Szuszu

O Szuszu

Osiągnięcia Szuszu

Reputacja

1. Tu też jest ten problem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199862.new#new
  2. Szuszu

[B5 1Z] Nie moge dodać gazu

Też miałem taki patent lecz nie wiem czemu nie wytrzymał za długo, a najgorsze że strzeliła w najmniej potrzebnej chwili.
  3. Szuszu

[B5 1Z] Nie moge dodać gazu

Ja wyciągnąłem pedał gazu (jest na zatrzaskach). Na nim jest bolec, na który należy założyć plastikowe kółko z oringiem. Nastepnie zamontowałem metalowe (kowadełko) do czujnika i pedał na zatrzaski. Ostatnią rzeczą jest ustawienie zera na regulacji przy pedale za pomocą VAG-a. Dokładnie wchodzimy w 01-Engine > 08-Meas. Blocks [bloki wartości mierzonych] gr 0 pozycja 3. prawidłowe wskazania to 0 dla położenia jałowego a 255 dla pedału do (podłogi). Silnik nie musi być włączony. Powodzenia
  4. Witam ja pracuje nad chorusem i założeniu zamiast kaset port USB. Emulacje kaset proponuje wziąć od samego mechanizmy, tam jest styczniczek który po włożeniu kaset przełącza wszystko na TAPE. Nie mam teraz fotek, ale jak wyciągnę radio to postaram sie strzelić kilka
  5. Jak nie chcesz mieć problemów z TPSA i mieć taniej niż telekomuna to polecam ORANGE. Dlaczego? bo właścicielem TPSA jest Orange. Mam opcje 2 Mbit za 55zł i nie narzekam.
  6. Przy niesprawnym wentylatorze zwiększa sie ciśnienie w układzie klimy, a co za tym idzie jest duża nadzieja na to ze gdzieś ucieknie. Przekaźniki załączające klizmę w 1Z są nad nogami kierowcy, pierwszy rząd od komory silnika (w głębi za złączami prądowymi), pierwszy i drogi od lewej strony (drzwi kierowcy).
  7. Moja żona ma LG 990 i jest z niego zadowolona (dzwonienie, pisanie sms-ów aparat 5 MPx żadnych aplikacji biurowych). Ja natomiast mam Samsunga Omine Litle. Plusy dla samsunga to system Windows, a co za tym idzie: word exel w standardzie, możliwość dogrania navi (np. Auto Mapa) ładniejszy wyświetlacz niż LG, możliwość dodania nakładek (np. SPB). Wada bateria trzyma ok 3 dni.
  8. A jaki jest koszt takiej przeróbki, chodzi mi o: odtwarzanie z USB, zmiana za pomocą przycisków przewijania, aktywacja przyciskiem rev. Ewentualnie zmiana napisu z TAPE na MP3.
  9. Szuszu

[ALL] VW Passat

Witam mój kumpel ma problem. Auto to VW Passat 5 BF silnik diesel 1,9 TDI moc 130 kuca. Problemem jest wyłaczające sie turbo. Daje sie to zauważyć, bo silnik chodzi mułowato i nie przekracza 3000 obr. Najlepsze jest to iż dzieje sie to tylko przy jeździe pod górkę (nawet małe wzniesienie). Przy jeździe na prostej drodze lub z górki autko śmiga bez problemu. Dodam, iż jest on po wymianie turbiny bo poprzednia była kaput (niesprawna). Proszę was o rade, ale nie wymagajcie logów bo z nimi będzie problem. Wiem że wróżki nie istnieją, ale może ktoś miał podobny przypadek.
  10. U mnie spalanie jest też do 6. lecz jak miałem uszkodzony weżyk to palił ponad 8.
  11. Sprawdź wężyki powrotu paliwa, ja u siebie wymieniałem 3 tygodnie temu. Koszt to ok 5 zł.
  12. Może syf zassał do przewodu, a do czujnika dostaniesz sie przez bagażnik. Sam już dwa razy czyściłem czujnik, do którego dochodzą dwa przewody. Jeden do pompy, a drugi powrót nadmiaru paliwa.