Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oto maja była[BMW 320]


Rafaell

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dziś na kompie stare fotki mojej poprzedniej furki więc postamowiłem wam je pokazać.

Przed tym było jeszcze Audi 80 1.8 ale fotki mam na kompie u starych więc może pokaże kiedy indziej.

BMW 320i Coupe z 92roku, silnik 2l, 6cylindrów, 150KM

Samochód służył mi ponad 1,5roku, bardzo przyjemny w jeździe lecz troche za mały i nie ekonomiczny.

picture4444eg2.th.jpg

picture071ow5.th.jpg

picture058op4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie ekonomiczny.

Wlasnie dlatego mój kolega kupił 2.5l :decayed: Spalanie litr wieksze, a jazda :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą. Jak ją kupowałem to się bałem 2.5l bo spalanie mnie zabije ale potem po kilku rozmowach z uzytkownikami 2.5 doszlo do mnie ze zrobiłem bląd i mogłem brac 2.5l a to juz naprawde rakieta. Ale i tak wspominam moja bete dobrze i może kiedy jeszcze sobie taką sprawie ale wtedy E30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladna e36, do tego felgi z M3 ;) ( szkoda ze bez M-pakietu ) :)

2.0 R6 przyjemnie mruczy.... :)

w srodku mialas zegarek czy maly lub duzy komp ?

miales klime jesli tak to z 3 ( tak tak ... byly z 3 pokretlami montowana u dilerow ) czy 4 pokretlami ( bo klimatronica w 92 chyba nie bylo nie ? ) ?

fotele seria czy te mocniej wyprofilowane ?

pytam bo nie ma fotek wnetrza :P

_________________________________________________

fotele dojrzalem .... seria :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl mały komp., klimy niestety nie było, a co do foteli to na tych fotach sa jescze standardowe ale pózniej była skóra. brzmienie R6 było fajne ale nie wystarczało mi to więc wsadziłem tłumik koncowy ultera a pozatym wywalony był kat i środkowy tłumik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

i nie ekonomiczny.

Wlasnie dlatego mój kolega kupił 2.5l :decayed: Spalanie litr wieksze, a jazda :kox:.

Nie od dziś wiadomo że w BMW nie pali pojemność tylko ilość cylindrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam na taka polowalem tylko 2.5 ale nic ni3ebylo ciekawego,bmw :th:jak odkopie stare zdjecia to wzuce na forum tylko ja mialem E21 81r rekina ale z silnikiem 2,5 od E30 ale to zapier....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam słabość do tych autek, sam miałem E36 z M50, nie wiem z którego miesiąca tą Beatkę miałeś, ale rok '92 to możliwe że jeszcze z tym samym motorem co moja, później weszły M52. W sumie auto rewelacja, nie ma co porównywać do przestarzałej B4 którą obecnie śmigam, tylko tak jak mówisz nie ekonomiczne, na automatycznej skrzyni po mieście spalałem 16 litrów na setkę :thumbdown:

Zaraz poszukam fotek i też wstawię. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

Betka spoksik,faktyczne,szkoda,ze bez M pakietu,ale i tak wygladala :good: . Tak, 320 palila tylko 1l mniej od 325,a 328 zapewne litr wiecej od 325 :wallbash::polew: Panowie,przestancie opowiadac takie bzdury :cool1:

ps. qpejka fajna-sam na taka kiedys polowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...