Treść opublikowana przez f1mlody
-
[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
koledzy ile taka przyjemnosc kosztuje
-
[ALL B5] Zawieszenie obniżone a komfort jazdy
po miesiacu jazdy telepanie zamieni sie w miłe kołysanie kwestia przyzwyczajenia
-
[B7 BLB] Wlepka z kodami wyposażenia!!!
chyba przewazie jakas peknie tez tak miałem
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
raczej bez tylko 0000 :>
-
[B5 1Z] Czy po wymianie rozrządu trzeba uzupełniać czynnik w układzie klimatyzacji?
dobry mechanior kto przy wymianie rozrzadu rozpina klime
-
[B5 AEB] Jakie wymiany zaraz po kupnie?
chyba wiekszy zalezne od wyposarzenia
-
[ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz
potrzeba tylo dobrego mlotka breszke i jazda piec minut roboty
-
[ALL B5] Obniżenie zawiechy
jak bedzie za nisko to drazki wala o bude bo sie teraz zastanawiam jak mocniej autem bujnie to cos walnie myslałem ze to amory
-
[ALL B5] Zawieszenie obniżone a komfort jazdy
zmieniłem teraz na gwint waitec i amorki tak wybieraja nierównosci ze szok lepiej niz ori
-
[ALL B5] Geometria kół po wymianie wahaczy górnych
przy wymianie całego lepiej zrobic geometrie jak pojedynczo mozna odpuscic
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja nakrecałem inna nakretke i 30 minut młotkiem to z jednej to z drugiej strony[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 18:22_________________________________________________a wachacze master sport nie polecam gorne padły po pół roku
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
tez o tym myslałem zeby przełaczyc pompke na tylna szybe do przedniej zeby działały razem a podpiac sie do przekaznika który jest do tylnej wycieraczki zeby załaczał spryski lamp
-
[B5 AEB] Niebieska Audi A4 1.8...
ładna kolor w pyte
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
ładna sztuka
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
ładna bezawaryjnosci zycze
-
[ALL B5] Regeneracja gwintu
witam :hi:panowie moze ktos wie czy mozna kupic same amortyzatory do gwintu moze jakis link sklepu a może warto regenerowac miał ktos jakas stycznosc z tymi rzeczami mozecie polecic ewentualnie gdzie można zregenerowac lub kupic nowe potrzebuje na przód bo mi puscił jeden
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
teraz tez troche żałuje :gwizdanie:
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
dzieki myśle ze bedzie służyła długo
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
Witam jak duża liczba użytkowników forum chce przedstawic moją audi 1,8T kupiona w zeszłym roku po zakupie wzasadzie standard prucz audio rocznik 1996 przebieg 215000 wyposażenie po zakupie: -el szyby x4 -el podgrzewane i el składane lusterka -klima -centralny+alarm z domykaniem szyb -ori aluski 16 -kubełkowe fotele wiec raczej standard w aucie jest nawet niezłe audio drzwi przód głośniki 16 infinity do tego przetwornice tej samej firmy z tyłu 13 tez infinity+niskotonowe tez na przetwornicach całość brzmi całkiem dobrze -miesiac po zakupie przyszedł czas na bezpośredni wtrysk lpg (dużo się przemieszczam) -wumieniony rozrząd i pompa wody i tak bujałem sie ta serią natchniony przebywaniem na forum postanowiłem że czas zacząć coś robić i zaczeło sie: na początek sprężyny H&R -20mm po kilku miesiacach postanowiłem iść dalej oto lista przectawionych modyfikacji: -zmiana foteli na skóre (niestety nie kubełki) -zakup gwintu waitec (jeszcze nie założony) -podswietlane kratki nawiewu -lampy zespolone bixenon by gwerty -alu 18 OZ Antares (sprzedane) -alu ramki na zegary -aluminiowe felgi 18 i to narazie tyle PLANY: -fmic -spryski w zderzak (już sa) -jakis program i co tam jeszcze wpadnie do głowy a oto kilka zdjęć sorry za jakość zdjęć robione kalkulatorem nadszedł czas na nowe foty założony gwint i gril w czarnym macie spryskiwacze lamp załozone narazie nie w kolorze ale i tak pasuja wpadł w iazka pod grzane stołki i juz siedzi w aucie i po nie udanej sprzedazy postanowiłem dla siebie zostawic osłony z passata vr5
-
[ALL] działajacy vag com pod win7 64bit
witam mam taki problem iz nigdzie nie moge pobrac działajacego vag com w wersji 311 lub 409.1 pod win7 64bit jak by ktos miał to prosze o instalke na [email protected]
-
[ALL B5] Zamiana Valeo na Boscha
mozesz spróbowac tak http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_swiatla_drogowe_po_przekladce_lamp_z_h4_na_soczewke_lub_xenon-t29283.0.html
-
zmiana lamp na soczewki - podłączenie
panowie przekładałem ten zółty przewód do komory 56 a tu niespodzianka jest juz tam zółty ale cieki i o co chodzi przeliczyłem piny i było 12 natomiast na forum w temacie o zamianie przewodu było 11 skad ten dodatkowy przewód mi tez mijania gasły jak właczyłem drogowe
-
[ALL B5] Centralny zamek nie otwiera samochodu
na drugi dzien samo zadziałało i działa do dzis podejrzewam ze woda sie gdzies dostała
-
[ALL B5] Kasowanie przyciskami serwisu "SERVICE ........ km"
Idz i sprawdz - napewno nie mozna , w tym roczniku tylko VAG. kiedys w a4 1,6 1995r tak robiłem i działało
-
[B5 AEB] Brak "ssania"
witam nie wiem czy jest dobrze bo gdyu odpalam auto zimne to obroty sa 1000 a wydaje mi sie ze powinno byc wiecej na zimnym jakies podpowiedzi ?