Treść opublikowana przez Przemo603
-
Błąd 588-zapłonnik poduszki powietrznej
Witam! Panowie nie moge usunąć tego błędu - Błąd 588-zapłonnik poduszki powietrznej od strony kierowcy N-95 zbyt duża oporność, pozostaje tylko wymiana taśmy ? Audi A4 95 1.6 ADP
-
BRC Sequent - nie działa włącznik - kontrolka
Witam! Auto normalnie odpala na benzynie i przełącza się na gaz ale przełącznik (okrągły) tak jakby się zawiesił - nie świecą się diody od poziomu gazu, świeci się tylko ta jedna dioda na górze (na pomarańczowo). Nie można nim również przełączyć na benzynę. Miał ktoś podobny problem?
-
Dobór Zawieszenia Gwintowanego FK ??
Też jestem ciekawy opinii o tym zawieszeniu, nikt nie posiada?
-
Pytanie o chłodnice klimatyzacji i przewody
średnio mi to pomogło, ale dzięki:)
-
Pytanie o chłodnice klimatyzacji i przewody
Witam! Orientuje się ktoś czy chłodnica klimatyzacji z przewodami z 2.4 V6 podejdzie do mojego silnika 1.6? oraz czy z anglika taki zestaw podejdzie czy są dłuższe przewody aluminiowe?
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Witam, jest gdzieś fotostory jak zdemontować ten przełącznik? bo szukam i nie mogę znaleźć
-
Prośba o analize logów - Golf 4 1.9
Panowie kolega prosi o pomoc:) Grupa 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupa 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Pozdrawiam
-
[B5 ADP] BRC Sequent 24 - nie chodzi na gazie po rozgrzaniu silnika
Też wydaje mi się, że filtr mógł się zapchać, ale skoro mam zalecaną wymianę co 15 tyś to się tego trzymam... Z tym, że auto już trzeci dzień jeździ na gazie i problem jak narzazie nie wrócił
-
[B5 ADP] BRC Sequent 24 - nie chodzi na gazie po rozgrzaniu silnika
Witam! Panowie potrzebuje pomocy, samochód nie chce chodzić na gazie a aktualnie mój gazownik do końca miesiąca jest na urlopie Instalacja taka jak w tytule, niecałe 4 lata, zrobione 55 tys km, serwisowana co roku, aktualnie na filtrach zrobione 14tys, do tej pory zero problemów. Auto stało tydzień w garażu nie uzytkowane i teraz nie chodzi na gazie, objawy: - jak jest zimny silnik, po rozgrzaniu do 30st przełącza się normalnie na gaz i wszystko ok, przejadę jakieś 5 km i automatycznie przeskoczy na paliwo i na gazie już nie chodzi - jak mu się przełączy na gaz i trzyma stałą prędkość/obroty to jedzie na gazie, ale jak puści się gaz, np podczas zmiany biegu to spowrotem wskakuje na paliwo Co to może być? jakiś czujnik temperatury/ciśnienia???
-
[B5 ADP] Brak przyspieszenia, szarpie itd
hmm zawsze miałem problem taki, ze nie spadał z obrotów przy zmianie biegów wiec auto szarpało, podobno to wina przepustnicy a nie którzy pisali ze ten typ tak ma, wiec dałem sobie spokój...a od jakiegoś czasu nagle obroty szybko spadają i jest jak być powinno ale pojawił się brak mocy..
-
[B5 ADP] Brak przyspieszenia, szarpie itd
Zauważyłem, że zaraz po dopaleniu jak silnik jest zimny to auto bardzo ładnie ciągnie i ma moc, jak się nagrzeje to zero przyspieszenia itd:/ możliwe że katalizator jest zapchany?
