Treść opublikowana przez miguel.
-
Koledzy co sadzicie o tych FELGACH
2000-2200 zł W jakim rozmiarze ? Mnie interesują 19" W tym rozmiarzem widziałem w cenach od 2000PLN do 2800PLN a to duża rozbieżność wg mnie 18'' to max przy zdrowego rozsądku. Nowak_zg ma wlasnie takie mamy w 19'' http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_19_cali_full_kox-t12919.0.html
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
ale mniej sie rzucają w oczy w kloszu niż zwykle pomaranczowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak sie składa że moge Ci pomóc napisz swojego maila na pm to Ci wieczorem wysle
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
ja bym tam ich nie pakował, wątpie żeby dawały światło tak intensywne jak normalna żarówka, widoczne również za dnia. w tych lampkach o których mówimy masz clear glass więc bedzie zarówki widać, a one same w sobie zbyt ładne nie są...moze jako do stopu bo tam żarówki aż tak nie widać pod kloszem :tongue4 myślę, że z żarówkami osram diadem nie wyglądały by zle http://allegro.pl/item519747411_zarowki_osram_diadem_2_szt_super_wyglad_nowe_py21w.html zdecydowanie tak
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
1 - ciekawy wzór ale trzeba by zrobic VT żeby zobaczyć jak na b6 leży 4 - paru forumowiczow ma take w b6 i bardzo ładnie sie na niej prezentuja to moje typy
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31932.0.html;highlight=225+40+et+35 zakładaj
-
[ALL B5] Malowanie klamek i lusterek - czy ktoś to już robił ?
chodzi Ci o dokładki w zderzaku?
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
tak do wstecznych i kierunków :> np takie http://moto.allegro.pl/item519565400_zarowki_led_ba15s_18_x_smd_kolor_nowosc.html lub http://moto.allegro.pl/item519453214_zarowki_diodowe_ba15s_27_led_pomaranczowe_ss.html albo :> http://moto.allegro.pl/item513493156_zarowka_zarowki_bay15d_diody_czerwone_20_led.html ja bym tam ich nie pakował, wątpie żeby dawały światło tak intensywne jak normalna żarówka, widoczne również za dnia. w tych lampkach o których mówimy masz clear glass więc bedzie zarówki widać, a one same w sobie zbyt ładne nie są...moze jako do stopu bo tam żarówki aż tak nie widać pod kloszem
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
to zależy jeszcze od ET felgi, więc jakie?
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
bez wahania bierz 18" w tym motorem. nie takie felgi ludzie pakowali do mniejszych silniczków sam bede kombinował 18'' do swojej na lato
-
[ALL] Jakie felgi
ykk mówiłem o nowych
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
a co to?
-
[ALL B6] Szybki ciemne w srebrnej
tak, wszystko zalezy od konkretnego "sierściucha", kumplowi w golfie chcieli juz nieraz zabierac dowod za szybki, żarówki, ściemniane lampy i inne duperele ale to tylko takie straszonko . grunt to dobrze pogadac i nie pyskować zbytnio bo wtedy tylko chca cie ud***ć :gwizdanie:
-
Kradzież Nawigacji!
dlatego lepiej profilaktycznie zawsze zamazywać blachy i nie pisać jakie sie ma dodatkowe zabezpieczenia. co do tego UV najlepiej takim mazakiem wypisać swoj nr rejestracyjny i mamy niezbity dowód
-
Kradzież Nawigacji!
mozna maznąć pisakiem UV tu i ówdzie
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
moze chodzi o jakieś podwykonastwo itp. lampki identyczne - bierz tansze
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
hihi teraz mnie zagiąłeś :> ja szukam wszędzie i na forum a ty mi dajesz link z superanckimi lampkami nie wiesz jakiej firmy one są może? nie mam pojęcia jaka to firma, szkoda że nie pisze napisz do gościa który je kupił to sie wypowie co do jakości
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
gawel1999 zobacz te http://moto.allegro.pl/item470921427_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_red_white_led.html o tych które wkleiles juz byly dyskusje na forum
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
nie ma o nich zbyt duże opinii, ale te co są są pozytywne. Dobrze wykonanie, nie paruja itp [br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 20:29_________________________________________________kompus_2005 ma takie Witam lampy są z wersji po liftingu (osobiście wycinałem ranty z błotnikuw) lampy są niemieckiej firmy "DECTANE". A lampy z firmy "SONAR" przerabiałem wcześniej wruciły do sklepu bo parowały a te nie parują.
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
fajnie że ma funkcje zmiany podswietlenia klawiszy..w moim blau mp36 są tylko czerwone ale akurat zgrywają sie idealnie z podświetleniem deski szkoda tylkko że obudowa tego pionka szara do czarnej deski
-
Znaczenie ET Felgi
bedzie lux malina
-
[ALL] Jakie felgi
Racja..., a najgorsze jest to, że większość sprzedających zapewnia ze to są ori dokładnie więc nie ma co liczyć że kupi sie nowe markowe felgi np. 17" w cenie poniżej 2000zl
-
[ALL B5] Jakie głośniki na przód ?
2.
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
hehe no tak, ale ze mnie gapa nie mniej jednak reszta sie zgadza
-
245/40 i ET 48 czy bedzie dobrze?
trzeba by spróbować , ale bawiam sie , że będzie obcierać od środka. przy tak dużym ET o błotnik na pewno nie obetrze, jedynie może przy skręcie od wew., ale powinno się dać to wyregulować dystansem. Ludzie z forum juz mieli takie kółka w b5 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12066.0.html;highlight=245+40