Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f1mlody

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f1mlody

  1. po miesiacu jazdy telepanie zamieni sie w miłe kołysanie kwestia przyzwyczajenia
  2. chyba przewazie jakas peknie tez tak miałem
  3. raczej bez tylko 0000 :>
  4. dobry mechanior kto przy wymianie rozrzadu rozpina klime
  5. chyba wiekszy zalezne od wyposarzenia
  6. potrzeba tylo dobrego mlotka breszke i jazda piec minut roboty
  7. jak bedzie za nisko to drazki wala o bude bo sie teraz zastanawiam jak mocniej autem bujnie to cos walnie myslałem ze to amory
  8. zmieniłem teraz na gwint waitec i amorki tak wybieraja nierównosci ze szok lepiej niz ori
  9. przy wymianie całego lepiej zrobic geometrie jak pojedynczo mozna odpuscic
  10. ja nakrecałem inna nakretke i 30 minut młotkiem to z jednej to z drugiej strony[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 18:22_________________________________________________a wachacze master sport nie polecam gorne padły po pół roku
  11. tez o tym myslałem zeby przełaczyc pompke na tylna szybe do przedniej zeby działały razem a podpiac sie do przekaznika który jest do tylnej wycieraczki zeby załaczał spryski lamp
  12. ładna kolor w pyte
  13. ładna bezawaryjnosci zycze
  14. witam :hi:panowie moze ktos wie czy mozna kupic same amortyzatory do gwintu moze jakis link sklepu a może warto regenerowac miał ktos jakas stycznosc z tymi rzeczami mozecie polecic ewentualnie gdzie można zregenerowac lub kupic nowe potrzebuje na przód bo mi puscił jeden
  15. Witam jak duża liczba użytkowników forum chce przedstawic moją audi 1,8T kupiona w zeszłym roku po zakupie wzasadzie standard prucz audio rocznik 1996 przebieg 215000 wyposażenie po zakupie: -el szyby x4 -el podgrzewane i el składane lusterka -klima -centralny+alarm z domykaniem szyb -ori aluski 16 -kubełkowe fotele wiec raczej standard w aucie jest nawet niezłe audio drzwi przód głośniki 16 infinity do tego przetwornice tej samej firmy z tyłu 13 tez infinity+niskotonowe tez na przetwornicach całość brzmi całkiem dobrze -miesiac po zakupie przyszedł czas na bezpośredni wtrysk lpg (dużo się przemieszczam) -wumieniony rozrząd i pompa wody i tak bujałem sie ta serią natchniony przebywaniem na forum postanowiłem że czas zacząć coś robić i zaczeło sie: na początek sprężyny H&R -20mm po kilku miesiacach postanowiłem iść dalej oto lista przectawionych modyfikacji: -zmiana foteli na skóre (niestety nie kubełki) -zakup gwintu waitec (jeszcze nie założony) -podswietlane kratki nawiewu -lampy zespolone bixenon by gwerty -alu 18 OZ Antares (sprzedane) -alu ramki na zegary -aluminiowe felgi 18 i to narazie tyle PLANY: -fmic -spryski w zderzak (już sa) -jakis program i co tam jeszcze wpadnie do głowy a oto kilka zdjęć sorry za jakość zdjęć robione kalkulatorem nadszedł czas na nowe foty założony gwint i gril w czarnym macie spryskiwacze lamp załozone narazie nie w kolorze ale i tak pasuja wpadł w iazka pod grzane stołki i juz siedzi w aucie i po nie udanej sprzedazy postanowiłem dla siebie zostawic osłony z passata vr5
  16. witam mam taki problem iz nigdzie nie moge pobrac działajacego vag com w wersji 311 lub 409.1 pod win7 64bit jak by ktos miał to prosze o instalke na [email protected]
  17. mozesz spróbowac tak http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_swiatla_drogowe_po_przekladce_lamp_z_h4_na_soczewke_lub_xenon-t29283.0.html
  18. panowie przekładałem ten zółty przewód do komory 56 a tu niespodzianka jest juz tam zółty ale cieki i o co chodzi przeliczyłem piny i było 12 natomiast na forum w temacie o zamianie przewodu było 11 skad ten dodatkowy przewód mi tez mijania gasły jak właczyłem drogowe
  19. na drugi dzien samo zadziałało i działa do dzis podejrzewam ze woda sie gdzies dostała
  20. Idz i sprawdz - napewno nie mozna , w tym roczniku tylko VAG. kiedys w a4 1,6 1995r tak robiłem i działało
  21. f1mlody opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam nie wiem czy jest dobrze bo gdyu odpalam auto zimne to obroty sa 1000 a wydaje mi sie ze powinno byc wiecej na zimnym jakies podpowiedzi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.