Treść opublikowana przez Sander
-
Leon 2.0 BKD problemy z szarpanie EGR
Oto moja klapa gasząca po otwarciu: Po otwarciu puszki wyleciało sporo oleju. Jak widać chyba dwa ząbki są ułamane. Teraz pytanie czy te ząbki mają wpływ na pracę przepustnicy w czasie jazdy czy służą tylko do gaszenia? Tą klapę da się gdzieś zregenerować czy szukać używki?
-
Leon 2.0 BKD problemy z szarpanie EGR
Nie ma żadnych błędów. Tak jak właśnie pisałem, jak zaślepię ten wężyk od EGRu, to auto jeździ normalnie. Logi robione jeszcze na starym zaworze EGR: Basic Settings: 003 - http://vaglog.pl/log-003_2ZFeB0.html 011 (na samym dole) - http://vaglog.pl/log-011_53s83.html statyczne na zimnym silniku: 001 - http://vaglog.pl/log-001_lRnvi8h.html 004 - http://vaglog.pl/log-004_w9zA7.html 013 - http://vaglog.pl/log-013_QOQ1e.html 018 - http://vaglog.pl/log-018_Z7P9W39.html 023 - http://vaglog.pl/log-023_zavTFJ.html Zrobiłem dodatkowo, chociaż podobno tak się nie robi logi dynamiczne na zimno, delikatna normalna jazda, wtedy kiedy właśnie zaczyna szarpać, w zakresie do ok. 2500 obrotów. dynamiczne grupowo na zimnym silniku: 013, 018, 023 - http://vaglog.pl/log-013_018_023_qn2G1Y.html statyczne na cieplym silniku: 001 - http://vaglog.pl/log-001_7gSb3w1.html 004 - http://vaglog.pl/log-004_X967M.html 013 - http://vaglog.pl/log-013_62Sr6H2.html 018 - http://vaglog.pl/log-018_1Yy166.html 023 - http://vaglog.pl/log-023_Dc0D47.html dynamiczne grupowo: 001, 004 - http://vaglog.pl/log-001_004_Y0zqqRc.html 003, 011 - http://vaglog.pl/log-003_011_7oWK5.html 011, 010 - http://vaglog.pl/log-011_010_fQH7G2.html 003, 008, 011 - http://vaglog.pl/log-003_008_011_C21VD.html
-
Leon 2.0 BKD problemy z szarpanie EGR
Witam, Od dłuższego czasu mam problem w swoim Leonie 2.0 BKD z 2006r. Otóż na zimnym silniku auto szarpie/przerywa w czasie jazdy na niskich obrotach. Pewnego razu postanowiłem zaślepić na chwilę wężyk od zaworu EGR i auto w końcu zaczęło jeździć normalnie, więc jeden mechanik powiedział, że EGR do wymiany. Kupiłem nowy EGR Wahler wraz z kompletem uszczelek, założyłem go sam + dodatkowo przeczyściłem przepustnicę i niestety auto nadal szarpie, tak jak na starym zaworze EGR... W czym może tkwić problem? Wężyk gdzieś jest nieszczelny? Czy może z przepustnicą jest coś nie tak? Nie wiem czy te problemy z szarpaniem nie zaczęły się jak sobie dokupiłem i zamontowałem górną, plastikową pokrywę silnika, bo jej wcześniej po prostu nie było... Pozdrawiam
-
pęknięty wąż
Witam, Koledze w A4 1.6 pękł jakiś wąż widoczny na zdjęciu. Co to za część? Ile kosztuje? Czy można tak z tym jeździć? Pozdrawiam
-
Kupione auto na ebay.de, Niemiec się nie odzywa...
Od zawsze kupuje tam auta w ciemno i jeszcze się nigdy nie naciąłem. Nr tel. w aukcji nie jest wymagany w czasach internetu. Niestety na innych sprzedawanych przedmiotach też nie ma telefonu podanego. Oszust na niemieckim ebay z ilością ponad 700 komentarzy? Nie żartuj...
-
Kupione auto na ebay.de, Niemiec się nie odzywa...
Nie podał nr tel. w aukcji...
-
Kupione auto na ebay.de, Niemiec się nie odzywa...
