johnnythebest

1.9 TDI
    AVF
    quattro

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. To lepiej tu i tu jak chyba nigdy nie był zmieniany
  2. do wymiany oleju w quattro, tam razem ze skrzynia olej sie zmienia, tak?
  3. Do 1.9 AVF quattro 2l tego oleju styknie, tak?
  4. Odnośnie korony dające wiele do myślenia jest to, że z sieci znika wiele wypracowań czy filmów takich jak wywiad Marcina Wieczorka z Piotrem Schrammem, gdzie mocno punktuje i obnaża sytuację całej tej pandemii. Wirus jest, nie neguję tego ale jest wiele innych chorób, gdzie więcej ludzi na nie umiera, a tutaj na siłę wmawia się ludziom, że ta korona jest najstraszniejsza na świecie i inne choroby już nie istnieją... Kochajmy teorie spiskowe bo tak szybko od nas odchodzą
  5. Kto nie słuchał, polecam bo warto
  6. Ma to wpływ na geometrię czy nic się nie dzieje? No właśnie lecą tam dwa wężyki i plastikowa osłona. Osłonę i te wężyki poluzowywałeś?
  7. Powiedzcie czy podczas demontażu "banana" poluzujecie trzy śruby od sanek, żeby wyciągnąć śrubę mocującą wahacz, która blokuje się przy podwoziu? Jeśli tak to czy ma to wpływ na geometrię? Widziałem filmy z wymianą w B5 ale tam trochę inaczej to wygląda.
  8. Czy po zaślepieniu EGR trzeba go programowo wyłączyć?
  9. Szwagier kupił auto :) Temat do zamknięcia.
  10. Odnośnie s-line wg sprzedającego to zawieszenie i wewnętrzny co daje mu podwójnego s-line Pojechał szwagier oglądać, zobaczymy co z tego wyjdzie
  11. Podczas rozmowy przez tel sprzedający oznajmij, że jest skłonny zejść z ceny, ile to się zobaczy, jak zejdzie na 15 to będziemy myśleć
  12. Wg mnie jak wymieniał wałek i szklanki to spokojnie ma 150-200kkm wiecej
  13. Hej, czy ktoś z Was miał styczność z tym autem albo czy kojarzy te cudo? A4 B6 BEX
  14. Orientujesz się jak wygląda sprawa usunięcia EGR? Na forum widziałem podzielone zdania, jednym lekko na jałowym biegu drga albo inaczej gaśnie auto, u innych nic się nie dzieje. Zastanawiam się czy warto kupować nowy EGR czy całkowicie go usunąć. Z tego co wywnioskowałem to większość tunerów jest za usunięciem go.
  15. Zanitowanie dziur to zabieg tymczasowy? Mają one jakieś znaczenie? Bo jak tak to lepiej nowy kupić a jak nie to nity i uszczelka, zawsze to taniej ;-)