Treść opublikowana przez ŁYSY44
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
potrzebuje kod lakieru od tej audi WAUZZZ8E93A299887
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Również poproszę o rozkodowanie WAUZZZ4E56N002245
-
Wymiana manetki, błędy.
Przełącznik wymieniony z tymi samymi numerami ? to masz jakieś błędy bo napisałeś jednocześnie że pojawiły się wszystkie i że nie ma wcale ?
-
Przegub napedowy
raczej nie ma co gdybać tutaj na forum , jedz na ten serwis gdzie wymieniałeś te przeguby niech sprawdzą / poprawią raczej coś nie poszło temu co to zmieniał
-
Przegub napedowy
to nagranie to przy jeździe na wprost czy przy skręconych kołach ?
-
wał napędowy audi a4 2.8 quattro
pod automat a manual jest inny , jak również skrzynia 5 a 6 też się różnią długością
-
Jak podnieść tylne zawieszenie. Jest możliwość na podkładkach czy lepiej kupić nowe sprężyny???
koledze zmieniłem sprężyny na większe obciązenia , chyba Kayaby jak dobrze pamiętam , auto stoi równo a drugie że on często z przyczepką lub załadowany i bardzo zadowolony
-
Problem z nawiewami
Silniczki od klap - standard wymień i problem zniknie
-
Moduł komfortu w Audi A4 B5
a jaki masz licznik , może ten z pół Fisem ? one są wadliwe
-
Co może byc przyczyną:
tester co2 nie zawsze się sprawdzi jak jest znikomy przedmuch , w dwóch przypadkach na CO2 wychodziło że wszystko ok i auta jeździły , a zdjecie czapki i nowa uszczelka załatwiły sprawę
-
A4 b6 2.5 piszczenie, dziwna praca silnika
z twojego opisu stawiam na pompe (ale bez kompa tego nie sprawdzisz ) , a rozrząd to sam sprawdzisz
-
A4 b6 2.5 piszczenie, dziwna praca silnika
I jak uporałeś się z naprawą ?
-
A4 b6 2.5 piszczenie, dziwna praca silnika
zaopatrz się w nową uszczelkę podstawy i dwie uszczelki chłodnicy oleju odkręcasz kompresor klimy i tą chodniczkę ze zdjęcia resztę bedziesz widział
-
A4 b6 2.5 piszczenie, dziwna praca silnika
Tak dokładnie nie podłączony zostaw ,
-
A4 b6 2.5 piszczenie, dziwna praca silnika
czujnik na wężu jest od temp. płynu (choć w 2,5 jest zielony i w magistrali przy pompie ) pewmie węża nie mieli i założyli od 2,8 , śrubka która była na foto ta urwana jest od osłony paska wieloklinowego ( w sumie są trzy ) albo nie dokrecona była lub też urwał ją za mocno dokręcając- pod nimi są jeszcze takie dłuższe tulejki dystansowe i często na odwrót ktoś wklada (w konsekwencji połamane osłony i czasami zniszczony pasek )
-
A4 b6 2.5 piszczenie, dziwna praca silnika
kolega ma 2,5 tdi - gdzie ty tam zmiennych faz chcesz szukać ? tam jest tylko czujnik położenia wału i czujnik w pompie , na wałkach nic nie masz
-
Czy części któregoś z silników 2,0 TFSI – BPJ, BGB, BWE, BWT, BUL pasują do Mojego BPG
a jaką masz średnicę tarcz ?
-
Problem po przekładce na manual
z tego co pisze to najprawdopodobniej nie kręci które styki były mostkowane ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
czy przy ASN trzeba zmieniać wybierak ?po przekładce z ośki na quattro biegi wchodzą na odwrót tzn wsteczny jest do tyłu
-
Audi a4 b5 2,5 TDI AKN przednia pokrywa wału
przerwałeś gwint ??? że obudowe musisz wymienić
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
ja miesiąc temu sprzedawałem B5 z2,6 ABC które miało grubo ponad 600tyś nalotu - co drugi tel był czy sie nie pomyliłem w przebiegu
-
Mechanik okazał się oszustem i partaczem
Ty na 100% jesteś pewny że tam nowa uszczelka jest - nic wcześniej nie było robione?
-
Jaki przeływomierz ? //nie wkreca sie powyżej 2200tyś OBR
nie kupuj żadnych zamienników bo na żadnym nie bedzie do końca dobrze chodzić jeśli juz to używana ori lub kup sam wkład pierburga
-
MONTAŻ używanego haka a przegląd.
u mnie jak ktos używkę zakłada to jedynie żeby tabliczka była - jak jest (nawet jeśli używany hak ) to przegląd przechodzi i to tyle nie pytają kto zakładał ani nie chcą żadnych instrukcji
-
Kolekcje modeli samochodow w skali 1:18 i nietylko !
ja też kilka szt nazbierałem