Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil1990_2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Orlen Opole Lubelskie BP95 5,32zł/l ON 5,38zł/l ;(
  2. O FUJ... :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
  3. Ciekawe jak to cuś wygląda w środku, bo jak identycznie ja B8 to może się pojawić sporo części chińskich do przekładek anglików I tu może być ból, bo nie którzy handlarze mogą wkładać chińskie kokpity
  4. Jak tak dale pójdzie to wymontuje silnik z swojej adusi i wstawię elektryczny od widlaka :tongue4: http://autoelektryczne.com/foto.htm
  5. w Bełżycach się tankowałem orlen 95 5,29zł/l ON 5,38zł/l Nie długo będę lał http://allegro.pl/alkohol-etylowy-calkowicie-skazony-i1889218375.html :polew: Bo będzie taniej
  6. Ja kiedyś czytałem na jakimś forum... że facet kupił 20l ON i 10l przelał bezpośrednio przez silnik tzn. odkręcił wlew oleju i korek spustowy i sru Zakręcił korek spustowy wlał 2l i trząsł budo żeby ropa w silniku chlupotała i odkręcił korek spustowy wylał tą ropę i powtarzał to operacje parę razy aż wylał całe 10l. potem zalał olej i wylał go i znowu zalał świeży. podobno silnik się wypłukał i nic się nie stało, ale ja nie jestem przekonany do tego sposobu wiec NIE POLECAM!!!
  7. Były w dużym kartonie i tak luzem bez folii wrzucone... Wiem że mam 2 lata gwarancji i już będę z tego prawa 2 raz korzystał... Tylko to mnie irytuje ze już się wypiły... Nie wiem jest podejrzenie ze stabilizator może być gdzieś pęknięty i to dla tego się coś dzieje... ale nie wiem ta sprawa jest dziwna- mało powiedziane
  8. geometrie ustawiałem bo jak bym nie ustawił bo pewnie bym miał łyse oponki
  9. podziękować panu
  10. zdejmować nie trzeba ale poluzować tak... No ale jest duuuże prawdopodobieństwo że przez te kombinacje coś przypadkiem się uszkodzi.... Wiec proponuje zdjąć przód, dużo roboty ale może się to opłacić
  11. No dobra to już mam mały trop.... mechanik... A teraz mi ktoś powie co jest w zawieszeniu wahacze, amortyzatory sprężyny... Coś pominąłem???
  12. nie wiem właśnie mi to już ręce opadają... żebym jeszcze je kupił na allegro no to rozumiem podróba... Ale w normalnym zaufanym sklepie... Facet mi powiedział że nigdy mu się to nie zdarzyło żeby w tak krótkim czasie wymieniać 4 wahacze i ko górne... Mi sie wydaje że coś jest krzywo skręcone albo moja adusia jest krzywa, albo coś pękło i nie widać tego...
  13. nie wiem bo ja tego nie montowałem :gwizdanie: zakładam że w dobry sposób...
  14. Zacznę od tego że mi się płakać chce... Wiec zacznę od początku. Wymieniłem jakieś 1200km temu komplet wahaczy LEMFORDER i padły górne wahacze z obu stron. Odmieniłem jej bo zestaw jest na gwarancji, ale po przejechaniu 500km znowu padły wahacze górne z obu stron i do tego jeszcze padły końcówki drążka kierowniczego tez z obu stron tu jest link do tematu w którym roztrząsałem temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=221989.0 A teraz znowu padły górne wahacze, trzeci raz!! Wiec powiedziałem dość i mam zamiar wymienić amortyzatory i sprężyny choć mój mechonior mówi że są OK i nie kwalifikują się do wymiany. Moje pytanie brzmi czy tam są jakieś gumy które się wymienia czy są jakieś tuleje które też się wymienia?? Bo ja nie mam zamiaru co parę km wymieniać wahaczy górnych!!! JAK ta kompleksowa wymiana zawieszenia nie pomoże to mam autko do sprzedania, bo chyba coś jest krzywe... Prosił bym o jak najszybszą odpowiedz....
  15. O Tak zademonstrowałem przynależność do klubu A co niech pasażerowie też wiedzą że się wożą klubowym Autem http://zapodaj.net/b28d00892296.jpg.html[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:18_________________________________________________Pany czy ja dobrze z wlepki rozszyfrowałem mam takie zawieszeni 1BA = standardowe zawieszenie / tłumienie ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.