Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] NIEBIESKI AVANT mod str2


HARIBO

Rekomendowane odpowiedzi

A4 1,9 TDI 98r 110KM Avant z wyposażenia co ciekawsze: klimatronik, webasto, kubły , kiera S, zmieniarka... Jak kupiłem był zwykły kangur (szkoda ze nie mam fotek), Na pierwszy rzut poszła na glebe, przyciemnienie szyb (najdelikatniej jak sie tylko dało), no i felga S-line 18". W planach lampy poliftowe, relingi chrom, ramki szyb chrom, CHIP, białe kierunki w błotniki. Jak założe wszystko dodam foty zobaczymy jak wyjdzie wtedy bede myślał dalej. Ogólnie ma być czyściutko i z umiarem.

Pozdrawiam

DSC03999.jpg

DSC04002.jpg

DSC04005.jpg

DSC04008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 1,9 TDI 98r 110KM Avant z wyposażenia co ciekawsze: klimatronik, webasto, kubły , kiera S, zmieniarka... Jak kupiłem był zwykły kangur (szkoda ze nie mam fotek), Na pierwszy rzut poszła na glebe, przyciemnienie szyb (najdelikatniej jak sie tylko dało), no i felga S-line 18". W planach lampy poliftowe, relingi chrom, ramki szyb chrom, CHIP, białe kierunki w błotniki. Jak założe wszystko dodam foty zobaczymy jak wyjdzie wtedy bede myślał dalej. Ogólnie ma być czyściutko i z umiarem.

Pozdrawiam

DSC03999.jpg

DSC04002.jpg

DSC04005.jpg

DSC04008.jpg

ladnaaa

zadnego chromu nie pakuj, wywal hak dorzuc daszek z RSa lampy przod tyl polift i maluj dokladki bedzie kosior :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna maszynka :good: ja bym jeszcze zmienił przedni zderzaczek na polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny avancik :good: felga i kolorek robią robotę :good: Lampy przód i tył polift, xenio i będzie super :wink4: hak sio :decayed: ramkę z grilla maluj na czarno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co bym zrobił to wywalił hak,usunął oznaczenia modelu z tylnej klapy i zmienił kierunki boczne na białe :cool1:

poza tym ładne koło choć sporo tego jeździ i jest już lekka gleba kolorek też w c*pe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nieźle wygląda a ... miejmy nadzieję będzie lepiej.

Nie zakładaj chromu - to już jest passe.

Zacznij od kierunków i lamp poliftowych.

Następnie ramka grilla w kolor nadwozia i znaczki OOOO w czerń.

Hak jeśli nie potrzebny, to zdejmuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie hak poleci dzisaj bo odpinany jest, strasznie szpeci (nawet na niego nie zwracałem uwagi) :) macie racje z tymi chromami odpuszcze sobie grill od RSa założę . Dzięki za wskazówki i podpowiedzi koledzy. Po każdym modzie bede dorzucał foty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor super, felgi dokładnie takie jak ja chcem kupić do tego masz webasto :decayed: Plany na mody na plus :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty wnętrza dorzuce jutro ,zaraz lece zrzucić hak ,a z tym webasto to faktycznie super sprawa szczególnie tej zimy sie sprawdziło tym bardziej ze auto trzymam pod chmurką. Wstając rano do pracy -17 na dworze a w środku cieplutko szybki odmarzniete zero skrobania silniczek też cieplutki palił na strzała-bajerka. Każde następne auto bedzie z webasto jeśli nie w serii to bede montował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty wnętrza dorzuce jutro ,zaraz lece zrzucić hak ,a z tym webasto to faktycznie super sprawa szczególnie tej zimy sie sprawdziło tym bardziej ze auto trzymam pod chmurką. Wstając rano do pracy -17 na dworze a w środku cieplutko szybki odmarzniete zero skrobania silniczek też cieplutki palił na strzała-bajerka. Każde następne auto bedzie z webasto jeśli nie w serii to bede montował.

a jak to webasto ustawiasz ? masz pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękniusiaa :slina: kolorek robi robotę :good:

dbaj bo jest o co :good:

co do planów to tak jak wyżej, oraz maluj tłumik na czarno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafuzg ciężko powiedzieć ile obniżyłem nigdy nie mierzyłem ile bylo wczesniej a ile jest teraz kupilem sprężyny od gościa który tez nie wiedzial ile obniżają założyłem i wyszło jak wyszło. Były to żółte sprężyny firmy KAW i spadła akuracik tyle ile oczekiwałem. Pozdrawiam

jozek726 - Jest to webasto Firmy Eberspacher jest pilot i możliwość ustawiania na konkretną godzine w komputerze webasta. Osobiście nie korzystałem z pilota zawsze odstawiając wieczorem auto ustawiałem na konkretną date i godzine (bardzo prosta obsługa komputerka) webasto załączałem zawsze na 15 min. Świetna sprawa taki gadżecik.

michu93 - dzieki za podpowiedź prysne go w najbliższym czasie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webasto to faktycznie super sprawa szczególnie tej zimy sie sprawdziło tym bardziej ze auto trzymam pod chmurką. Wstając rano do pracy -17 na dworze a w środku cieplutko szybki odmarzniete zero skrobania silniczek też cieplutki palił na strzała-bajerka. Każde następne auto bedzie z webasto jeśli nie w serii to bede montował.

tej zimy też się przekonałem że webasto dobrze mieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zdjąć haka kluczyk sie zaciąl (bo to ten ściągany na kluczyk) i ani drgnie lałem WD grzebałem stukałem waliłem i nic trzeba bedzie odiwedzić jakiegoś szpeca chyba bo szlifierki nie chcem zbytnio odpalać :naughty: . Chłopaki powiedzcie z jakich stron kożystacie dodając zdjecie pod swoje dane i jaka rozdzielczość ma być bo ja nie moge dodać coś a korzystam z Fotosik.pl i lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...