Jogash

O Jogash

Osiągnięcia Jogash

Reputacja

1. Witam ! Mam duży problem, mianowicie problem z zegarami które raz świecą raz nie świecą a raz świecą słabo.Środkowy wyświetlacz dziś rano całkiem zamilkł. Objawy wyglądają tak : Zegary pierw przygasły poniżej 2 tys obrotów było zero podświetlenia -- ok nie przeszkadzało. Wczoraj wysiadła temp.silnika oraz poziom paliwa. Wiadomo zegarka pod obrotami też już w nocy nie widać było. Międzyczasie zaczął migać środkowy wyświetlacz ( temp powietrza, spalanie itd ) aż w końcu zgasł, po czym rano znowu się zaświecił i zgasł -- obajaw zaczął się zamazywać i koniec. Oprócz tego ogólnie podświetlenie całej reszty zaczęło świecić coraz słabiej. Kręciłem tym lewym potencjometrem żeby rozjaśnić ale żadnych efektów. Ogólnie z dnia na dzień wysiada w zegarach wszystko. Oprócz tego od climatronica wyświetlacz też padł całkiem. Jakie są koszty naprawy tego czy jest ktoś z forum z Tarnowa okolic albo dalej ale ma potrzebne części i się na tym zna ? Bardzo Proszę o pomoc ! ( być może będę musiał jechać do Niemiec po weekendzie i byłby problem )
  2. Witam ! Czy dam radę sam wstawić do B5 radyjko Concert ? Kwestia taka miałem gammę ( kaseciak ) ale po prostu padło, tzn nie uruchamia się ( na trasie zmieniałem stację na wyświetlaczu i radia i komputera zaciął się napis "search" i wyłączyłem. Więcej włączyć je nie mogę - tak jakby power przestał działać w związku z tym postanowiłem zmienić radio na CD czyli np: Concert - byłem bliski kupna ale teraz dowiedziałem się o tzw sterowniku CAN co to takiego ? Gdzie to kupić lub wgrać ? z kostkami przy podpięciu będzie problem ? Pozdrawiam ! A może gammę da się uruchomić jakieś rady ?
  3. Witam ! mam b5 z kaseciakiem połączonym z komputerem oryginalny innymi słowy. Chcę go zamienić na CD'ka lub nawet CD'ka z navi . Widziałem na allegro są do kupienia oryginalne radia lub radia z navi ( kwestia 600-800 zł ) i tak sobie myślę czemu nie ? Ale mam pytanie ? Czy jest możliwość że podepnę nowe radio CD chodzi o rozmiary różnią się ? Czy jest możliwość że jakimś cudem wsadzę tam nawigacje ? Jeśli bym już włożył te radio na CD gdzie umieścić np : zmieniarkę ? Dodam że chciałbym nowe radio lub zestaw radio plus nawigacja z B6 wyjąć Pozdrawiam !
  4. Chętnie bym sie spotkał w gronie audi ..chodź mi za moją trochę wstyd. Póki co nic przy niej nie zrobiłem oprócz tego co robi każdy śmiertelnik (rozrząd i zawieszenie )... heheh pozdrawiam !
  5. Witam wszystkich starszych jak i nowych forumowiczów -) Mam nadzieję że dzięki Wam będę miał możliwość dowiedzieć się więcej o swoim aucie, liczę też że moja obecność będzie mogła komuś rozwiązać jakiś problem ! Pozdrawiam !