Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miguel.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miguel.

  1. jeśli chodzi o mnie miałem 2 psy. pierwszym był brązowy doberman ktory przybłąkał sie do nas na plac. miałem go 2 lata i zmarł na nowotwór płuc. okazało sie że był juz chory i dlatego ktos go wyrzucil ;( ludzie są bez serca jeśli chodzi o charakter to do ludzi był przekochany, dał przy sobie zrobić wszystko, każdego wpuszczał na plac - zero agresjji. jeśli chodzi o inne zwierzęta był bardzo agresywny, gdy tylko zobaczył jakiegos psa od razu do niego startował. pewnie było to spowodowane pogryzieniem w przeszłości i nie szło tego w żaden sposob stłumic nawet na szkoleniach. po tym jak uśpilismy tego dobermana koniecznie chialem miec psa. ojciec wypatrzył w schronisku młodego(3 lata ) rottweilera. wzielismy go. jak sie pózniej okazało to był duzy bląd. pies zdecydowanie róznil sie od poprzedniego. był agresywyny, chcial dominować, zabierał sobie rózne rzeczy, kładł sie na łózku i warczał jak chcialo sie go przepedzic ogolnie był bardzo źle wychowany. na szczęscie z ojcem troche znamy sie na prowadzeniu psa i zaczął łagodnieć, do tego kastracja złagodziła jego temperament. niestety inni domownicy nie stosowali sie do reguł i pewnego dnia pies ugryzł dziadka, nie mocno ale jednak. od tego czasu sam zaczołem sie go bac i nie czułem sie pewnie gdy z nim byłem. w czerwcu uspilismy go - miał nowotwór ;( pomimo jego zachowania wszyscy bardzo sie do niego przywiązali. ogólnie był staszną przylepą, wszędzie za człowiekiem. mimo tego mam w pamięci tą jego agresje i wiem że juz nigdy w życiu psa ze schroniska i nigdy rottweilera. jak pies jest z niewiadomą przeszłością i z niepewnego źródla na prawde o tragedie nie trudno mimo iż obecny własciciel nie popełni sie żadnego błędu. od czerca nie mamy psa w domu i to juz nie to samo, jakos smutno, a ten wątek odswierzyl moje mysli o kupnie szczeniaka. Po uspieniu tego rottka zaczalem szukac wsród ras i amstaffy bardzo mi sie podobają. to piękne muskularne psy. z historii rasy wynika ze uczestniczyly w walkach psów i dlatego są agresywne w stosunku do innych psów. w stosunku do ludzi podobno są łagodne i nie przejawiają agresji, szkoda bo nigdy nie mialem stycznosci z tymi pieskami . Grzes1150 napisz jak zachowuje się Twoj pies, jak jest u niego z dominacją, jak sie zachowuje u weterynarza, czy masz go z hodowli i wogole cos wiecej o nim :gwizdanie:
  2. Nie tak dawno był temat na forum i nawet na ebayu nic fajnego nie było, także nie spodziewaj się że coś dotrze. to juz nie moja brocha..ja mam limo
  3. :sick3: przód zmieniony, reszta zostawiona - jedno do drugiego nie pasuje
  4. pewnie już są tylko dotrą na polski rynek z dużym poślizgiem - jak wszystko z reszta
  5. Polecam MICHELIN Alpin A3, sprawują sie bardzo dobrze
  6. takie sobie, wzór nie powala. ET maja 60 więc bedziesz musiał dać spory dystans bo bedą bardzo schowane pozatym cena niemała, za 2k kupisz ciekawsze z oponami...
  7. skoro w b5 dało rade to w b6 tym bardziej
  8. było już o nich w poprzednich dyskusjach, poszukaj
  9. mnie tam sie podoba tak jak jest ale jeśli koniecznie chceszz zmianiać to tylko 1
  10. a z czym chcesz zgrać te srebrne lusterka? chromowane nakładki dobrze wyglądaja z chromowanymi obwódkami szyb a srebrne...?
  11. zamienniki tych po II lifcie...jeśli Ci sie podobają to bierz, tu masz dyche taniej http://www.moto.allegro.pl/item510708489_lampa_tylna_audi_a4_99_01_nowa.html
  12. średnio mi sie widzą..z resztą malowanie drożej Ci wyjdzie niz zakup np tego: http://www.moto.allegro.pl/item520285874_nakladki_na_lusterka_audi_a3_a4_a6_a8_chrom.html
  13. żeby włożyć navi na 2 din i porządnie to wyglądało musisz zmienić konsole środkową na tą z II lifta. przeróbka którą pokazał jarko wyglada syfiasto , wiec jeśli chcesz tak zrobić lepiej zmień samego grajka
  14. ale twardość to tylko jeden z wielu parametrów felgi.. weźmy np. wage która ma duźy wpływ na dynamike...wagi felg 8Jx18' to 7-15 kg wg stronki http://wheelweights.net/ niestety żadko kiedy sprzedający podają na swoich aukcjach wagi felg
  15. Szczerze watpie ...a nawet jesli, to cena kosmos. w necie, na eBayu same repliki
  16. a ja ciągle optuje za felgą Mirona, na b6 wygladaja :kox:
  17. takie rzeczy to tylko w Dubaju
  18. albo tak :blink: http://img511.imageshack.us/img511/633/audi6pv.jpg
  19. moze w b7 lepsze bedą o cm szersze z uwagi na większa wagę..do każdego autka inaczej
  20. może stąd cos wybierzesz http://www.a4mods.com/library/wheels/ :kox: obok zdjecia opis felgi wiec nie bedzie problemu z szukaniem
  21. a ja bym poszedl w oldschool http://www.moto.allegro.pl/item514889916_szyk_i_elegancja_bentley_s3_z_1963_r_do_slubu.html nietuzinkowy pojazdz wyróznia sie z tłumu a A8 to sie najeżdze jak zostane prezesem
  22. ze swojej strony moge powiedzieć że mam założone Alpin a3 w rozmiarze własnie 195/65/15 i sprawują się świetnie, przy dzisiejszej temp -5 i opadach śniegu, nie miałem żadnych problemow z wyjechaniem z placu na drodze sprawują się równie dobrze - polecam
  23. Silnik : - Glowice audi rs4 - Wtryski bosch 440 cc thx bobr4 - 2 x k04 turbo audi rs4 - orurowanie samoco sport thx re5spec.pl - fmic - kute tloki ross - kute korby - sprzeglo audi rs4 - wydech 3 calowy custom - poki co bedzie strojone na ori kompie jesli mi nie przejdzie lancer evo 5,6 to pojawi sie autronic i conajmniej 2 x gt28rs zamierzeniem bylo zbudowac ori rs4 wiec tak zostaje - hamulce moge zrobic swapa z audi rs6 plus zobaczymy jakie beda dalsze losy auta. niestety o osiągach nic nie ma :gwizdanie:
  24. ja bym narazie same lusterka i klamiki zrobil, jak założysz to bedziesz widział czy chcesz dokładki. ja w swojej zostawiłem czarne i na pewno nie bede malowal ale mam granat kolor więc też troche inaczej niż na Twojej.
  25. opcja 1 - 100% jaka zgodnosc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.