Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hteb

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Choć byś miał i pierdylion ps to do wszystkiego się przyzwyczaisz - to tylko kwestia czasu
  2. Ja pierdziu...
  3. Ja cooolery z RS4 oddam za 800pln
  4. hteb odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    Andrzej jak wyjedzie to raz a dobrze Poka foto zacisków na aucie
  5. gdybys byl realista to bys nie sprzedal za tyle, fakt ty kupiles tanio, ale wlasnie dlatego pozniej ceny eSek w PL sa nizsze niz w DE skoro ludzie sprzedaja je po 25kpln-> to cena 1,9tdi z przebiegiem czesto wiekszym niz u Ciebie a wiec argument ze cena mala ze wzgledu na przebieg do mnie nie przemawia......... Kosi - odnoszę wrażenie że jesteś najmądrzejszy - może mylne - nie że się czepiam... Znając życie zbulwersujesz się i tyle Kupiłem za 31500. Dołożyłem 10000 i sprzedałem za 26 znajomemu. Nie wiem ile musiał bym czekać na kupca i kiedy znalazł bym chętnego na to auto w jego rynkowej wartości. Poza tym ubezpieczając auto weź proszę wykup AC na S4 z 1999r za tyle ile chcesz za swoje auto Osobiście nie znam zbyt wielu przypadków by inwestycje w auta zwracały się nawet w przypadku tak zacnego modelu jak S4. To jednak nie RS4 które jest łakomym kąskiem. Kumpel kupił ostatnio lalkę (seria) S4 z 2000r z przelotem 140kkm za 29tysi (wszystkie faktury z aso szwajcarskiego itd.) Lalka bezwypadkowa z genialnie utrzymanym od nowości lekierem, navi, skóra i innymi. Wielu ludzi woli mieć serię i ją modzić nić auto nawet po paru wypadach na "ćwiartkę" czy modach w postaci "wirusa". Taka jest Polska i tyle. Przepraszam KALI - moda za OT też przepraszam
  6. to zalezy za ile, trzebabylo wystawic 35-40k to bys zobaczyl czy tak szybko Jestem realistą a nie fantastą - poza tym u mnie przebieg oryginalny odstraszał a nie stan techniczny auta - weź to pod uwagę. EOT
  7. Nie ten dział i nie to forum Nie róbmy smietnika Kalemu Esę jak widać po mnie nawet z 300kkm dość łatwo sprzedać o ile jest w dobrym stanie
  8. Hehehe - za dużo kasy chcesz Ja mam teraz auto którego nie ma w profilu Ma tylko 5,9 V8
  9. Hteb sprzedał
  10. Hehehe - ja też sobie dopiszę że auto klubowicza Choć jak ktoś spostrzegawczy to u mnie ramki obaczy Piękne fotki Kosi Mniam
  11. aaaaaa Kumam - no Na maxa funkcjonalne Na fakturze zakupu nie mam chyba tylko 3opcji zaznaczonych z "bajerów" [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:32_________________________________________________http://www.allegro.pl/item709737336_audi_s4_avant_2_7_biturbo_2000r.html Powód sprzedaży - jest jednak za małe...
  12. Poprosimy jakąś fotę z FMIC edit: Dzięki Fly Starość nie radość
  13. Dobry plan Ładna Srebrna Avant
  14. No - teraz jak mam pow.90 to jest łoooo [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:23_________________________________________________ Jaki bajer ? O co chodzi ?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:23_________________________________________________ No, no - uważam spokojnie - honda wytrzymała to i ta niemiecka padaka da radę
  15. Jakaś tam nowość zawitała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.