Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MODEL: Audi S4 1999r

SILNIK: 2,7 BT

UKŁAD DOLOTOWY: IC z RS4, pelne orurowanie z silikonu.

UKŁAD WYDECHOWY: Wywalone wszystkie katy a w miejscu dolnych wstawione tlumiki przelotowe

ELEKTRONIKA: Soft By Mr.X

UKŁAD NAPĘDOWY: SERIA Quattro

ZAWIESZENIE: SERIA

KOŁA: seryjne 18'

UKŁAD HAMULCOWY: PBR Ceramic, Przewody w oplocie stalowym

BODY-KIT: seria

ŚRODEK: Piekne Recaro

CAR-AUDIO: jakies Sony :(

INNE: -//-

MOC: 265ps 400Nm

MOC i MOMENT PO MODYFIKACJACH: 333Ps 528Nm

OSIĄGI: Tylko By Gtech jak narazie, 13,36 na 1/4 Mili i 4,57 do 96km

Zdjęcia:

764f79375be1b8db.jpg

dlasida.jpg

img4155.jpg

img5669z.jpg

Opublikowano

Juz myslalem ze kolejne pseudo S4 ktore to ogladam na Allegro a nawet wew.pakietu S4 nie ma tj ja!!

Piekne S4

pozdrawiam

Opublikowano

kozak .... nie ma co mowic

lepsze od s4 jest tylko rs4 ;)

pieknie utrzymana seria do tego wersja z fotelami recaro .... nic tylko jezdzic i lac bene ;)

no i zalozyc rns-e ;) lub navi+

Opublikowano

Ładne bydle :> felgi jaki rozmiar? 18?

Opublikowano

Mi przeszkadza to "D" na dupce i to radio... aż się prosi o coś solidnego do tej fury, tak jak Nowak_zg mówi rns-e i malina :kox: Ogólnie przepiękna fura i te foteliki :kox: Miooodek :hi:

Opublikowano

Piękna :th:

Opublikowano

Esa wygląda kozacko. Gratuluje zakupu :th:

Wnętrze mnie urzekło. Jak z utrzymaniem czystości tych foteli ?

Opublikowano

pozytywne bardzo pozytywne autko fotele mega kozaki tylko radio do zmiany reszta jest git gratuluje

Opublikowano
  • Autor

Jak z utrzymaniem czystości tych foteli ?

nie zauwazylem by to sie specjalnie brudzilo, szare mydło i ciepła woda czynią cuda :)
Opublikowano

super furka :th:, zrywaj te D jak pisza wyżej , i jeszcze relingi w chromie dawaj i malinaaaa :hi:

Opublikowano

ładna ... choc wyglad to nmie wszystko ... :wink4:

z tego co wiem [czytalem] to chyba nie jezdzi jak powinna ... :wink4:

Opublikowano

pogratulować S4 :th:

Opublikowano

Jasna skóra w środku coś pieknego :kox:

Opublikowano
  • Autor

ładna ... choc wyglad to nmie wszystko ... :wink4:

z tego co wiem [czytalem] to chyba nie jezdzi jak powinna ... :wink4:

no tego nie ukrywam, jest blad i to sie ogarnie, na 100% nic powaznego, silnik pracuje idealnie, rowno, cicho, nie kopci wiec ja sie specjalnie nie obawiam :)
Opublikowano

czesc kolego Hondiarzu, widzę, że i Ty przekonałeś się do Audi :decayed:

piękna eSa, gratuluję !!!!!

Opublikowano

ale bestia :kox: ale ma zajeb..y wygland :cool:

Opublikowano

gratulacje :th:

PIĘKNY ES

taki jak być powinien

nic nie tykać tylko jeździć :evil:

Opublikowano
  • Autor

czesc kolego Hondiarzu, widzę, że i Ty przekonałeś się do Audi :decayed:

piękna eSa, gratuluję !!!!!

hehe, sporo tych hondziarzy przesiada sie na S ostatnio :) Dziekuje wszystkim za mile opinie :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.