Treść opublikowana przez miguel.
-
[ALL B5] moja lalka
może akurat przypadłośc konkretnego modelu/egzemplarza. ja na swoje nie narzekam
-
[ALL B5] moja lalka
dokładnie tak radyjko tylko alpine i do bagażnika jakąś skrzyneczkę najlepiej dopasowaną broń boże to rurę od ścieków co są z subami czemu tylko alpine, jakis konkret? balupunkt to również czołówka, a wtedy jak kupowałem sprzęt do swojego model balupunka mp36 to było najtansze radyjko z wyjsciem na sub na rynku.
-
[ALL B5] moja lalka
co do car audio to ja kupiłem radio balupunkta z wyjsciem na sub i skrzynie do bagaznika. markowe radio+kable+skrzynia powinieneś się zmieścic w 1000zl. zadnych sprzetów no-name nie radze kupować. taki zestaw w połączeniu z 6 seryjnemi głosnikami u mnie gra zadowalająco:) [br]Dopisany: 27 Grudzień 2008, 16:02_________________________________________________aha i skrzynia najlepiej aktywna tzn z dziurką - głębszy bas jest
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
te foty powinny sluzyc jako antyprzyklad :>
-
[ALL] Jakie felgi
ja mam wogole takie zboczenie ze zadko ktora felga bez rantu mi sie podoba. szeroki rancik this is it
-
[ALL B8] Dylemat felgi 18` 2 wzory
oba wzory nic specjalnego ale ze wskazaniem na II
-
[ALL] 700 KM w S4 :) i 30 s do 300 km/h.
ojaaa co za cukiereczek! i optycznie kozak...to jest tuning przez duze T
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
wszystko wg zasady....co za duzo to niezdrowo. sam jak kupiłem swoja a4 myslałem co by tu dłubnąć i po krotkim czasie doszedlem do wniosku ze wystarczy felga, gleba, sciema i lampki zespolone. no a jak sie ma ciemy kolorek to mozna jeszcze obwodke grilla na czarno machnąc
-
[ALL B6] Szybki ciemne w srebrnej
oo tak z lustrem jeszcze lepiej! i jak juz sciemniać to po całości a nie tylko tylne boczne i tylne
-
[ALL B6] Lampy tył
dla mnie takie se...są ladniejsze. zobacz ledy jakie ma np. kolega Trzeniu :naughty: niby ori a jednak nie ori
-
Strefa Śmiechu
<tomasz> ta magda to k**wa jednak jest <magda> co??? <tomasz> f*ck zle okno ale skucha :polew:
-
[B5 AJM] Moje audi avant 2000r. 1,9 TDI
ładny polift..dołoż felunek 17', gleba, ściema i bedzie si
-
[ALL] Felgi od Gallardo - gdzie kupić?
u mnie też ciarek na plecach nie wzbudzają...sa ciekawsze wzory
-
[ALL] polerowane felgi s line
ja tez jestem za czernia ale do chromu i tego koloru moze nie pasowac wiec albo chromy out+ czerń albo zostawiasz chromy i polera
-
Którą domenęwybrać pod forum wielotematyczne?
nie zdziwiłbym sie gdyby tak było zdecydowanie poradze.pl
-
[ALL] Idą święta co byście chcieli pod choinke?;P
ja bym sobie życzył troche wydorośleć na ten 2009rok. i żeby Święta były takie jak dawniej bo z roku na rok gorzej.. :no:
-
[B5 ADP] Ema:) oto my A4
grill koniecznie out...kup ori o pomaluj ramke na czarno. sam tak zrobilem w swojej i wyglada na granacie a na czerni to juz wogole :drool:
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
no proszę kolejna eska! ale co sie dziwić jak ktoś ma na auto 30k i do wyboru s4 albo prawie nowego szewroleta wybor jest oczywisty :> :> :>
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
furka super! skóra, fela szkoda tylko że wsadzili granatowe plastiki w srodek..wg mnie jedynie czany kolor tu jest słuszny
-
Oto maja była[BMW 320]
mi też taka chodziła po głowie. sprzedalem swoją fieste i mialem kupic 325 tds, ale ostatecznie nasluchałem sie zbyt wielu sprzecznych opinii odnosnie tego silnika i wybór padl na TDI
-
Diesel serwis- pompy wtryskowe
również polecam ten zakład...uszczelnienie pompy wtryskowej+zlikwidowanie dodatkowego wycieku kosztuje u nich 640zl. na swoja robote daja pol roku gwarancji
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
zapodaj 1...szkoda że do b5 nie ma takich ladnych :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
całkiem całkiem...o wiele lepiej niż pas złozony z małłych diodek. te choć troche przypominaja s6
-
GRADOBICIE POMOCY!!!
również nie polecam tego shitu. nawet śladu po tym nie ma...podobnie jak po suchym lodzie moze na autka z cienką blaszka działa..ale na pewno nie na
-
Historia naszych nicków
moj podobnie jak wiele innych od nazwiska - grzybowski. i to sie chyba juz nigdy nie zmieni :gwizdanie: