Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heble zmienie na stock'owe[br]Dopisany: 11 Sierpień 2008, 14:03_________________________________________________wiec z chipem sie wstrzymalem bo plany troche sie zmienily, teraz auto przygotowuje bod moce rzedu 400Ps/600Nm. Zakupiony zestaw klockow ceramicznych axxis, nowe tarzce brembo, przewody hamulcowe w stalowym oplocie przod i tyl, zestaw rur silikonowych, ic od rs4, troche kwasowki 3'. Czekamy na K04, mocniejsza pompke, wtryski od rs4 i sprzegielko od rs4. :) Jak zrobie to sie pochwale.

Opublikowano

Może do mocy 400KM zapodaj już centralny IC coś w stylu Sid'a? w lato napewno będzie lepiej :)

Opublikowano
  • Autor

nie chce ciac i sie babrac, auto ma byc seryjne a mocy i tak styknie, jak bedzie malo to pojde grubiej :)

Opublikowano

Bardzo ładna ta esa i super utrzymana :)

Powodzonka z modami :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

znaczy ma wygladac jak seryjna eska :) na wiosne juz powinno byc wszystko gotowe :)

Opublikowano

Ale nie wiem czy wiesz o tym że jak zrobisz 400KM na coolerach z RS4 ok będzie jeździć itp ale w lato w upale 30 C może Ci troche tych koników pójść w las przez to że coolery zpuchną....

A taki IC jak ma Sid nie jest drogi i nie trzeba wywalać wentylatora od klimy, jedyne co trzeba zrobić to wywalić halogeny (i tak nie potrzebne) i wywalić kratki w zderzaku. Jeżeli piszesz że jak mocy będzie mało to pójdziesz dalej to i tak i tak jak pójdziesz dalej będziesz musiał zrobić centralny IC więc jak zrobisz teraz będzie na przyszłość... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja ciebie rozumiem i wiem doskonale o czym mowisz :) poprostu narazie zostaje tak jak planuje :) Jak mocy bedzie malo, zmienie IC i pare innych rzeczy :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kosiniak - moja Ty inspiracjo :kox:Śliczna sztuka :)

Opublikowano

Grubo panie, plany konkretne, u mnie też takie są ale dopiero na przyszłe lato, zobaczymy jak to wszystko u ciebie będzie latać :)

Pozdrawiam

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

ładna sztuka, ale ten znaczek D na tylnej klapie to porażka, mnie razi z daleka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ładna sztuka, ale ten znaczek D na tylnej klapie to porażka, mnie razi z daleka

a kiedy go tam ostatni raz widziales?[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 20:40_________________________________________________

Grubo panie, plany konkretne, u mnie też takie są ale dopiero na przyszłe lato, zobaczymy jak to wszystko u ciebie będzie latać :)

Pozdrawiam

i co tam, dzialasz cos? ja w sumie koncze mody pod stage I, torche sie poslizgnalem z kasa i chwilowo bedzie musialo straczyc te 300ps+
Opublikowano

Popraw zdjecia please.

Opublikowano

Serwer stal sie platny :)

Opublikowano
  • Autor

Heh, bywa :P

Z nowych info to: zakupione nowe opony Uniroyal Rainsport, zalozone silikonowe rurki, zalozone przewody hamulcowe w oplocie, zmienione klocki na axxis ceramic i tarcze na brembo, zalany nowy plyn wspomagania Febi, hamulcowy Motul RBF660 i silnikowy Motul xcess(mogl poczekac bo na poprzednim, takim samym zrobilem jakies 3-4tkm w sumie) :), powymieniane filtry i ogarniety slupek z zegarem cisnienia doladowania. Naprawiona dziurka w kanapie :P . IC zmienione na te z RS a obecnie w aucie wywalane sa katy i ogarniany wydech. Pozniej program i na dzien dzisiejszy to tyle :)

Sory ze tu ale w gieldzie nie moge a licznik moich postow tez cos sie nie zmienia :/ Mam concerta na sprzedanie :)

http://allegro.pl/item565451461_audi_concert_z_kodem.html

Opublikowano

Kto moncił Coolery i u kogo wydech robisz ? Znaczy - czy cały wydech robisz czy tylko catback - może samo KAT wywalenie ;) ?

Lepiej hamuje ?

Opublikowano
  • Autor

ziom jak hamuje nie wiem bo sie dalej modzi, robi mi kolega, katy wywala ale nie wybija.........

Opublikowano

Katy wywala tylko czy cały wydech robisz ?

Opublikowano
  • Autor

robie od katow do srodka, pozniej kupie i tak caly gotowy z ebaya bo nie oplaca sie robic skoro gotowy mozna miec za 2200

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.