Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspomaganie raz działa raz nie - jaka może być przyczyna?


andzia883

Rekomendowane odpowiedzi

witam tak od tygodnia wspomaganie kierownicy mi nawali raz dziala raz nie dodam ze plyn jest i byl wymieniany 4 miesiace temu uklad nie jest zapowietrzony

wczoraj ani raz nie dzialalo wspomaganie bylo silowanie z kierownica dzisiaj normalnie dzila ;/ i nie ma znaczenie na malych obrotach czy wysokich oraz na zimnym i cieplym silniku buczenia tez nie slysze ani zadnego strzelania

dzwonilam po kilku mechanikach i kazdy ma inna teorie;/

Co to za temat!!! "pomocy" proszę zapoznać się z regulaminem jak powinien wyglądać temat w dodatku nie w tym dziale - poprawiłem i przeniosłem kolejny taki wątek odrazu leci do kosza/chudineze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie. Pompa i płyn to najtańsze koszty. A nóz widelec akurat bedzie to. Jeżeli nie to magiel do regeneracji :kwasny:

co żeście sie tak na magiel uwiżeli? kolego to wina pompy i wez zmien plyn i zrob plukanie ukladu tylko plyn niech jest oryginal,i zeby dobrze go odpowietrzyc,i bedziesz sie cieszyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie. Pompa i płyn to najtańsze koszty. A nóz widelec akurat bedzie to. Jeżeli nie to magiel do regeneracji :kwasny:

co żeście sie tak na magiel uwiżeli? kolego to wina pompy i wez zmien plyn i zrob plukanie ukladu tylko plyn niech jest oryginal,i zeby dobrze go odpowietrzyc,i bedziesz sie cieszyl

to na pewno pisałeś do koleżanki = Anny

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tylko poroś o orginalny plyn do wspomagania w sklepie moto napewno bedą widzieli o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak mam sil a wiec pompy nie kupowalam ale plyn tak zostal wymieniony wyczyszczone zbiornik benzyna ekstrakcyjna plyn czysciutki uklad odpowietrzony i co z tego jak dalej lipa tzn wspomaganie dziala w 50% nie chodzi tak lekko jak powinno

czyli teraz pasuje pompe wymienic:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

a jeszcze jedno mam pompe wspomagania od audi 80 1.8 bedzie pasowac czy nie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem taki sam problem w avancie B5 i trzeba było wymienić pompe wspomagania i wymienić nowy płyn : w niektórych zdzieraczach kasy - czyli warsztatach które nie wiadomo dlaczego w ogóle istnieją - spuszczają stary i wlewają jeszcze raz - dramat :facepalm: . Dla otuchy powiem że moje audi miało wtedy nalatane 330 tysi i dopiero sie zaczęło coś dziać o obok mnie stał koleś z tym samym problemem w suberbie z przebiegiem 172 tys i jeszcze sie okazało że wymienili pompe , nowy płyn i też nie prykało jak należy. Także pany cieszyć się że mamy audi bo to naprawde świetne fury które potrafią dużo przetrwać jak się o nie dba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...