Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poka linka do tego cuda z ebaya :)

Opublikowano
  • Autor

kurde nie mam archiwum a widze ze aukcja znikla, jak sie pojawi dam ci cyne :)

Opublikowano

Heh, bywa :P

Z nowych info to: zakupione nowe opony Uniroyal Rainsport, zalozone silikonowe rurki, zalozone przewody hamulcowe w oplocie, zmienione klocki na axxis ceramic i tarcze na brembo, zalany nowy plyn wspomagania Febi, hamulcowy Motul RBF660 i silnikowy Motul xcess(mogl poczekac bo na poprzednim, takim samym zrobilem jakies 3-4tkm w sumie) :), powymieniane filtry i ogarniety slupek z zegarem cisnienia doladowania. Naprawiona dziurka w kanapie :P . IC zmienione na te z RS a obecnie w aucie wywalane sa katy i ogarniany wydech. Pozniej program i na dzien dzisiejszy to tyle :)

Sory ze tu ale w gieldzie nie moge a licznik moich postow tez cos sie nie zmienia :/ Mam concerta na sprzedanie :)

http://allegro.pl/item565451461_audi_concert_z_kodem.html

Widze ładne plany , już w wiekszej części zrealizowane. Brawo za profi podejście i nie oszczędzanie na środkach :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Doszedl nowy filterek :)

simota1.jpg

Nowy olej w skrzyni bo na Motulu jednak nie bylo najlepiej, biegi chodzily ciezej i gozej sie je wyjmowalo :)

przekladniowyaudib.jpg

Coolerki z RS4 na miejscu :)

iclewy.jpg

icprawy.jpg

Pozniej mala relacja ze spotkania 2 es4rek i pewnego Subaru :):cool1:

Opublikowano

Fajo :) U mnie niet kierownic powietrza - muszę takie dokupić.... :(

Opublikowano

No pewne Subaru było :cool1: :cool1: było bardzo miło :)

Opublikowano
  • Autor

Michal, pisze do Ciebie na gygy a Ty nic :naughty:

Na poczatek foto :)

2xs4isub.jpg

sssphi.jpg

sss2r.jpg

Opublikowano

Fotki eleganckie :) ale Twoja Eska teraz chodzi piekielnie i naprawde zamiata :naughty: :naughty: :cool1:

PS. Poszło PW co do gg :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Fotki eleganckie :) ale Twoja Eska teraz chodzi piekielnie i naprawde zamiata :naughty: :naughty: :cool1:

PS. Poszło PW co do gg :wink4:

ogarniesz starty i bedziesz mnie loil jak psa :P
Opublikowano

a te z s4 nie pasuja?

Jak kupiłem to już nie było ich :(

Fura już po programie ?

Opublikowano

Poproszę o oferte na PW ;)

Rogal robił ? Ile wyszło ?

Opublikowano
  • Autor

co Rogal robil? softa? niee......

Opublikowano

co Rogal robil? softa? niee......

Kto zatem robił softa :slina:

Opublikowano
  • Autor

Mr.X :cool1: hehee, shamuje to sie pochwale :) Narazie czujnik EGT pada :P

Opublikowano

Mr. X bije na głowe wiedzą VTG, Jetronica i inne ,,wielkie" firmy tuningowe w PL :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Rozumiem :) Skoro to tajemnica to luz :hi:

Co do wyższości tunerów to dodać mogę od siebie że poglądów jest tyle co d*p - bo każdy ma własną :)

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem :) Skoro to tajemnica to luz :hi:

Co do wyższości tunerów to dodać mogę od siebie że poglądów jest tyle co d*p - bo każdy ma własną :)

hehehe, to prawda :) co nie zmienia jednak faktu ze auto za***rdala :P
Opublikowano

Jak wrażenia po chipsie? :kox: Różnica napewno jest spora,przynajmniej u mnie była :decayed: Jakie masz sprzegło? Ori czy od rs4? No i jak zhamujesz to zarzucaj wykres :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.