Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:pociesz: zdarza sie najlepszym

dojdzie do siebie 3mamy kciuki :)

a tymczasem miłej nocki moi drodzy...

winko się skonczyło pora dołączyć do Męża :naughty:

buziaki

Osa Spamowicz Audimaniak poszła do męża z nadzieją na: :sexinbed: a mąż: chrapie :lazy:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 01:49 _________________________________________________

a skad ja to moglam wiedziec :polew:

Prezes mógł Ci o tym powiedzieć i jeszcze zaproponować nocleg :naughty::tongue4: Niby z Lublina a niewychowany no :tongue4::polew:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 01:50 _________________________________________________Coś się tu cicho zrobiło a było tak ambitnie dzisiaj :) Jeszcze tak tłoczno tu nie było chyba :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Idzcie spac.. :tongue4:

Opublikowano

Idzcie spac.. :tongue4:

A Ty co masz nocną zmianę? :naughty: Stróżujesz tu? :kox:

Opublikowano

Za ciecia robie.. :cool1:

Opublikowano

Za ciecia robie.. :cool1:

Ile Ci płacą? :naughty: Może się opłaca posiedzieć? :gwizdanie:

Opublikowano

Idzcie spac.. :tongue4:

A Ty co masz nocną zmianę? :naughty: Stróżujesz tu? :kox:

permamentna inwiilacja .. Prezesa ino brak :) :gwizdanie:

Opublikowano

rafalekx gdyby sie nie oplacalo, to bym was nie wygalnial.. :polew:

Opublikowano

Idzcie spac.. :tongue4:

ykk Ty tez juz idz :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

angela jeszcze chwila.. :wink4:

Opublikowano

rafalekx gdyby sie nie oplacalo, to bym was nie wygalnial.. :polew:

Nonono jeszcze trochę i z B5 przerzucisz się na B8 :tongue4: Ale spokojnie już powoli będę uciekał :wink4:

permamentna inwiilacja .. Prezesa ino brak :) :gwizdanie:

Wg mnie to ykk jest odpowiedzialny za te problemy Marcina mcm00 To ykk prześwietla całe forum podszywając się pod profil Marcina!!! :decayed: Zgadłem? ykk nie kłam mów prawdę?!!! :decayed:

Opublikowano

rafalekx :polew:

Prawdziwego TW nie widac.. :cool1:

Opublikowano

Dobra czas iść spać :wink4: A ten nasz szpieg niech włazi i trochę poczyta na forum co dobre, założę się że to ktoś z forum BMW albo Calibra-team :tongue4: Chcą nam jakieś świństwo tu zrobić :przebiegly:ykk pilnuj tu ładnie!!! I nie śpij! Dobry stróż nie śpi i ma oczy szeroko otwarte :cool1: Miłej nocki! :hi:

Opublikowano

--->

Opublikowano

a ja właśnie wróciłem z drętwego wesela i idę w kimę;p Jutro wstaję i chyba na giełdę się przejadę....Pozdrawiam;)

Opublikowano

dzisiaj spokojniej tutaj ... kolorowych snów życzę :)

Opublikowano

jeszcze nie ma 00.00 :>

Opublikowano

w Poznaniu już jest... :polew:

Opublikowano

Pepin jest koło Zwolenia a tu nie ma 00.00 :>

Opublikowano

...nie dostał ode mnie pozwolenia na wyjazd...będzie kara :beer1:

Opublikowano

a jakies bany albo cos bedzie za "niestosowanie sie do przepisu"??? :evil: ja moge jak co mandaty pieniezne wqypisyqwac <lol>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.