-
[B5 ADP] Brak przyspieszenia, szarpie itd
Witam! Potrzebuje waszej pomocy, otóż auto jest słabe, do 3 tys obr praktycznie nie chce przyspieszać, czuć jakby delikatne szarpanie no i spalanie jakieś 1-2 l większe, co to może być przepływomierz, sonda lambda? Błędy z Vag 4.9PL: 16518 Sonda lambda brak zmian napięcia (strona 1 czujnik 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16711 Czujnik antystukowy 1 strona 1 - niskie napięcie brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki nie osiągnięta wartość adaptacji - dodawanie - BŁĄD SPORADYCZNY 17733 Czujnik antystukowy cylindra 1 - zakres kontroli brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17735 Czujnik antystukowy cylindra 3 - zakres kontroli brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17736 Czujnik antystukowy cylindra 4 - zakres kontroli brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17734 Czujnik antystukowy cylindra 2 - zakres kontroli brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
-
[B5 ADR] Wymiana przegubu zewnętrznego
a jeszcze jedno pytanie, jaki klucz do odkręcenia tych śrub przy skrzyni??
-
[B5 ADR] Wymiana przegubu zewnętrznego
Mam pytanie, czym zaciskacie ta opaskę metalową (na osłonie gumowej) ?
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
kurcze niby dolne są ok, wiem ze dolne raczej przy hamowaniu stukały, ale już nic innego w sumie nie może stukać, łącznik stabilizatora tez ok
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
U mnie też stuka z jednej strony wymieniłem obydwa górne wahacze i nadal to samo, wczoraj wymieniłem końcówkę drążka bo była padnięta ale nadal jest to samo nie mam już pomysłu co to może być ;(
-
[B5 ADP] Immobiliser - odłączenie
Panowie jaki jest u mnie sterownik Bosch czy Siemens? Gość powiedział jeżeli Bosch - 200zł, Siemens 400zł[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 19:35_________________________________________________Odpowie ktoś??[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:56_________________________________________________Zapłaciłem 200zł i spokój a w prezencie dostałem puszkę ze sterownikiem immo :>
-
[B5 ADP] Immobiliser - odłączenie
Sam tego nie chcę robić, tylko chciałem się zorientować czy dużo z tym roboty i jakie koszty
-
[B5 ADP] Immobiliser - odłączenie
Witam! Panowie odłączył ktoś całkowicie immo? jest to fizycznie wykonalne? Chciałbym się go pozbyć na stałe...Naprawiałem go jakieś 3 lata temu w sposób opisany na forum, było ok aż do teraz
-
[B5 ADP] Co sadzicie o tych wahaczach
Właśnie mam pytanie czy ktoś kupował końcówki drążków z tej firmy? jak się sprawują...???
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Polecali tu ludzie tego sprzedawce...więc możesz brać Ja kupowałem od tego gościa jeden górny, a teraz po weekendzie będę zamawiał 2 górne z drugiej strony http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=289694 i tez mogę gościa polecić, można z nim się dogadać na gg, ja np jak kupowałem jeden górny to za 2 czy 3 zł dorzucił mi obydwie oryginalne śruby do tego wahacza
-
[ALL B5] AMORTYZATORY
dużo jeździsz ? hm w sumie chyba nie dużo, przez te 3 lata zrobiłem jakieś 80tyś, z tym że głównie po mieście po dziurawych drogach Podkarpacia w zeszłym roku tylko większa trasa do Włoch. Jednak wydaje mi się, że są dość twarde i auto jest sztywniejsze, nie każdemu to będzie odpowiadać, nawet kolega który jeździ Vectrą C tak stwierdził po przejechaniu się moim autem
-
[ALL B5] Wahacze górne - jedno pytanie...
Ok dziękuje za odpowiedzi, utwierdziłem się w przekonaniu że to jednak górne padnięte, po weekendzie wymienię i zobaczymy, dolny jest raczej dobry nic przy hamowaniu nie czuć
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
napisz nik goscia z allegro
-
[ALL B5] AMORTYZATORY
bierzcie Kayaba...zmieniałem wszystkie 3 lata temu i nadal mają sprawność taka jak po zakupie:)