietę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bo tak ludzie robią..... Albo przykleją znaczek S4 do słabego diesla :laghing2: Tak robią, ale to jest ori RS4 b7 na gorlickich blachach, już zdążyłem mu się przyjrzeć. V8 slychać pod maską, a nie uciekł mi, bo jechałem za nim 1 km i skręcił, więc się zapewne nie spinał, bo szkoda paliwa Kiedyś go "upoluję" przyzwoitym aparatem, to zobaczycie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mi pasuje, raczej będę. Dzięki i dobranoc
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Niech zmienia, bo tam dalej czerwiec wisi A ja Panowie moi drodzy dziś "we wsi" uświadczyłem spotkanie na drodze z RS4 - ha ha! Już go miałem ale skręcił - miał szczęście, że mu wstydu nie narobiłem. Zdjęcie na dowód (trochę kiepskie ale prowadziłem :gwizdanie:):
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja mogę zrobić sam bardzo szybkiego, bo będę przelatywał po 6 rano przez NS
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
az mnie ciekawi na co Mike chce zmienic wzialbym od Ciebie "niunie" ale w swoją za duzo wladowalem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja też w tą niedzielę nie dam rady ale przynajmniej mam auto zrobione :> Śmiga z turbinką po regeneracji jak złoto. W następną niedzielę też wyjazd się kroi, więc "grupa gorlicka" się nie pojawi w pełnym, jakże zawsze licznym składzie. Nie wiem jak Artur, może by coś napisał Proponuje zrobić w tą - jak tradycja nakazuje, a wtedy za 2 tygodnie się pojawię bez problemu i może Artura wezmę ze sobą