Witam forumowiczów, Kupiłem w niedzielę bmw na niemieckim ebay. Napisałem do właściciela w poniedziałek, kiedy mogę odebrać auto, ale niestety do tej pory brak odzewu. Niemiec ma ponad 700 komentarzy i na pewno się logował na konto wczoraj, bo wystawiał jakiś telefon, więc moje pytanie widział na bank. Co teraz zrobić? Straszyć go prawnikiem czy co? Pozdrawiam
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
Ja kupiłem miesiąc temu od Niemca b5 1.9 i tak na start muszę wydać 1k zł Do wymiany narazie kwalifikują się: termostat, jakaś gumowa osłona przekładni kierowniczej, czyszczenie turbiny, bo się zacina czasem, czujnik ABS, roleta bagażnika. Narazie jestem zadowolny z auta, ale nie mogę się do niego przyzwyczaić po wcześniejszej długiej jeździe focusem tddi
-
pomysł na interesik potrzebne oponie
A jakaś kwiaciarnia?
-
jaka kwote wpisac na umowe do UC?
Może i handlarz, ale auta dawno nie rejestrowałem ;p
-
jaka kwote wpisac na umowe do UC?
Nie mogę wpisać jakiej chce, bo jak będzie za mało, to naliczą swoją + dodatkowo karę... Obawiam się, że 2000E nie przejdzie i dadzą karę.
-
jaka kwote wpisac na umowe do UC?
Witam, Kupiłem A4 Avant'a z 2001r. AJM za 2700e i w tym tygodniu chce zapłacić akcyzę. Jaką wpisać kwotę na umowę, żeby zapłacić jak najmniej? Pozdrawiam
-
Trasa Stargard Szczeciński - Karpacz
DW297 na 18 cali i gwint nie polecam.
-
Czy nadal jest opłata recyklingowa ?
U mnie w WK nie ma szans na zarejestrowanie auta bez tej opłaty.
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
to nie rząd polski winny bo nie mamy już polskiego rządu tylko UE Jakoś Niemcy, Szwajcaria i chyba jeszcze Austria nie będą podpisywać tego g*wna 26 stycznia :gwizdanie:
-
Laweta Warszawa - wynajem/stawki ?
U mnie w miescie kiedys kuzyn wypożyczał renault mastera autolawete i płacił 300zł na dobę, ale musiał płacił kaucje 1000zł. Bez limitu km i można sobie jeszcze podczepić lawete.
-
Jak szybko piszesz na klawiaturze?
Visit the Typing Test and try!
-
Ciężko teraz sprzedać auto ?
Zależy jeszcze jak drogiego auta szukamy, ale od 5k E w góre jak sobie pomnożymy przez 4,6 to wychodzi już tragiczna cena
-
Kryzys w Twojej pracy?!
U mnie w miescie jest zakład "BADER", który produkuje tapicerke do Audi/BMW/Mercedes i szukaja caly czas nowych pracownikow, nawet w Lubaniu beda otwierac chyba jakas hale. Chociaz dla mnie, to jest troche dziwne, bo w Europie kryzys, wiec sprzedaz aut powinna spadac...
-
[INNE] Z 5 na 7% bio w oleju napędowym?
gdzies kiedys pisalo, ze to mieli podniesc od lipca/sierpnia 2011, ale czy podniesli to nie wiem
-
[ALL] Wyjazd do Niemiec
ten nowy odcinek swiecko-nowy tomysl ma byc do maja bezplatny, takze moze sie zalapiesz
-
[ALL] Wyjazd do Niemiec
tam jest tak samo jak u nas, sa lepsi i gorsi ja dotad nie mam z nimi narazie zlych wspomnien[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 19:51_________________________________________________ od łodzi dojedziesz juz do samej granicy niemieckiej autostrada
-
[ALL] Wyjazd do Niemiec
mógł byś podać jakiś przykład? jeżeli jest znak 70 na godzinę , to musi być znak który to odwołuję :> a nie tak jak u nas że wystarczy skrzyżowanie A, o to ci chodziło. Dzięki za radę Widzę że jakoś szczególnie nie musze się przygotowywać do tej wycieczki tylko mam nadzieję że moja maszyna nie wyrządzi mi żadnego psikusa po drodze Ps. jeszcze takie pytanko co do autostrad. Płaci się tak jak u nas że co jakiś czas stoją budki ze szlabanami i tam płacimy pieniążki czy załatwione to jest w jakiś inny sposób? w ogole sie nie placi...
-
[ALL B5] Cholernie Parujące Szyby
a gdzies cos nie przecieka? sucho masz pod dywanami?
-
Czy jest na forum cukiernik ??
mi tez wyglada smakowicie cukiernia Adam Gessler ??