Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Klima słabo chłodzi na wolnych obr świeżo po nabiciu


andrewb25

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam taki problem z klimą. (klimatronik) w audi z 2000r.

na wolnych obr słabo chłodzi, bardzo słabo, prawie w ogóle, przy normalnej jeździe jest wszystko ok -chłodzi naprawdę super.

dodam tylko że klima jest świeżo nabita,

co może być problemem?

p.s. może wentylator od klimy bo jak klima jest załączona to ten drugi wentylator się nie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to już wiadomo o co biega,

a co w tym wentylatorze się mogło zepsuć, jak sprawdzałem to obraca się także zapieczony raczej nie jest, być może to jakaś usterka elektryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie już wiem, właśnie wróciłem od mechanika

padnięty wentylator a w zasadzie jego silniczek, może szczotki czy coś w nim, bo jak się go uderzy jakimś kluczem to się załancza. także do wymiany to mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poweim kolego ci na temat wentylatora to do naszych audi fassuje od forda galaxy od szarana tez pasuje ja wstgaiłem własnie kupiłem za 100 uuzywke i działa pikinie.od galaxy trafił sie tylko tego starego pierwszego pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. podłącze się do tematu bo mam podobny problem, tylko u mnie wentylator od klimy normalnie działa. Usterka polega na tym że na postoju klima szaleję, zarówno na 18 stopni jak maksymalne chłodzenie, klima włącza się i wyłącza, w desce rozdzielczej słychać jak przestawiają się klapy i zaczyna coś syczeć, podczas jazdy jest wszystko ok. Może ktoś miał podobny przypadek. Prośba o podpowiedź!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...