Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek_S4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jeździło ponad dwa lata czas poszukać czegoś z R przed S
  2. Auto sprzedane można zamknąć aż się łezka w oku kręci
  3. :> Po ostatnim upalaniu mogę stwierdzić że jako tako się odpycha, a tak na poważnie to już jest dobrze, a te K04 nie powinny tak długo czekać wkładaj bo zardzewieją. Pozdro
  4. Sprzęgło kaput.... jakieś sugestie??? seria czy coś mocniejszego ???
  5. Grubo panie, plany konkretne, u mnie też takie są ale dopiero na przyszłe lato, zobaczymy jak to wszystko u ciebie będzie latać Pozdrawiam
  6. Gratuluje auta, widzę, że zapoczątkowałem przesiadkę z hond do S4 jesteś chyba trzeci (po mnie i kosiniaku). Prawie taka sama jak moja więc PIĘKNA Jak chcesz to załatwię ci płytkę do NAVI... Pozdrawiam
  7. Paanie, po prostu malina, nic dodać nic ująć, chętnie bym się z tobą zamienił na fotele mnie by bardziej pasowały jasne a tobie moje czarne hehe
  8. Aż sprawdziłem w serwisie i wszystkie S4 mają wystające spryskiwacze więc jest jak najbardziej OK. Pozdro
  9. Tak jest to oryginał i może tylko na zdjęciach tak wygląda, i z tego co wiem to tylko RS4 ma spryskiwacze równo ze zderzakiem. nie wiem jak to dostrzegłeś po tych zdjęciach ale mylisz się, nie różni się niczym. Ogólnie samochodzik jest OK i mam nadzieje że będę się nim cieszył jak najdłużej. Pozdrawiam
  10. silnik jest igła, ogólnie samochód jest igła, robiony był w MTM w niemczech i ma cos koło 32x hp.
  11. MODEL: 2001, S4 AVANT, 5-drzwi SILNIK: 2,7 bi-turbo AGB - tuning MTM UKLAD DOLOTOWY: stock - w planach duży IC UKLAD WYDECHOWY: MTM ELEKTRONIKA: MTM, elektryka wszystkiego UKLAD NAPĘDOWY: stock TORSEN ZAWIESZENIE: jakiś gwint UKLAD HAMULCOWY-tarcze ZIMMERMAN, klocki EBC red stuff ceramic BODY-KIT: stock ŚRODEK: fotele RECARO, full opcja Navi/TV, BOSE soundsystem, itd.. Moc: 3xx HP
  12. witam Posiadam A4 B6 2,5tdi 163ps 2002rok oraz najnowszy nabytek S4 B5 Avant 2,7 Bi-Turbo MTM, moc około 300ps - 2001r pozdrawiam wszystkich posiadaczy AUDI.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.