Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przegub... Wymiana Gumy ?


tovisto

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już mocno zgrzyta przegub to chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Wymiana przegubu wraz gumą, tylko kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez uwazam ze zgrzytanie to juz koncowy objaw przegubu.Masz dwie opcje do wyboru:)kupic gume.wyjac przegub wymyc go dokładnie.wydmuchac wszystko aby był czysciutki i sprawdzic jakie jest prowadzenie kulek.Jak bedziesz czuł nie rózna płaszczyne to juz po nim,Natomiast jezeli nie bedzie tak źle to nasmaruj go nowym samarem grafitowym dokładnie tylko i złoz załoz gume i zobacz jak bedzie.A druga opcja kupic sobie za 100 zl nowy przegub na allegro i wymienic całosc:) szczerze to ja bym polecił zmienic na nowy.Ale jestem ciekaw skad wiesz i jestes pewien ze to przegub a nie np którys ze sworzni?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy przegub także radze co Ci ta guma da jak ją wymienisz ? żebyś wcześniej zajrzał to może byś uratował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma ruville i narzeka strasznie, Jak się trafi. Ja polecam firmę Lobro. Daję przykład na allegro:

http://allegro.pl/lobro-przegub-napedow-zewnetrzny-audi-a4-vw-passat-i1536030547.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzę kupić ori gume, zamiennik wystarcza na parę tyś. :wink4:

Bzdura u mnie jakaś guma GKN siedzi już z 50kkm

to się przekonasz :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99977.0;highlight=wymiana+przegubu

ten watek moze byc pomocny :) Mowia, ze jesli wymieniac to oba, ja wymienilem jeden (lobro), wsio gra 10kkm, drugi poki co sie nie odzywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegub wraz gumą, tylko kpl aha i gumę kup ori podróby się nie sprawdzają

ta guma musi miec odpowiednią MIESZANKĘ inne się rozpuszczają pod wpływem tego smaru tylko ORI :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...