Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rogal84

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przymierzam się do obniżenia zawiechy, podpowiedzcie mi czy obniżenie -40mm powinno mi wystarczyć? nie chce za nisko - chce żeby dało się jeździc po mieście :-) moje koła: 225/45/17
  2. rafal a jaki gwint masz? jak ?Ci się sprawuje? czy nadaje sie do jazdy po mieście?
  3. Koledzy pomózcie, chciałbym sobie sprawić gwint ale zalezy mi choc troche na pozostawieniu komfortu. Pomóżcie i powiedzcie jaki gwint jest najbardziej miekki spośród dostępnych na rynku?
  4. wiesz ja myslę o gwincie ale boję się że za mocny beton będzie (tzn za twardo) :-(
  5. a Ty armistead jaką zawieche masz?
  6. Podobno standardowe amory mogą podejśc do obniżonych sprężyn do max -40, czy to prawda?
  7. A co myslicie o amora KYB i sprężynach np Eibach -40 ?
  8. bulczas a jak z komfortem u Ciebie na tym gwincie FK? pytam bo zamierzam kupic taka zawiechę.bo nie chcę mieć nerek obitych :-)
  9. Mam pytanko, orientuje się ktoś na temat renowacji amortyzatorów? ile by to mniej więcej kosztowało i czy rzeczywiście jest to opłacalne?
  10. ile dałeś? i czy rzeczywiście mozna co jakiś czas zmienic wysokość? podobno jak juz raz sie ustawi wysokość to już mozna zapomniec o innym ustawieniu
  11. Bulczas a jakie zawieszenie Ty masz obecnie?
  12. Witam, powoli przymierzam się do wymiany amorów. Przy okazji chciałbym obniżyć furę, więc moje zapytanie jaki zestaw amorów+sprężyn wybrać najlepiej, co polecacie? Myślę że obniżenie 40mm będzie optymalne, co o tym sądzicie? Obecne koła to 225/45/17.
  13. Jestem nowym klubowiczem. Pochodzę z Włocławka, mam 24lata. Moja furka to audi A4 1.6 rocznik 1997 Pozdrawiam wszystkich!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.