-
2.0 ALT Duże spalanie, brak mocy
Tyle też wiem, ale o tej usterce przypomniałem sobie po logach.
-
2.0 ALT Duże spalanie, brak mocy
Auto jeździ tylko na benzynie. Oto nowe logi Statyczne Grupy 014, 015, 016: http://vaglog.pl/log-014_015_016_z0rKl.html Grupy 002, 032, 033: http://vaglog.pl/log-002_032_033_nu27V.html Grupy 003, 020, 091: http://vaglog.pl/log-020_091_003_2JoDPH.html Grupa 033: http://vaglog.pl/log-033_4YcmGl.html Dynamiczne Grupy 002, 033: http://vaglog.pl/log-002_033_N56zk8.html Grupy 003, 020: http://vaglog.pl/log-003_020_UR1Wo.html Po wykonanych logach sprawdziłem czy nie jest uszkodzona kierownica, okazała się że tak, pewnie powinienem powtórzyć logi ? Poniżej film z działania kierownicy: Film kierownica
-
2.0 ALT Duże spalanie, brak mocy
Przy próbie wrzucenia vaglog wyrzuca mi błąd ta strona. Zrobię logi na nowo, ale statyczne to jakie grupy, żeby było dobrze ? Błędy przed logami były skasowane
-
2.0 ALT Duże spalanie, brak mocy
No właśnie z tego poradnik korzystałem, nie widzę info że muszę być logi ok minuty, oprócz grupy 043 W poradniku też napisane jest że wystarczy grupa statyczna, aby określić dawkowanie. Chcę sprawdzić skąd duże spalania i brak mocy - temat postu.
-
2.0 ALT Duże spalanie, brak mocy
Witam, proszę o analizę logów, wiem że grupy powinny być logowane osobno, ale w jednym z poradników na tym forum były logowane razem. Wszystkie robione grupy statyczne. 014-015-003-.csv 020-091.csv 031.csv 032-033-002.csv 034 ok.csv 043.csv 070.csv 130-131-134.csv
-
Audi Concert i Chorus z Bluetooth, AUX, USB, SD i wyeliminowany problem płynnej regulacji głośności w Audi A4 B5
Kupiłem, zainstalowałem działa, 147 zł z przesyłką - model z z naprawą regulacją głośności oraz aux. Polecam
-
Montaż radia Concert II bez can-bus w Audi A4 B5
Panowie, proszę odrobinę polszczyzny, gdyż już oczy bolą, nie chodzi mi tu o brak polskich znaków ale o:
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, proszę o wycenę : Tarcze hamulcowe tył feroodo + klocki feroodo + łożyska Audi A4 B5 1.9 AFN 97 r.
-
Błotniki, zderzak poliftowy do przedlifta
Witam, jako że czytałem wiele na temat błotników i zderzaka do A4 B5 z polifta do przedlifta, tak o zderzaku było sporo, jednak jeżeli chodzi o błotniki to wiele osób pisało: "będzie pasować, ale jaj sobie nie dam uciąć", także postanowiłem napisać jak to jest na prawdę. Zderzak: jeżeli mam przedliftowe błotniki musimy założyć ślizgi (boczne mocowanie zderzaka) od poliftowego. Zgodnie z tematem kolegi: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/233148-montaz-poliftowego-przegniego-zderzaka-do-przedlifta/ Jeżeli mamy równie poliftowe błotniki to sprawa jest dość prosta P&P. Błotniki: Nie pasuję 100% P&P gdyż są inaczej mocowane tuż pod lampami, oraz jest mniej śrub górnych. Mocowanie dolne strona prawa (lewa jest podobna) Rozwiązanie jest tu montaż innej blaszki, sztywnej. Użyłem do tego dość mocnego elementu aluminiowego wzmacnianego, (na foto jest złoty, pomalowany na czarno): Wymiar długość blaszki może być różna dlatego nawierciłem więcej otworów aby była regulacja, tak aby zderzak nie odstawał - znany temat w A4. Prawa strona nardzo podobnie, z tym, że jest inny wymiar blaszki (dłuższa) i trzeba ją nieco przekrzywić. Lampy miałem przedliftem, dałem od razy poliftowe Valeo, pasują idealnie
-
Przednie błotniki przed lift a polift
Prawie p&p, u mnie były inne mocowania, napiszę osobny post co i jak bo robiłem foty.
-
Przednie błotniki przed lift a polift
Ja mam auto przedlifcie, po małym dzwonie zbieram gratki, mam światła, zderzak i ślizgi poliftowe, czy podejdą ładnie błotniki ? Wiem, że jest listwa boczna do przełożenia, ale reszta ok ? długość, wypukłość (do drzwi) ta sama ?
-
Przednie błotniki przed lift a polift
I jak pasują ? Sam chcę kupić polifcie do przedliftu.
-
Dobór poduszki AirBag
Ok dzięki za odpowiedź, A są droższe dwa razy od B
-
Dobór poduszki AirBag
no mam z A foto:
-
Dobór poduszki AirBag
Witam mam wystrzelaną poduszkę (pasy niezablokowane) szukałem na forum i na wstępie muszę podmienić poduszkę oraz Vagiem wykasować błąd, niestety w internecie nie znalazłem takiej samej poduszki. Moje oznaczenie 8L0 880 242 A, znalazłem z oznaczeniem B, proszę o radę jaka poduszka podejdzie w miejsce ory ? Dodam, że siedzenia mam kubełkowe skórzane. pozdrawiam
kempas
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta