Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miguel.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miguel.

  1. 2000-2200 zł W jakim rozmiarze ? Mnie interesują 19" W tym rozmiarzem widziałem w cenach od 2000PLN do 2800PLN a to duża rozbieżność wg mnie 18'' to max przy zdrowego rozsądku. Nowak_zg ma wlasnie takie mamy w 19'' http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_19_cali_full_kox-t12919.0.html
  2. ale mniej sie rzucają w oczy w kloszu niż zwykle pomaranczowe
  3. tak sie składa że moge Ci pomóc napisz swojego maila na pm to Ci wieczorem wysle
  4. ja bym tam ich nie pakował, wątpie żeby dawały światło tak intensywne jak normalna żarówka, widoczne również za dnia. w tych lampkach o których mówimy masz clear glass więc bedzie zarówki widać, a one same w sobie zbyt ładne nie są...moze jako do stopu bo tam żarówki aż tak nie widać pod kloszem :tongue4 myślę, że z żarówkami osram diadem nie wyglądały by zle http://allegro.pl/item519747411_zarowki_osram_diadem_2_szt_super_wyglad_nowe_py21w.html zdecydowanie tak
  5. 1 - ciekawy wzór ale trzeba by zrobic VT żeby zobaczyć jak na b6 leży 4 - paru forumowiczow ma take w b6 i bardzo ładnie sie na niej prezentuja to moje typy
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31932.0.html;highlight=225+40+et+35 zakładaj
  7. chodzi Ci o dokładki w zderzaku?
  8. tak do wstecznych i kierunków :> np takie http://moto.allegro.pl/item519565400_zarowki_led_ba15s_18_x_smd_kolor_nowosc.html lub http://moto.allegro.pl/item519453214_zarowki_diodowe_ba15s_27_led_pomaranczowe_ss.html albo :> http://moto.allegro.pl/item513493156_zarowka_zarowki_bay15d_diody_czerwone_20_led.html ja bym tam ich nie pakował, wątpie żeby dawały światło tak intensywne jak normalna żarówka, widoczne również za dnia. w tych lampkach o których mówimy masz clear glass więc bedzie zarówki widać, a one same w sobie zbyt ładne nie są...moze jako do stopu bo tam żarówki aż tak nie widać pod kloszem
  9. to zależy jeszcze od ET felgi, więc jakie?
  10. bez wahania bierz 18" w tym motorem. nie takie felgi ludzie pakowali do mniejszych silniczków sam bede kombinował 18'' do swojej na lato
  11. ykk mówiłem o nowych
  12. tak, wszystko zalezy od konkretnego "sierściucha", kumplowi w golfie chcieli juz nieraz zabierac dowod za szybki, żarówki, ściemniane lampy i inne duperele ale to tylko takie straszonko . grunt to dobrze pogadac i nie pyskować zbytnio bo wtedy tylko chca cie ud***ć :gwizdanie:
  13. dlatego lepiej profilaktycznie zawsze zamazywać blachy i nie pisać jakie sie ma dodatkowe zabezpieczenia. co do tego UV najlepiej takim mazakiem wypisać swoj nr rejestracyjny i mamy niezbity dowód
  14. mozna maznąć pisakiem UV tu i ówdzie
  15. miguel. odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    moze chodzi o jakieś podwykonastwo itp. lampki identyczne - bierz tansze
  16. miguel. odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    hihi teraz mnie zagiąłeś :> ja szukam wszędzie i na forum a ty mi dajesz link z superanckimi lampkami nie wiesz jakiej firmy one są może? nie mam pojęcia jaka to firma, szkoda że nie pisze napisz do gościa który je kupił to sie wypowie co do jakości
  17. miguel. odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    gawel1999 zobacz te http://moto.allegro.pl/item470921427_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_red_white_led.html o tych które wkleiles juz byly dyskusje na forum
  18. miguel. odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    nie ma o nich zbyt duże opinii, ale te co są są pozytywne. Dobrze wykonanie, nie paruja itp [br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 20:29_________________________________________________kompus_2005 ma takie Witam lampy są z wersji po liftingu (osobiście wycinałem ranty z błotnikuw) lampy są niemieckiej firmy "DECTANE". A lampy z firmy "SONAR" przerabiałem wcześniej wruciły do sklepu bo parowały a te nie parują.
  19. fajnie że ma funkcje zmiany podswietlenia klawiszy..w moim blau mp36 są tylko czerwone ale akurat zgrywają sie idealnie z podświetleniem deski szkoda tylkko że obudowa tego pionka szara do czarnej deski
  20. bedzie lux malina
  21. Racja..., a najgorsze jest to, że większość sprzedających zapewnia ze to są ori dokładnie więc nie ma co liczyć że kupi sie nowe markowe felgi np. 17" w cenie poniżej 2000zl
  22. hehe no tak, ale ze mnie gapa nie mniej jednak reszta sie zgadza
  23. trzeba by spróbować , ale bawiam sie , że będzie obcierać od środka. przy tak dużym ET o błotnik na pewno nie obetrze, jedynie może przy skręcie od wew., ale powinno się dać to wyregulować dystansem. Ludzie z forum juz mieli takie kółka w b5 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12066.0.html;highlight=245+40

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.