Treść opublikowana przez miguel.
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
jeśli chodzi o mnie miałem 2 psy. pierwszym był brązowy doberman ktory przybłąkał sie do nas na plac. miałem go 2 lata i zmarł na nowotwór płuc. okazało sie że był juz chory i dlatego ktos go wyrzucil ;( ludzie są bez serca jeśli chodzi o charakter to do ludzi był przekochany, dał przy sobie zrobić wszystko, każdego wpuszczał na plac - zero agresjji. jeśli chodzi o inne zwierzęta był bardzo agresywny, gdy tylko zobaczył jakiegos psa od razu do niego startował. pewnie było to spowodowane pogryzieniem w przeszłości i nie szło tego w żaden sposob stłumic nawet na szkoleniach. po tym jak uśpilismy tego dobermana koniecznie chialem miec psa. ojciec wypatrzył w schronisku młodego(3 lata ) rottweilera. wzielismy go. jak sie pózniej okazało to był duzy bląd. pies zdecydowanie róznil sie od poprzedniego. był agresywyny, chcial dominować, zabierał sobie rózne rzeczy, kładł sie na łózku i warczał jak chcialo sie go przepedzic ogolnie był bardzo źle wychowany. na szczęscie z ojcem troche znamy sie na prowadzeniu psa i zaczął łagodnieć, do tego kastracja złagodziła jego temperament. niestety inni domownicy nie stosowali sie do reguł i pewnego dnia pies ugryzł dziadka, nie mocno ale jednak. od tego czasu sam zaczołem sie go bac i nie czułem sie pewnie gdy z nim byłem. w czerwcu uspilismy go - miał nowotwór ;( pomimo jego zachowania wszyscy bardzo sie do niego przywiązali. ogólnie był staszną przylepą, wszędzie za człowiekiem. mimo tego mam w pamięci tą jego agresje i wiem że juz nigdy w życiu psa ze schroniska i nigdy rottweilera. jak pies jest z niewiadomą przeszłością i z niepewnego źródla na prawde o tragedie nie trudno mimo iż obecny własciciel nie popełni sie żadnego błędu. od czerca nie mamy psa w domu i to juz nie to samo, jakos smutno, a ten wątek odswierzyl moje mysli o kupnie szczeniaka. Po uspieniu tego rottka zaczalem szukac wsród ras i amstaffy bardzo mi sie podobają. to piękne muskularne psy. z historii rasy wynika ze uczestniczyly w walkach psów i dlatego są agresywne w stosunku do innych psów. w stosunku do ludzi podobno są łagodne i nie przejawiają agresji, szkoda bo nigdy nie mialem stycznosci z tymi pieskami . Grzes1150 napisz jak zachowuje się Twoj pies, jak jest u niego z dominacją, jak sie zachowuje u weterynarza, czy masz go z hodowli i wogole cos wiecej o nim :gwizdanie:
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
Nie tak dawno był temat na forum i nawet na ebayu nic fajnego nie było, także nie spodziewaj się że coś dotrze. to juz nie moja brocha..ja mam limo
-
[ALL B5] A4 B5 z przodem od B7
:sick3: przód zmieniony, reszta zostawiona - jedno do drugiego nie pasuje
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
pewnie już są tylko dotrą na polski rynek z dużym poślizgiem - jak wszystko z reszta
-
[B5 AFN] Jakie opony na 15" felgi stalowe
Polecam MICHELIN Alpin A3, sprawują sie bardzo dobrze
-
[ALL] Jakie felgi
takie sobie, wzór nie powala. ET maja 60 więc bedziesz musiał dać spory dystans bo bedą bardzo schowane pozatym cena niemała, za 2k kupisz ciekawsze z oponami...
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
skoro w b5 dało rade to w b6 tym bardziej
-
[ALL B5] Co powiecie na te lampki (sedan, tył) ?
było już o nich w poprzednich dyskusjach, poszukaj
-
[B6] Tylne lampy LED - przyciemnienie góry - Jaki kolor?
mnie tam sie podoba tak jak jest ale jeśli koniecznie chceszz zmianiać to tylko 1
-
[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom
a z czym chcesz zgrać te srebrne lusterka? chromowane nakładki dobrze wyglądaja z chromowanymi obwódkami szyb a srebrne...?
-
[ALL B5] Co powiecie na te lampki (sedan, tył) ?
zamienniki tych po II lifcie...jeśli Ci sie podobają to bierz, tu masz dyche taniej http://www.moto.allegro.pl/item510708489_lampa_tylna_audi_a4_99_01_nowa.html
-
[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom
średnio mi sie widzą..z resztą malowanie drożej Ci wyjdzie niz zakup np tego: http://www.moto.allegro.pl/item520285874_nakladki_na_lusterka_audi_a3_a4_a6_a8_chrom.html
-
[ALL] Radio zestaw audio
żeby włożyć navi na 2 din i porządnie to wyglądało musisz zmienić konsole środkową na tą z II lifta. przeróbka którą pokazał jarko wyglada syfiasto , wiec jeśli chcesz tak zrobić lepiej zmień samego grajka
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
ale twardość to tylko jeden z wielu parametrów felgi.. weźmy np. wage która ma duźy wpływ na dynamike...wagi felg 8Jx18' to 7-15 kg wg stronki http://wheelweights.net/ niestety żadko kiedy sprzedający podają na swoich aukcjach wagi felg
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
Szczerze watpie ...a nawet jesli, to cena kosmos. w necie, na eBayu same repliki
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
a ja ciągle optuje za felgą Mirona, na b6 wygladaja :kox:
-
[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom
takie rzeczy to tylko w Dubaju
-
[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom
albo tak :blink: http://img511.imageshack.us/img511/633/audi6pv.jpg
-
[ALL B5] Zimowe opony 205/55-16 a 195/65-15
moze w b7 lepsze bedą o cm szersze z uwagi na większa wagę..do każdego autka inaczej
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
może stąd cos wybierzesz http://www.a4mods.com/library/wheels/ :kox: obok zdjecia opis felgi wiec nie bedzie problemu z szukaniem
-
[ALL] Jakim samochodem jechać do ślubu ?
a ja bym poszedl w oldschool http://www.moto.allegro.pl/item514889916_szyk_i_elegancja_bentley_s3_z_1963_r_do_slubu.html nietuzinkowy pojazdz wyróznia sie z tłumu a A8 to sie najeżdze jak zostane prezesem
-
[ALL B5] Zimowe opony 205/55-16 a 195/65-15
ze swojej strony moge powiedzieć że mam założone Alpin a3 w rozmiarze własnie 195/65/15 i sprawują się świetnie, przy dzisiejszej temp -5 i opadach śniegu, nie miałem żadnych problemow z wyjechaniem z placu na drodze sprawują się równie dobrze - polecam
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
Silnik : - Glowice audi rs4 - Wtryski bosch 440 cc thx bobr4 - 2 x k04 turbo audi rs4 - orurowanie samoco sport thx re5spec.pl - fmic - kute tloki ross - kute korby - sprzeglo audi rs4 - wydech 3 calowy custom - poki co bedzie strojone na ori kompie jesli mi nie przejdzie lancer evo 5,6 to pojawi sie autronic i conajmniej 2 x gt28rs zamierzeniem bylo zbudowac ori rs4 wiec tak zostaje - hamulce moge zrobic swapa z audi rs6 plus zobaczymy jakie beda dalsze losy auta. niestety o osiągach nic nie ma :gwizdanie:
-
[ALL B5] Malowanie klamek i lusterek - czy ktoś to już robił ?
ja bym narazie same lusterka i klamiki zrobil, jak założysz to bedziesz widział czy chcesz dokładki. ja w swojej zostawiłem czarne i na pewno nie bede malowal ale mam granat kolor więc też troche inaczej niż na Twojej.
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
opcja 1 - 100% jaka zgodnosc