Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] AMORTYZATORY


ŁYSY44

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj byłem na przeglądzie i wszystko pięknie ale byłem zaskoczony bo w lutym wymieniałem amory na tyle sachs-a i już mają tylko 61 % skuteczności, czy nie za szybko się zużyły? przejechałem około 3tyś km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

trochę jakby za szybko, nawet jakbyś raz na jakiś czas dosyć mocno obciążał tył to i tak po takim przebiegu to te 61% to dziwna sprawa.

poczekam na reszte wypowiedzi bo czeka mnie wymiana amorków na przodzie i brałem pod uwagę także SACHS'a.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopompuj powietrza do opon i juz bedziesz miał inne wskazania, nie ma co sie sugerować tymi wykresami z przeglądów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzcie Kayaba...zmieniałem wszystkie 3 lata temu i nadal mają sprawność taka jak po zakupie:)

dużo jeździsz ?

więc uważam to za badanie niemiarodajne. (oba badania na tej samej stacji)

pamiętam że przy vectrze na sportowym zawieszeniu zawsze miałem około 90%

ale przy seryjnej zawiesze raczej da się to miarodajnie określić przód miałem o 10% mniej jak w zeszłym roku

po majówkach jeszcze raz jadę na badanie zobaczyć jakie pokaże zużycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzcie Kayaba...zmieniałem wszystkie 3 lata temu i nadal mają sprawność taka jak po zakupie:)

dużo jeździsz ?

hm w sumie chyba nie dużo, przez te 3 lata zrobiłem jakieś 80tyś, z tym że głównie po mieście po dziurawych drogach Podkarpacia :confused4: w zeszłym roku tylko większa trasa do Włoch.

Jednak wydaje mi się, że są dość twarde i auto jest sztywniejsze, nie każdemu to będzie odpowiadać, nawet kolega który jeździ Vectrą C tak stwierdził po przejechaniu się moim autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...