-
[ALL] Płyty podłogowe
ja wiem i rozumiem o czym piszesz. choc jestem wielkim fanem OOOO to jednak przeszkadzaja mi te zapozyczenia z innych tanszych modeli jakos mercedes czy BMW nie sa produkowane na takich samych plytach jak np. opel vectra czy ford scorpio tylko cale kostrukcje sa autorskimi dzielami a ceny audi m-b czy bmw sa zblizone wiec chyba jednak za audi sie przeplaca [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 23:53_________________________________________________ dzieki teraz jest juz dla mnie wszystko mniej wiecej jasne choc nie takie to proste jak sie poczatkowo wydawalo jednak nie tak wiele tych zapozyczen zwlaszcza w nowych modelach ale widze tez teraz ze nie tylko stylistycznie nowsze modele audi to rozciagniete A4... [br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 00:01_________________________________________________dalej jednak nie wiem jak to jest z tym A6 chba trzeba bedzie poszukac na ich forum [br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 00:01_________________________________________________a nie jednak A6 mialo swoje platformy wiec bledem jest stwierdzenie ze jest to rozciagniety passat (superb) ufff
-
[ALL] Płyty podłogowe
no prosze o C5 to nie wiedzialem. jednak jakos pomiescili tam V8 i Q jak dla mnie to Audi traci na prestizu przez takie powiazania ;/ Superb z inna buda.. zreszta nawet podobne wszystkie. A jak jest z B6/B7?
-
[ALL] Płyty podłogowe
jak wiadomo A4 B5 ma plyte z Passata B5. A jak jest z B6/B7 i B8? Czy to juz samodzielne konstrukcje? Slyszalem ze B6/B7 maja zmodernizowana stara płyte z B5. Prosze o fachowe dopowiedzi
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
no wlasnie ale ta blacha.. kiedys mialem czolowke z cviciem V gen. to w mojej audiczce lekko wgniotl sie grill i odpadla tablica a hania cala zmiazdzona az szyberdach odpadl przodu nie bylo wcale
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
wiadomo rozrzad klocki oleje filtry to tego nawet nie liczylem. czyli wychodzi na to ze jednak japonce takie bezawaryjne?
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
wlasnie malo zrobilem z 6000 moze troszke wiecej. tez mi sie zdaje ze troche sporo sie popsulo ale myslalem ze jak klubowy to zadbany na takiego wygladal..
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
Ciekawi mnie co zepsulo sie w waszych autach niedlugo po zakupie. Ja kupilem auto z forum, bo wydawalo mi sie ze bedzie zadbane. W ciagu pol roku od kupna padla turbina, wtryski, wlacznik awaryjnych, manetka dlugich, 2 razy gumowy waz od chlodnicy, auto zaczelo podczas jazdy nagle gasnac (chyba cos z kompem albo ele.), xenon przestal swiecic, padla pompa wspomagania i cos tam jeszcze. Bylo to AFN B5. Chcialbym sie dowiedziec czy to normalne ze w kilkunastoletnim aucie trzeba cos wymieniac co jakis czas czy jednak nie bylo tak zadbane. To bylo moje 1 auto wiec pytam Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Pojawiło się metaliczne stukanie jakby coś rozsypanego po silniku, co jest
juz wiem to pompa wspomagania . za uzywke i wymiane policzyli mi w ecu project 350zl
-
[B5 AFN] Zaczął bardzo dużo palić wina turbiny może termostatu?
no powaznie sam w szoku jestem
-
[B5 AFN] Zaczął bardzo dużo palić wina turbiny może termostatu?
Spalanie teraz dużo za dużo jakieś ponad 700 km na pełnym zbiorniku ale go trochę przegoniłem ze względu na turbinkę i też dlatego tak skotłował paliwa normalnie latem 850- 900 km do zapalenie się rezerwy robię kurde a mi gdzies ze 400 ;/
-
[B5 AFN] Zaczął bardzo dużo palić wina turbiny może termostatu?
czujnik mam nowy wymieniony przez przypadek wlasciwie [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 23:28_________________________________________________ja robiie 10 km w jedna strone to czasami dojdzie do 90 czasami nie jak dojade przy wylaczonym a przy wlaczonym to nieraz wogole nie dochodzi a Tobie ile wychodzi spalanie?
-
[B5 AFN] Zaczął bardzo dużo palić wina turbiny może termostatu?
no jak nie daje nadmuchu na HI i mniej niz 3 kreski to sie zagrzewa do 90. nie robie samo miasto po ok 20KM , no trzeba bedzie jak fundusze jakos wpadna ale teraz nowy rok to ciezko wszystkiego najlepszego[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 19:41_________________________________________________ale co przez termostat by duzo palil?
-
[B5 AFN] Zaczął bardzo dużo palić wina turbiny może termostatu?
odkad zaczely sie mrozy zaczal strasznie duzo palic powyzej 10l w miescie turbina jest zapieczona wymaga wyczyszczenia i kat wtrysku jest przestawiony czy to przez to? bardzo wolno sie tez nagrzewa moze to termostat? prosze o porade z gory dzieki
-
[B5 AFN] Pojawiło się metaliczne stukanie jakby coś rozsypanego po silniku, co jest
wydech w porzadku to w silniku cos teraz sprawdzalem to juz normalnie chodzi
-
[B5 AFN] Pojawiło się metaliczne stukanie jakby coś rozsypanego po silniku, co jest
na postoju i podczas jazdy ;/ wczesniej tez tak sie raz zdarzylo ale trwalo to chwile i ustalo teraz znowu i nie chce ustac ;/
pajakleon97
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta