Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za część z której kapie olej?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szanowanko ?

 

Czy ktoś może mi powiedzieć co to jest? Znajduje się to z prawej strony tuż przy przednim błotniku.

Kapie mi z tego olej. Wystarczy wymienić tylko gumę czy nową część musiałbym kupić?

 

Z góry dzięki wielkie za pomoc ?

2.jpg

Rozwiązane przez Hugo

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano
  • Rozwiązanie

8E0129955

image.thumb.png.48456a1d83c6f6efd823d61f54465bae.png

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Hugo napisał(a):

8E0129955

Dziękuje za odp :) ?

 

Można go jakoś naprawić czy cały do wymiany?

Opublikowano

Przyczyną że jest zaolejony nie jest jego zepsucie bo to jest tylko pojemnik - akmulator podciśnienia ,żeby mogły

prawidłowo pracować zawory podciśnieniowe.Jak oleju Ci nie ubywa jakoś mocno to nie ma co szukać ,możesz wyczyścić i obserwować.

Opublikowano
Godzinę temu, krzychuG napisał(a):

Przyczyną że jest zaolejony nie jest jego zepsucie bo to jest tylko pojemnik - akmulator podciśnienia ,żeby mogły

prawidłowo pracować zawory podciśnieniowe.Jak oleju Ci nie ubywa jakoś mocno to nie ma co szukać ,możesz wyczyścić i obserwować.

W opisie pisze wyraźnie że jest to tłumik poz 30. I nie ma tam żadnego podciśnienia a wręcz ciśnienie po turbinie i nie powinno tam nic kapać olejem.

Opublikowano

A to jak jest na dolocie to rezonator, czyli jak masz tam olej to turbo puszcza, chyba że jest odpowietrzenie odmy do dolotu to może też być przyczyną.

 

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, krzychuG napisał(a):

Przyczyną że jest zaolejony nie jest jego zepsucie bo to jest tylko pojemnik - akmulator podciśnienia ,żeby mogły

prawidłowo pracować zawory podciśnieniowe.Jak oleju Ci nie ubywa jakoś mocno to nie ma co szukać ,możesz wyczyścić i obserwować.

Troche mi własnie ubywa i zastanawiałem się dlaczego, czyli to może być przyczyną

 

14 godzin temu, marcy007 napisał(a):

W opisie pisze wyraźnie że jest to tłumik poz 30. I nie ma tam żadnego podciśnienia a wręcz ciśnienie po turbinie i nie powinno tam nic kapać olejem.

Zgadzam się, sucho powinno być

 

13 godzin temu, krzychuG napisał(a):

A to jak jest na dolocie to rezonator, czyli jak masz tam olej to turbo puszcza, chyba że jest odpowietrzenie odmy do dolotu to może też być przyczyną.

 

 

Czyli turbo może mieć końcówkę? Zdarza się że przy 240kkm tak może puszczać? (przebieg prawdziwy).

 

Prosta sprawa do ogarnięcia czy lepiej komuś oddać do zrobienia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.