-
[B5 AJM] Podczas odpalania auta wchodzi na ponad 2 tysiace obrotów
prosze wypowiedzi szersze grono
-
[B5 AJM] Podczas odpalania auta wchodzi na ponad 2 tysiace obrotów
A mianowicie podczas odpalania auta wchodzi na ponad 2 tysiace obrotów i tak utrzymuje sie około 3-5 sekund po czym obroty spadaja do normalnego stanu dodam ze swiece raz swieca mi sie dłuzej nieraz normalnie gasnie .Czy potrafi ktos postawic diagnoze po moim opisie z góry dziekuje i pozdrawiam.Pragne dodac ze auto równiez pozniej sie nagrzewa tzn temp 90 stopni pokazuje po przejechaniu 20 km termostat nowy wymieniony czy moze to byc czujnik g62 bo tak wyczytałam w linku os SPETSNAZ
-
[B5 AJM] Moje audi avant 2000r. 1,9 TDI
Powiedzcie prosze na czym polega zmiana programu w aucie ??
-
[B5 AJM] Moje audi avant 2000r. 1,9 TDI
naprawde Gosia a Wiktoria dlatego ze córeczka sie tak nazywa ale ja myslałam ze tu o aucie bedzie dyskusja hihi
-
[B5 AJM] Moje audi avant 2000r. 1,9 TDI
A wiec jest to avant z 2000r 1,9 tdi 115 koników przebieg 189000 udokumentowany od dziadzia z niemiec wyposazenie: szyby elektryczne przód abs asr klimatronic 4 poduszki system nagłosnienia BOSE super granie immobiliser alu oryginał audi 16'' prosze o wasze sugestie dotyczace auta jestem nowy na forum i mysle takie forum to cos pieknego dla uzytkowników aut marki audi zycze przyjemnej współpracy i pozdrawiam wszystkich
-
[B5 AJM] Moje audi avant 2000r. 1,9 TDI
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edee0188d8d1cb66.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/894504dd93ad7269.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0dcc497987c42957.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edee0188d8d1cb66.html Za jakosc zdjec przepraszam zdjecia z telefonu pozdrawiam wszystkich forumowiczów i włascicieli audi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wsztstkich serdecznie
viktoria
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta