Treść opublikowana przez Zadymiacz
-
Strefa Śmiechu
Jedzie Rolnik KONIEM z Wozem przez Wioskę. Na wozie ma 2 Beczki. Zatrzymuje Go Milicja. Szanowny Panie Kierowco Co Pan wiezie na tym wozie ,zapewne Bimber? Nie panie władzo - Nektar z Banana?! Proszę sprawdzić ! Rolnik wziął szklankę wlał Milicjantowi tegoż Nektaru, dał dla spróbowania , Rolnik zaś obserwuje. Milicjant powąchał i spróbował ... Rolnik odpowiada -I jak panie Władzo Jakiś dziwny ten pana Nektar.. Dopiero pędzony Panie Władzo! Milicjant skrzywiony popatrzył srogim wzrokiem na rolnika i pożegnał się. Rolnik krzyknął - NO TO WIO BANAN !
- Rozrzad.
-
pas 1.8t vs 1.9
W a6 c5 to robiłem i normalnie pasowało zobacz tylko jak masz wloty do chłodnicy jak są z tej samej strony w 1.9 i 1.8 t to śmiało zakładaj itd .
-
[B5 ADR] Wyciekł cały olej z silnika.
Noom Dokładnie Tak tylko że ja akurat samochód garażuje ale akurat posatwilem na parking po południu z myślą ze pojade w miasto wieczorem. a Trach i poszła. Ale predzej czy pózniej napewno by mnie to nie omineło . Jutro biore sie za wymiane. przy okazji sprawdze czujnik czy jest ok ---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ---------- No i najgorsze że silnik uwalony cały olejem .. czeka mnie troche zabawy. No ale jak trzeba to trzeba
-
[B5 ADR] Wyciekł cały olej z silnika.
Mam Ten sam problem . Wczoraj mi wywaliło wieczorem cały olej Obstawiam na uszczelke chłodniczki albo czujnik . Ale jak przeczytałem wątek to obstawiam uszczelkę;] jakaś plaga chyba na forum z tymi uszczelkami Sam Naprawiam - Wymiana oringu / uszczelki chłodnicy oleju 1.8T Polecam wszystko Opisane;]
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
NO to żeś poleciał po bandzie he he he Ladnie Ladnie
-
SWAP na 1,8T czy 2,4?
szukaj sobie jakieś dobrego anglika ,bo nie oplaca sie na swap kupowac sam silnik a pozniej miec problemy bo tego to tego prakuje tu czujnika to tam tam jakiejs pierdołki. wyciągniesz sobie silnik reszte sobie sprzedasz na czesci i jeszcze ci sie trochę w zruci . aby Tylko silnik Był okey i możesz działac jak masz wszystko. A wiązka tak czy tak nie podejdzie. bedziesz musial sobie poszukać od Eu bedzie 100 razy łatwiej.
-
Wspomaganie raz działa raz nie - jaka może być przyczyna?
dokladnie tylko poroś o orginalny plyn do wspomagania w sklepie moto napewno bedą widzieli o co chodzi
-
SWAP na 1,8T czy 2,4?
1.8 T szukaj, V6 ma ladna prace silnika ale nic pozniej jak bedziesz chciał cos z nim dalej robic to nic nie zrobisz. z 1.8 T sie mozna pobawić troche. Miałem podobny dylemat jak ty ;]
-
Obroty przy 100km/h
hehe sprytna dziewczyna jak naprawia Ci Auto no no he ;]
-
Brak mocy 1.8T
Podepnij Vaga zobacz co pokaże i wstaw błedy o ile bedą tutaj
-
Brak mocy 1.8T
opisz Objawy, co sie dzieje Itd bardziej konkretniej to może ktoś Ci podpowie pomoże kolego?
-
Audi 1.8 Klimatronic brak temp. zewnetrznej
59 kanał temp zewnętrzna.
-
Nierownomierne obroty silnika
MOże zacznij od tego i sprawdź akumulator jak ciezko ci pali hm świece spr a pozniej zobacz ale watpie ze to przepustnica ;p
-
SPOTY RADOMSKIE
lubelska 48 kojarzysz adres
-
SPOTY RADOMSKIE
bo trzeba bylo by na chwile w jedna miejsce tylko podjechac najlepiej jak najszybciej obejrzec czy wszystko ok cale nie powganiatane itd 10 min czasu i jak najszybciej bo samochod musze zlozyc
-
SPOTY RADOMSKIE
panowie poszukuje jakiegoś ogarniętego do sprawdzenia mi części do samochodu w Radomiu chodzi mi podjechać oglądnąć blachy w jakim stanie itd do audi wszelkie info na pw jak ktos dalby rade i mial chwile czasu napisz na PW pilna sprawa
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
he he nom troszkę ja spóźniłem bo się zagapiłem na coś ;] i pod koniec rzeczywiście drogi zabrakło, było ciasno było ;]
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
chlopaki olecko sie zastanowi damy znac po poludniu jak sie z pracy poowijamy wiec zeby nie bylo ze nielubimy takich akcji ;]
-
Woda po deszczu za fotelem kierowcy
wyczyść kanały to pomoże tak jak kolega mówił gdzieś masz zapchany i ci woda do środka leci albo miałeś może wymieniana szybe czolowa i gdzies ci dobrze z lewej strony nie wkleili albo któryś nit oberwali bo tam jest taka pod listwa listwa metalowa jakby na nity i tam może być jakaś dziura od zewantarz zdejmj ta listwe platikowa kolo szyby i oblukaj tam sobie
-
Dekory w hydrografice??jaki wzór?
a jakie koszta tego cie wyjda , pozniej pokaz wklej efekt jak to wyglada
-
Zguba w środkowym kanale nawiewu
no raczej nie objedzie sie bez sciagniecia deski wtedy bedziesz mial wszytko na wierzchu i moze cos ci sie uda wylukac ale dluga cie praca czeka ;;] powodzenia
-
Polecane opony letnie
kolego nie polecam tej firmy b opony po 3-4 miesiacach zaczynaja strasznie huczeć na poczatku fajnie fajnie ale takjak mowie hucza niesamowicie lipa opony
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zadzwoniles zapytales masz odpoweidz ;] ja tylko ci napisalem gdzie dobrze to robia
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dobrze robia kolesie z bialegostoku po prstu tylko trzeba do nich wyslac turbinke nie pamiaetam juz na jakiej to zasadzie bylo usze poszukac kontakytu albo linku do tej firmy i tam sie dowiedz , albo zadzwon zapytaj wpisz w google turbo julita tam znajdziesz namiary tez na kolesi co dobrze robote robia ja posatram sie do tego bialegostoku jeszcze namiaru poszukachttp://www.autokarambol.pl/kontakt.html tu masz linka do bialego oni dobrze robia