Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Idą święta co byście chcieli pod choinke?;P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym chciał dostać nowiutkie fele ori 18" :decayed: pomarzyć można :naughty:

Opublikowano

Hmmm... :mysli:

Ja bym sobie zażyczył cysternę ropy.... :naughty: :naughty:

(ropę bym z czasem wyjeździł a cysternę sprzedał) :decayed:

Opublikowano

panowie nie ma się co rozdrabniać ... po RS4 dla każdego :gwizdanie:

Opublikowano

no ale jednak do rs-a przydała by się cysterna z paliwem :naughty: :naughty:

Opublikowano

Małą zgrabną Chinke pod Choinke :D .. :przebiegly:

.. ewentualnie fele 18'/19' MAM 7/8 + dobre oponki letnie :cool1: ..

.. i było by :kox: :kox:

Opublikowano

B6 AKE 2005 rok na full wypasie i chips u Rogala :kox:

Opublikowano

no ale jednak do rs-a przydała by się cysterna z paliwem :naughty: :naughty:

Paliwo tanie, da się przeżyć :decayed:

Opublikowano

bardziej przyziemne.... zeby w rodzinie sie poukladalo, bo nie jest kolorowo jak kiedys :embarrassed: a przecierz w swieta nie chodzi o prezenty najbardziej ... ale jak juz mam bujac w chmurach to mustanga shelby gt500 "eleanor" z 68 :evil:

Opublikowano

Ja sam sobie zrobiłem prezent pod choinke - 4 nowe amorki, które przyjadą do mnie w wgilie :> Chiałbym jeszcze felgi 18" od RS6 :kox:

Opublikowano

A ja mam marzenie aby ten rok już się skończył :(

Opublikowano

Co by się wiodło w pracy i życiu osobistym i oczywiście zdrowie :)

Z rzeczy materialnych ..RS6 , S8 , Range Rover , własne mieszkanie :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

Z rzeczy materialnych ..RS6 , S8 , Range Rover , własne mieszkanie :gwizdanie: :kox: :kox:

Co tak skromnie :naughty::polew:

Opublikowano

a ja tyle szmalu żeby już potem nic nie chcieć :naughty:

Opublikowano

Z rzeczy materialnych ..RS6 , S8 , Range Rover , własne mieszkanie :gwizdanie: :kox: :kox:

Co tak skromnie :naughty::polew:

Bo ja w gruncie rzeczy to skromny człowiek jestem :lol1:

Opublikowano

ja wlasnie zdałem prawko i chcialbym pod choinke ładna a4 1.9 tdi po II lifcie sedanika najchetniej :rolleyes:

Opublikowano

ja bym sobie życzył troche wydorośleć na ten 2009rok. :embarrassed: i żeby Święta były takie jak dawniej bo z roku na rok gorzej.. :no: :no:

Opublikowano

ja bym chciał rs4 b8 którego jeszcze chyba nie ma w produkcji :kox: za drogo :confused4::mysli: dobra s4 też może być :gwizdanie:

Opublikowano

do tego Range Rovera jeszcze popros o testbooka bo jak kiedys pracowalem w ASO Land Rovera to czesto przyjezdzaja takie furki na rozne duperele w stylu kontrolki abs, nie dzialajace pneumatyczne zawieszenie albo nie dzialajace jakies inne pierdy... na czele tej stawki z usterkami i tak stoi Rover 75 :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Skoro tyle osób by chciało RS to mnie by ucieszyła RS4 Oettinger (b5) :naughty: to by zapowiadało szybki 2009 rok :decayed:

Opublikowano

mnie to by się jeszcze tylko ładowareczka samochodowa do iphona sprzydała i może nowe dywaniki gumowe na przod bo strasznie mokro ostatnio :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.