Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Samochód cudo. Piękny połykacz kilometrów. Czysta poezja.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i auto zapierdziela az milo, jedyne co sie okazalo byc nie tak to przeplywka :) koszt az 375pln w ASO hehe, myslalem ze cala operacja wyjdzie duzo duzo wiecej a jednak nie jest tak strasznie :) Poza tym to zalalem Motulem silnik, skrzynie i uklad hamulcowy. Wymienilem wszystkie filtry, swiece i 3 cewki. Czekam na RNS'a no i na wizyte w VTG :)

Takie cudo do zamontowania jeszcze :)

zobudowabv1.jpg

[br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 00:51 _________________________________________________Takie sobie foto :)

22809448oh8.jpg

48163730yq8.jpg

71944077pi8.jpg

58669972iy3.jpg

No i swiadkow dzis wioze do slubu :)

wespv9.jpg

wes2hz8.jpg

Opublikowano

piękny okaz :> chętnie się zamienie hehe :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam - super się prezentuje i nieźle śmiga.

Napisz jak jest z kosztami eksploatacji, nie ukrywam, że chodzi mi po głowie S

Opublikowano

piekne autko :) wlasnie jesli mozesz napisz jak z kosztani eksploatacji bo juz tyle historii slyszalem ze nie wiadomo w co wierzyc :)

Opublikowano
  • Autor

tragedii nie ma, czesci nie duzo drozsze niz do kazdego "sportowego" auta, spalanie jak to przy takiej pojemnosci, srednie 16l ale ja duzo szaleje wiec smialo twierdze ze mozna zejsc duzo nizej, w trasie raz udalo mi sie w granicach 10-11, poprostu nie wajchowalem tylko lecialem na 6 i tak do 160km/h

Opublikowano

Dzięki, a jak z awaryjnością?

Opublikowano
  • Autor

jak narazie nic sie nie dzieje, wymienilem przepywomierz i lata jak wsciekla :)

Opublikowano

dzieki za info :) czyli jest mozliwe ze normalnie jezdzac mozan osiagnac srednie tak 11-12 litrow :) bo znajomy ma S4 na wiekszych turbinach i po zmianie oprogramowania na jakies 320km i mowil ze tak mu wlasnie wychodzi :)

Opublikowano
  • Autor

na wiekszym turbo pewnie tak, wrocilem z mazur, 250km mieszanej jazy, czeste wycieczki do sklepu itd., spalanie wyszlo niecale 15l

Opublikowano

czyli wychodzi na to ze najlepiej zapodac dobrego czipsa ;) bo i moc wzrosnie i spalanie spadnie ;) na potwierdzenie tego kolega niedawno kupil A6 2.7T zrobione programem na 300km i tez wychodzi mu 11-12 a w drodze Warszawa -Rzeszów 9 :shocked: troche mnie zdziwienie wzielo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzis shamowalem serie, wyszlo 267Ps i 408Nm przy najlepszym pomiarze :)[br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 22:28 _________________________________________________Ocencie wykresik

11884audikosiniak122217if2.jpg

Opublikowano

Ładna seria, teraz tylko modzić bo baza do przeróbek jest świetna :)

Opublikowano
  • Autor

nie spodziewalem sie takiego wyniku :) liczylem ze bedzie blisko serii ale ze wiecej :wink4:

Opublikowano

to kiedy chip ? :naughty:

i dalesz mody przy silniku ?

seria bardzo ladna .... w dodatku wykres rowny i plaski

graty :good:

Opublikowano
  • Autor

Chip zapewne niebawem, w sumie w piatek juz by byl ale VTG mialo zajeta hamownie a co sie odwlecze to nie ........... mody hmmm, moze na jesieni, najpierw jednak musze ogarnac heble! :)

Jetem naprawde w silnym szoku, w sumie wymienilem 3 cewki Beru, przepływke, wszystkie płyny na Motula, swiecie, filtry i rozrzad kompletny z pompa, celowalem w 255 maks bo kazdy mowi ze z regoly ska nie trzyma serii a tu jednak okazuje sie ze trzyma a nawet ze Audi po prawie 10 latach potrafi zrobic prezent w postaci dodatkowych Ps i Nm :)

Opublikowano

Ja do programu radze zrobić jeszcze wolny wydech i jakiś coolerek więszky lub coolery od RS4 :kox: i mierzyć w 320-330KM jak masz tak zdrową serie.

Co do hebelków to masz zamiar poprostu dokonać ich serwisu i zmienić na seryjne czy wsadzić jakieś większe? :):cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.