Treść opublikowana przez f1mlody
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
nie od avanta sa[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:47_________________________________________________gwint juz na aucie
-
[ALL B5] Gwint fk opinie i uwagi
a niewiesz czy jest mozliwosc sprawdzenia na stacji amorów byłem ostatni i na 18 felgach wyszło 37% a jak spuscił powietrze do 1,6bara to wyszło 67%
-
[ALL B5] Gwint fk opinie i uwagi
witam jesli ktos ma jakies uwagi lub opinie prosiłbym o jakies informacje poniewaz zamierzam zakupic i mam juz jeden uzywany ale wydaje mi sie jakis mieki jak jade po nierównosciach to potrafi nim bujnac moze jakies podpowiedzi
-
[B5 AHU] Kopci na czarno przy 130 km/h
u mojego znajomego dzis sie tez tak stało ze zaczoł kopcic i wyszło ze dziura od dołu w gumie co idzie do kolektora
-
[ALL B5] Wymiana górnych wahaczy
a po co odkrecac dolne jak mozna wyjac przegub bez rozpinania dolnych wachaczy
- [ALL B5] Przeguby
-
[ALL B5] Wymiana górnych wahaczy
kolego a napisz jak wyciagnołes te wachacze bo bez wyjecia raczej nie da rady nawet sruby z tyłu nie wyjmiesz
-
[ALL B5] Przeguby
sorki nie doczytałem o jakie złacze chodzi a jakies objawy były które mogłyby wskazywac na przegub[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 23:28_________________________________________________ja jak zmieniałem koncówke a wiedziałem ze zbierznosc jest ok to zmierzyłem suwmiarka jak odległosc do nakretki i na nowej tez tak ustawiłem pojechałem sprawdzic profilaktycznie i wyszło ok
-
[ALL B5] Przeguby
to ze była dziura w złaczu nie znaczy ze przegub tez walniety były jakies objawy
-
[ALL B5] Przeguby
pewnie nie ustawiali bo pisze ze kazali przyjechac jak sie wszystko ułozy
-
[ALL B5] Przeguby
albo wez kogos do pomocy i niech szybkimi ruchami kierownicy a ty złap reka za koncówke drazka bedziesz czuł ze ma luz
-
[ALL B5] Przeguby
ale przeguby raczej nie maja nic do zbierznosci[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 23:12_________________________________________________nawet jak wszystki wachacze zmienisz nie trzeba zbirznosci ustawiac jak nie wymieniasz końcówki drazka cos mi sie zdaje ze gosc wyczuł ze na kase moze cie przerobic i cos zmysla
-
[ALL B5] Przeguby
walniety przegub bardziej terkocze niz stuka obstawiał bym bardziej wachacze lub końcówke drazka[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 23:06_________________________________________________do ustawienia zbierznosci najbardziej końcówka drazka jest potrzebna sprawna
-
[B5 ADR] Przewód wspomagania
nie trzeba magla odkrecac podnosisz do góry stawiasz na kołkach koło odkrecasz wyciagasz plastik wkoło półoski i masz jak na dłoniCiągle taki wąż używany mam ... :gwizdanie: Ile za niego chcesz? Trzeba magiel demontować przy zmianie? Na allegro widziałem, że niektóre sa łączone jak gruby przewód schodzi się w cienki od strony magla (połączenie nakrętką) u mnie raczej tak nie ma. I mam takie dwa zgrubienia na wężu podobno są to zawory zwrotne.
-
[B5 ADP] Buczenie podczas jazdy
mam to samo chyba trza bedzie pompe wymienic
-
[B5 ANA] Założona nowa pompa wspomagania i "buczy" - co jest nie tak ?
ja tez wymieniłem waż na dorabiany bo stary strzelił i zaczeło buczec załozyłem dorabiany i dalej buczy
-
[ALL B5] Wymiana tylnych amortyzatorów
bez kanału można to zrobic bezproblemowo
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
jesli duzo jezdzisz to lepiej dolozyc i zalozyc lema. mam u siebie MS zakladane 9k temu i koncowki drazkow sa juz do wymiany.. moglem posluchac kolegow pol roku temu i kupic koncowki febiego.. ale madry polak po szkodzie. reszta wahaczy narazie ok palnik, mlot, troche checi i trzy piwa-musi pojsc czteropak piwa to podstawa do takiej roboty :gwizdanie:
-
[ALL B5] Przegub... Wymiana Gumy ?
wymień całosc goma i przegub
-
[ALL B5] Jak myślicie wiocha czy nie?
znajomy ta z pierwszego zdjecia pakował do passata b5 i powiem ze nawet to wyglada ale do b5
-
[ALL B5] Zawieszenie obniżone a komfort jazdy
Bez przesady O tych betonach i wypadających plombach najwięcej płaczą właściciele 1ba, tak jak na lpg narzekają właściciele diesli Trzeba się samemu przekonać Ja też już do 1BA nie wrócę, pierwszym modem do następnego auta będzie gwint dokładnie jak jest gwint odrazu inna jazda
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
chyba sam tak zrobiłes :gwizdanie: chyba cos sie nie zgadalismy przeciez w awancie do spryskiwania tylnej szyby jest przycisk na manetce i chodziło mie zeby pod niego dorezac spryski lamp
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
spryskiwacz przeciez właczany z dodatkowego przycisku
-
[B5 ARG] Jakie końcówki drążków polecacie
ja zmieniłem ms i wytrzymały tylko pół roku f*ck
-
[B5 ANA] Założona nowa pompa wspomagania i "buczy" - co jest nie tak ?
tez mam to samo nie moge dojsc co jest nie tak jak rozwiazesz sprawe daj znac