Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom


mechu28

Rekomendowane odpowiedzi

A jak się wam widzą nakładki lusterek pomalowane na srebro w czarnym aucie?

Nie bardzo, nie ma co na siłę kombinować. To nie to co alu z RS4. Jak już to do B5 pozostaje chrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kosztach nie mówmy bo pomalowałbym sobie sam...a nie wiem jak z jakością tych podrób.

a z czym chcesz zgrać te srebrne lusterka? chromowane nakładki dobrze wyglądaja z chromowanymi obwódkami szyb a srebrne...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nakładki chromowane na lusterka w ogóle nie wypadają podczas jazdy lub pogody gdy przyklei się taśmą klejącą 3M?

Nie warto tego zakładać. U mnie gość miał takie na A6. Z daleka może i wyglądały :polew: Ale jak sie oglądało z bliska to porażka :thumbdown: Jak juz to obudowy In Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bliska to wygląda jakbyś nakleił kawałek plastiku na lusterka :sick3: Także :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :kox: chciałbym zobaczyć jak wygladają z bliska, może ktoś z Was ma zdjęcie, grzecznie poproszę o wrzutę :decayed:

uwierz ludziom na slowo - te nakladki to porazka .... mialem je niestety kiedys przez krotki okres na aucie .....

jutro jak bede na swoim kompie to wkleje foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chromu to bym założył tylko obudowy IN - PRO a nakladki na klamki bym sobie darował bo to paskudnie wygląda :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chromu to bym założył tylko obudowy IN - PRO a nakladki na klamki bym sobie darował bo to paskudnie wygląda :sick3:

Obudowy In Pro i wiadomo że będzie :good: Na wiosnę robię właśnie takiego moda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mocno zastanawiam sie nad obudowami z chromem, ponieważ lusterka u mnie nie są w kolorze nadwozia. Kolor auta granatowy metalik, niestety nie mam chromowanych ramek wokół szyb, ale autko obniżone i felga 17". Czy w takim zestawieniu pasują chromowane lusterka, czy będzie to takim modem na przymus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasują, sam będę takie obudowy kupował a mam też kolor granatowy i nie mam chromowanych obwódek wokół szyb :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mocno zastanawiam sie nad obudowami z chromem, ponieważ lusterka u mnie nie są w kolorze nadwozia. Kolor auta granatowy metalik, niestety nie mam chromowanych ramek wokół szyb, ale autko obniżone i felga 17". Czy w takim zestawieniu pasują chromowane lusterka, czy będzie to takim modem na przymus?

Będzie pasowało. Chrom ładnie współgra z ciemnymi kolorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak go nie ma dużo na samochodzie to ładnie akcentuje jako dodatek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom na tak tylko trochę tego a nie całe auto będzie w chromowanych listwach,klamkach,obudowach itp a jedna rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom na tak tylko trochę tego a nie całe auto będzie w chromowanych listwach,klamkach,obudowach itp a jedna rzecz :)

Nie no ja myślę założyć tylko lusterka w chromie, żadne klamki, czy listwy z allegro na metry. Myślę że akurat ten gadżet pasuje do audi, ciekaw jestem tylko opinii innych, ale widze że większość też jest na tak :cool1: Zostaje jeszcze opcja pomalowania luster w kolor nadwozia, ale przy mojej barwie auta to chyba zbędny wydatek i nie wniesie wiele do poprawy wizerunku auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom na tak tylko trochę tego a nie całe auto będzie w chromowanych listwach,klamkach,obudowach itp a jedna rzecz :)

Nie no ja myślę założyć tylko lusterka w chromie, żadne klamki, czy listwy z allegro na metry. Myślę że akurat ten gadżet pasuje do audi, ciekaw jestem tylko opinii innych, ale widze że większość też jest na tak :cool1: Zostaje jeszcze opcja pomalowania luster w kolor nadwozia, ale przy mojej barwie auta to chyba zbędny wydatek i nie wniesie wiele do poprawy wizerunku auta.

Spokojnie możesz tak zrobić :good: Chrom najładniej wygląda właśnie w połączeniu z granatem :decayed: A jak będą tylko lusterka i nic więcej to wogóle będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale jesli chodzi o chrom to w przypadku ciemnych kolorów(czerń granat itp) najlepsza opcją według mnie jest lusterka + ramkjavascript:void(0);i i dotego ładne kółko :gwizdanie: i dodać do tego ścieme szybek poprostu ideał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zalozyl chrom na lusterka tylko w przypadku chromowanych obramowek okien.

W innym przypadku bedzie sie wyrozniac i wygladac jak osle uszy.. :rolleyes: :rolleyes:

donkey.jpg

:mysli:

Jak cos to tylko obudowy in. pro. Nie ma co pseudo oszczedzac.. :decayed:

:a4fan: to nie A8 czy A6 zeby chromowane klamki wygladaly dobrze. Za duzo tego wszystkiego bedzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...