Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czitos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tom, i jak sprawuje się ten zestaw naprawczy? duży problem z montażem? mam tą samą usterkę i zastanawiam się czy go brać?
  2. a do zawieszenia -35 również mogą być standardowe?
  3. amorki tez odpadają, auto stoi prościutko, jak go szarpie to jest sztywne, z resztą wymienialem je 2 lata temu na ori. Chyba zeby się odkręcił górą?
  4. gwóźdz odpada, calkowicie inny dzięk, z resztą "cykanie" slychac tylko przy skręcie w prawo, co do sprężyny to jutro luknę chociarz dźwięk stukania jak juz wyzej pisałem przypomina jakby coś się poluzowało - odkręciło, tylko co?
  5. gdzieś napotkałem się na temat, jak ktoś przerabiał stare silniczki, aby pasował do lapm po lifcie. Poszukaj dobrze
  6. Jak w temacie coś "stuka" (jakby coś się odkręciło) z tylu samochodu, prawdopodobnie z prawej strony. Slychać to najczęściej jak jadę po wybojach. W tym samym czasie podczas skrętu w prawo słyszę dziwne cykanie, rónież z prwego tylnego koła. Kikla razy wchodziłem pod auto, odkręcałem koło, szarpałem tym i tamym i niestety nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną. Może Wy coś doradzicie, albo ktoś miał taki przypadek? Z góry dzięki za każdą pomoc.
  7. użyj opcji szukaj! w dziale "warsztat - zrób to sam" jest dobrze opisana wymiana filtra paliwa razem ze zdjęciami! Na pewno znajdziesz coś również do twojego silnika. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_wymiana_filtra_paliwa-t35766.15.html
  8. sprawdz czy nie cieknie Ci płyn przy nogach kierowcy i pasarzera na tunelu srodkowym pod deską rozdzielczą, jesli tak to nagrzewnica poszła...
  9. u mnie jest 55l, wchodzi ok 44l -> 80%. Sporawo, ja zakładałem sekwencje 2 lata temu i płaciłem 2700zł
  10. Termostat wymieniony (WAHLER), płyn G12++ 2 litry, 2,5litra wody destylowanej i auto chodzi elegancko, trzyma 90 stopni, grzeje jak kaloryfer, jednak stary nie trzymał. dzięki za wszystkie komentarze pozdrawiam
  11. było moze i było, ale sami przyznacie, ze dziwne jest to, ze temperatura jest caly czas stala i to, ze przed wymianą czujnika z ORI tez bylo ok. Co do płynu to stan jest ok. No nic kupie termostat, jak wymienie to dam znać, dzięki za wszystkie komentarze.
  12. Witam mam problem z niską temperaturą cieczy. Wszystko zaczeło się w lecie kiedy to diagnosta zalecił mi wymiane czujnika temperatury. Tak tez zrobiłem, od tego czasu wskazówka licznika staje przy ok 65°. Kupiłem zamiennik dlatego, byłem przekonany, ze to jego wina, a niestety pozbyłem się starego to i ten jeździł pewien czas w aucie. Ostatnio postanowiłem coś z tym zrobić, dlatego zakupiłem orgyinalny czujnik w ASO. Wymienilem, niestety ku mojemu zdziwieniu temperatura dalej jest taka sama. Teraz pytanie co to moze byc? Termostat? Auto grzeje, wachań temperatury nie zauważylem (na liczniku), chłodnica zimna u góry, a po dłuższej pracy załącza się wentylator.
  13. ile taki sensor kosztuje?
  14. witam Od kiklu dni moją niunię trapi pewne ćewiergotanie prwdopodobnie w tylnm kole. Dzwięk ten przypomina cykanie cykady z łąki i slychac go w trakcie jazdy przy skręceniu kierownicy w prawo (podczas jazdy prosto i skręceniu kierownicy w lewo nic nie słychac). W pierwszym momencie pomyslałem o łożysku, nie wiem czy trafnie, bo objawy są troszkę nie typowe. może ktoś z Was miał podobny przypadek i mi pomoze. Dodam tez, iz w tym samsym czasie zauwazyłem tez pewne skrzypienie (cos jak nie posmarowane, skorodowane zawiasy) w obu tylnich kołach np. w momencie wsiadania albo wkładaniu czegos do bagażnika. Myślę, ze moze miec to związek z owym ćwiergotaniem. z góry dzięki za każdą sugestię.
  15. u mnie był taki sam problem. polączylem wężyki poltora roku temu i wszystko smiga jak powinno do tej pory. Jak podejrzewam powodem rozlączeia była zatkany spryskiwacz z tylu, poniewaz musiałem go odetkac. Jezeli na sile nie bedziesz lał wody przy zatkanym spryskiwaczy z tylu to raczej nie ma mozliwosc rozlączenia węzyków co za tym idze szkoda czasu i pieniędzy na montowanie drugiego zbiorniczka. Bynajmniej ja tak uważam....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.