Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wahacze górne - jedno pytanie...


Przemo603

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie - czy gdy mieliście uszkodzone górne wahacze to stukały one bardziej na prostych kołach czy na skręconych + nierówności czy nie ma różnicy???

W lutym wymieniłem górny lewy przedni bo stukał ale było to bardziej odczuwalne przy skręconych kołach, teraz stuka mi z drugiej strony i jest odczuwalny luz na górnym przednim + minimalny na górnym tylnym...z tym, że bardziej na dziurach na prostych kołach teraz mi stuka...

Byłem na szarpakach i powiedzieli, że górny przedni do wymiany, banan, łącznik stabilizatora i końcówka drążka ma trochę luzu....

Później pojechałem do mojego mechanika bo jakoś mi się wierzyć nie chciało, sprawdził i łącznik dobry, banan tez ok natomiast górne do wymiany i końcówka tez ma mały luz (wszystko dotyczy prawej strony na lewej spokój)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie stukaly gorne na skreconych kolach. jak mialem dolne wywalone to bylo to odczuwalne przy hamowaniu :decayed:

No właśnie chodzi o to, że jak miałem uszkodzony z lewej strony górny to wystarczyło, że podniosłem auto do góry poruszałem kołem na boki i ewidentnie było widać ze ten górny był padnięty, a teraz tak nie ma...

Chyba ze te z drugiej strony jeszcze nie są do tego stopnia uszkodzone niż tamten i dlatego...? bo w sumie zaczęły stukać z miesiąc temu ale z każdym dniem coraz bardziej i bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy padły mi górne to tłukły się z reguły na prostych kołach na nierównej powierzchni.

przy skręconych mniej je było słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi przy manewrowaniu na parkingu. Przy max skręconych kołach stuknął od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gurne moze byc słychac na skreconych jak i na wprost na nierównosciach dolne przy hamowaniu z niewielkiej predkosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gurne moze byc słychac na skreconych jak i na wprost na nierównosciach dolne przy hamowaniu z niewielkiej predkosci

Ok dziękuje za odpowiedzi, utwierdziłem się w przekonaniu że to jednak górne padnięte, po weekendzie wymienię i zobaczymy,

dolny jest raczej dobry nic przy hamowaniu nie czuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...