Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f1mlody

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f1mlody

  1. nie od avanta sa[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:47_________________________________________________gwint juz na aucie
  2. a niewiesz czy jest mozliwosc sprawdzenia na stacji amorów byłem ostatni i na 18 felgach wyszło 37% a jak spuscił powietrze do 1,6bara to wyszło 67%
  3. witam jesli ktos ma jakies uwagi lub opinie prosiłbym o jakies informacje poniewaz zamierzam zakupic i mam juz jeden uzywany ale wydaje mi sie jakis mieki jak jade po nierównosciach to potrafi nim bujnac moze jakies podpowiedzi
  4. u mojego znajomego dzis sie tez tak stało ze zaczoł kopcic i wyszło ze dziura od dołu w gumie co idzie do kolektora
  5. a po co odkrecac dolne jak mozna wyjac przegub bez rozpinania dolnych wachaczy
  6. f1mlody odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Audi A4 B5
    dokładnie
  7. kolego a napisz jak wyciagnołes te wachacze bo bez wyjecia raczej nie da rady nawet sruby z tyłu nie wyjmiesz
  8. f1mlody odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Audi A4 B5
    sorki nie doczytałem o jakie złacze chodzi a jakies objawy były które mogłyby wskazywac na przegub[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 23:28_________________________________________________ja jak zmieniałem koncówke a wiedziałem ze zbierznosc jest ok to zmierzyłem suwmiarka jak odległosc do nakretki i na nowej tez tak ustawiłem pojechałem sprawdzic profilaktycznie i wyszło ok
  9. f1mlody odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Audi A4 B5
    to ze była dziura w złaczu nie znaczy ze przegub tez walniety były jakies objawy
  10. f1mlody odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Audi A4 B5
    pewnie nie ustawiali bo pisze ze kazali przyjechac jak sie wszystko ułozy
  11. f1mlody odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Audi A4 B5
    albo wez kogos do pomocy i niech szybkimi ruchami kierownicy a ty złap reka za koncówke drazka bedziesz czuł ze ma luz
  12. f1mlody odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Audi A4 B5
    ale przeguby raczej nie maja nic do zbierznosci[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 23:12_________________________________________________nawet jak wszystki wachacze zmienisz nie trzeba zbirznosci ustawiac jak nie wymieniasz końcówki drazka cos mi sie zdaje ze gosc wyczuł ze na kase moze cie przerobic i cos zmysla
  13. f1mlody odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Audi A4 B5
    walniety przegub bardziej terkocze niz stuka obstawiał bym bardziej wachacze lub końcówke drazka[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 23:06_________________________________________________do ustawienia zbierznosci najbardziej końcówka drazka jest potrzebna sprawna
  14. nie trzeba magla odkrecac podnosisz do góry stawiasz na kołkach koło odkrecasz wyciagasz plastik wkoło półoski i masz jak na dłoniCiągle taki wąż używany mam ... :gwizdanie: Ile za niego chcesz? Trzeba magiel demontować przy zmianie? Na allegro widziałem, że niektóre sa łączone jak gruby przewód schodzi się w cienki od strony magla (połączenie nakrętką) u mnie raczej tak nie ma. I mam takie dwa zgrubienia na wężu podobno są to zawory zwrotne.
  15. mam to samo chyba trza bedzie pompe wymienic
  16. ja tez wymieniłem waż na dorabiany bo stary strzelił i zaczeło buczec załozyłem dorabiany i dalej buczy
  17. bez kanału można to zrobic bezproblemowo
  18. jesli duzo jezdzisz to lepiej dolozyc i zalozyc lema. mam u siebie MS zakladane 9k temu i koncowki drazkow sa juz do wymiany.. moglem posluchac kolegow pol roku temu i kupic koncowki febiego.. ale madry polak po szkodzie. reszta wahaczy narazie ok palnik, mlot, troche checi i trzy piwa-musi pojsc czteropak piwa to podstawa do takiej roboty :gwizdanie:
  19. wymień całosc goma i przegub
  20. znajomy ta z pierwszego zdjecia pakował do passata b5 i powiem ze nawet to wyglada ale do b5
  21. Bez przesady O tych betonach i wypadających plombach najwięcej płaczą właściciele 1ba, tak jak na lpg narzekają właściciele diesli Trzeba się samemu przekonać Ja też już do 1BA nie wrócę, pierwszym modem do następnego auta będzie gwint dokładnie jak jest gwint odrazu inna jazda
  22. chyba sam tak zrobiłes :gwizdanie: chyba cos sie nie zgadalismy przeciez w awancie do spryskiwania tylnej szyby jest przycisk na manetce i chodziło mie zeby pod niego dorezac spryski lamp
  23. spryskiwacz przeciez właczany z dodatkowego przycisku
  24. ja zmieniłem ms i wytrzymały tylko pół roku f*ck
  25. tez mam to samo nie moge dojsc co jest nie tak jak rozwiazesz sprawe daj znac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.