-
[ALL B5] Obniżenie zawiechy
Przymierzam się do obniżenia zawiechy, podpowiedzcie mi czy obniżenie -40mm powinno mi wystarczyć? nie chce za nisko - chce żeby dało się jeździc po mieście :-) moje koła: 225/45/17
-
[ALL B5] Gwint + zawiecha
rafal a jaki gwint masz? jak ?Ci się sprawuje? czy nadaje sie do jazdy po mieście?
-
[ALL B5] Jaki gwint najbardziej miekki?
Koledzy pomózcie, chciałbym sobie sprawić gwint ale zalezy mi choc troche na pozostawieniu komfortu. Pomóżcie i powiedzcie jaki gwint jest najbardziej miekki spośród dostępnych na rynku?
-
[ALL B5] Pomóżcie z doborem zawiechy
wiesz ja myslę o gwincie ale boję się że za mocny beton będzie (tzn za twardo) :-(
-
[ALL B5] Pomóżcie z doborem zawiechy
a Ty armistead jaką zawieche masz?
-
[ALL B5] Pomóżcie z doborem zawiechy
Podobno standardowe amory mogą podejśc do obniżonych sprężyn do max -40, czy to prawda?
-
[ALL B5] Pomóżcie z doborem zawiechy
A co myslicie o amora KYB i sprężynach np Eibach -40 ?
-
[ALL B5] Pomóżcie z doborem zawiechy
bulczas a jak z komfortem u Ciebie na tym gwincie FK? pytam bo zamierzam kupic taka zawiechę.bo nie chcę mieć nerek obitych :-)
-
[ALL] Renowacja amortyzatorów
Mam pytanko, orientuje się ktoś na temat renowacji amortyzatorów? ile by to mniej więcej kosztowało i czy rzeczywiście jest to opłacalne?
-
[ALL B5] Pomóżcie z doborem zawiechy
ile dałeś? i czy rzeczywiście mozna co jakiś czas zmienic wysokość? podobno jak juz raz sie ustawi wysokość to już mozna zapomniec o innym ustawieniu
-
[ALL B5] Pomóżcie z doborem zawiechy
Bulczas a jakie zawieszenie Ty masz obecnie?
-
[ALL B5] Pomóżcie z doborem zawiechy
około 1200zł
-
[ALL B5] Pomóżcie z doborem zawiechy
Witam, powoli przymierzam się do wymiany amorów. Przy okazji chciałbym obniżyć furę, więc moje zapytanie jaki zestaw amorów+sprężyn wybrać najlepiej, co polecacie? Myślę że obniżenie 40mm będzie optymalne, co o tym sądzicie? Obecne koła to 225/45/17.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem nowym klubowiczem. Pochodzę z Włocławka, mam 24lata. Moja furka to audi A4 1.6 rocznik 1997 Pozdrawiam wszystkich!!!
rogal84
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta