Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zadymiacz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zadymiacz

  1. Jedzie Rolnik KONIEM z Wozem przez Wioskę. Na wozie ma 2 Beczki. Zatrzymuje Go Milicja. Szanowny Panie Kierowco Co Pan wiezie na tym wozie ,zapewne Bimber? Nie panie władzo - Nektar z Banana?! Proszę sprawdzić ! Rolnik wziął szklankę wlał Milicjantowi tegoż Nektaru, dał dla spróbowania , Rolnik zaś obserwuje. Milicjant powąchał i spróbował ... Rolnik odpowiada -I jak panie Władzo Jakiś dziwny ten pana Nektar.. Dopiero pędzony Panie Władzo! Milicjant skrzywiony popatrzył srogim wzrokiem na rolnika i pożegnał się. Rolnik krzyknął - NO TO WIO BANAN !
  2. Zadymiacz odpowiedział(a) na Piasek94 temat w 1.8
    Co 70 - 80 tyś w benzynie i bedziesz miał spokojną głowe.
  3. W a6 c5 to robiłem i normalnie pasowało zobacz tylko jak masz wloty do chłodnicy jak są z tej samej strony w 1.9 i 1.8 t to śmiało zakładaj itd .
  4. Noom Dokładnie Tak tylko że ja akurat samochód garażuje ale akurat posatwilem na parking po południu z myślą ze pojade w miasto wieczorem. a Trach i poszła. Ale predzej czy pózniej napewno by mnie to nie omineło . Jutro biore sie za wymiane. przy okazji sprawdze czujnik czy jest ok ---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ---------- No i najgorsze że silnik uwalony cały olejem .. czeka mnie troche zabawy. No ale jak trzeba to trzeba
  5. Mam Ten sam problem . Wczoraj mi wywaliło wieczorem cały olej Obstawiam na uszczelke chłodniczki albo czujnik . Ale jak przeczytałem wątek to obstawiam uszczelkę;] jakaś plaga chyba na forum z tymi uszczelkami Sam Naprawiam - Wymiana oringu / uszczelki chłodnicy oleju 1.8T Polecam wszystko Opisane;]
  6. NO to żeś poleciał po bandzie he he he Ladnie Ladnie
  7. Zadymiacz odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8
    szukaj sobie jakieś dobrego anglika ,bo nie oplaca sie na swap kupowac sam silnik a pozniej miec problemy bo tego to tego prakuje tu czujnika to tam tam jakiejs pierdołki. wyciągniesz sobie silnik reszte sobie sprzedasz na czesci i jeszcze ci sie trochę w zruci . aby Tylko silnik Był okey i możesz działac jak masz wszystko. A wiązka tak czy tak nie podejdzie. bedziesz musial sobie poszukać od Eu bedzie 100 razy łatwiej.
  8. dokladnie tylko poroś o orginalny plyn do wspomagania w sklepie moto napewno bedą widzieli o co chodzi
  9. Zadymiacz odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8
    1.8 T szukaj, V6 ma ladna prace silnika ale nic pozniej jak bedziesz chciał cos z nim dalej robic to nic nie zrobisz. z 1.8 T sie mozna pobawić troche. Miałem podobny dylemat jak ty ;]
  10. hehe sprytna dziewczyna jak naprawia Ci Auto no no he ;]
  11. Zadymiacz odpowiedział(a) na arekg temat w 1.8T
    Podepnij Vaga zobacz co pokaże i wstaw błedy o ile bedą tutaj
  12. Zadymiacz odpowiedział(a) na arekg temat w 1.8T
    opisz Objawy, co sie dzieje Itd bardziej konkretniej to może ktoś Ci podpowie pomoże kolego?
  13. 59 kanał temp zewnętrzna.
  14. Zadymiacz odpowiedział(a) na stannys temat w 1.6
    MOże zacznij od tego i sprawdź akumulator jak ciezko ci pali hm świece spr a pozniej zobacz ale watpie ze to przepustnica ;p
  15. Zadymiacz odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    lubelska 48 kojarzysz adres
  16. Zadymiacz odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bo trzeba bylo by na chwile w jedna miejsce tylko podjechac najlepiej jak najszybciej obejrzec czy wszystko ok cale nie powganiatane itd 10 min czasu i jak najszybciej bo samochod musze zlozyc
  17. Zadymiacz odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    panowie poszukuje jakiegoś ogarniętego do sprawdzenia mi części do samochodu w Radomiu chodzi mi podjechać oglądnąć blachy w jakim stanie itd do audi wszelkie info na pw jak ktos dalby rade i mial chwile czasu napisz na PW pilna sprawa
  18. he he nom troszkę ja spóźniłem bo się zagapiłem na coś ;] i pod koniec rzeczywiście drogi zabrakło, było ciasno było ;]
  19. chlopaki olecko sie zastanowi damy znac po poludniu jak sie z pracy poowijamy wiec zeby nie bylo ze nielubimy takich akcji ;]
  20. wyczyść kanały to pomoże tak jak kolega mówił gdzieś masz zapchany i ci woda do środka leci albo miałeś może wymieniana szybe czolowa i gdzies ci dobrze z lewej strony nie wkleili albo któryś nit oberwali bo tam jest taka pod listwa listwa metalowa jakby na nity i tam może być jakaś dziura od zewantarz zdejmj ta listwe platikowa kolo szyby i oblukaj tam sobie
  21. a jakie koszta tego cie wyjda , pozniej pokaz wklej efekt jak to wyglada
  22. no raczej nie objedzie sie bez sciagniecia deski wtedy bedziesz mial wszytko na wierzchu i moze cos ci sie uda wylukac ale dluga cie praca czeka ;;] powodzenia
  23. kolego nie polecam tej firmy b opony po 3-4 miesiacach zaczynaja strasznie huczeć na poczatku fajnie fajnie ale takjak mowie hucza niesamowicie lipa opony
  24. zadzwoniles zapytales masz odpoweidz ;] ja tylko ci napisalem gdzie dobrze to robia
  25. dobrze robia kolesie z bialegostoku po prstu tylko trzeba do nich wyslac turbinke nie pamiaetam juz na jakiej to zasadzie bylo usze poszukac kontakytu albo linku do tej firmy i tam sie dowiedz , albo zadzwon zapytaj wpisz w google turbo julita tam znajdziesz namiary tez na kolesi co dobrze robote robia ja posatram sie do tego bialegostoku jeszcze namiaru poszukachttp://www.autokarambol.pl/kontakt.html tu masz linka do bialego oni dobrze robia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.