-
[ALL B5] Zestaw naprawczy pompki centralnego zamka z allegro
tom, i jak sprawuje się ten zestaw naprawczy? duży problem z montażem? mam tą samą usterkę i zastanawiam się czy go brać?
-
[ALL B7] Sprężyny czy kpl amorki
a do zawieszenia -35 również mogą być standardowe?
-
[ALL B5] Stuki z tyłu samochodu ,oraz przy skręcie
amorki tez odpadają, auto stoi prościutko, jak go szarpie to jest sztywne, z resztą wymienialem je 2 lata temu na ori. Chyba zeby się odkręcił górą?
-
[ALL B5] Stuki z tyłu samochodu ,oraz przy skręcie
gwóźdz odpada, calkowicie inny dzięk, z resztą "cykanie" slychac tylko przy skręcie w prawo, co do sprężyny to jutro luknę chociarz dźwięk stukania jak juz wyzej pisałem przypomina jakby coś się poluzowało - odkręciło, tylko co?
-
[ALL B5] Dzielone lampy DEPO wz. S4 - silniczKI do elektrycznej regulacji.
gdzieś napotkałem się na temat, jak ktoś przerabiał stare silniczki, aby pasował do lapm po lifcie. Poszukaj dobrze
-
[ALL B5] Stuki z tyłu samochodu ,oraz przy skręcie
Jak w temacie coś "stuka" (jakby coś się odkręciło) z tylu samochodu, prawdopodobnie z prawej strony. Slychać to najczęściej jak jadę po wybojach. W tym samym czasie podczas skrętu w prawo słyszę dziwne cykanie, rónież z prwego tylnego koła. Kikla razy wchodziłem pod auto, odkręcałem koło, szarpałem tym i tamym i niestety nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną. Może Wy coś doradzicie, albo ktoś miał taki przypadek? Z góry dzięki za każdą pomoc.
-
[B5 AAH] Gdzie znajduje sie filtr paliwa
użyj opcji szukaj! w dziale "warsztat - zrób to sam" jest dobrze opisana wymiana filtra paliwa razem ze zdjęciami! Na pewno znajdziesz coś również do twojego silnika. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_wymiana_filtra_paliwa-t35766.15.html
-
[B5 AEB] Ubywa dużo płynu chłodniczego, nie kopci. 0.5l/300km
sprawdz czy nie cieknie Ci płyn przy nogach kierowcy i pasarzera na tunelu srodkowym pod deską rozdzielczą, jesli tak to nagrzewnica poszła...
-
B5 ACK] Jaka instalka i jak duża butla w koło do avanta
u mnie jest 55l, wchodzi ok 44l -> 80%. Sporawo, ja zakładałem sekwencje 2 lata temu i płaciłem 2700zł
-
[B5 ADR] Niska temperatura cieczy
Termostat wymieniony (WAHLER), płyn G12++ 2 litry, 2,5litra wody destylowanej i auto chodzi elegancko, trzyma 90 stopni, grzeje jak kaloryfer, jednak stary nie trzymał. dzięki za wszystkie komentarze pozdrawiam
-
[B5 ADR] Niska temperatura cieczy
było moze i było, ale sami przyznacie, ze dziwne jest to, ze temperatura jest caly czas stala i to, ze przed wymianą czujnika z ORI tez bylo ok. Co do płynu to stan jest ok. No nic kupie termostat, jak wymienie to dam znać, dzięki za wszystkie komentarze.
-
[B5 ADR] Niska temperatura cieczy
Witam mam problem z niską temperaturą cieczy. Wszystko zaczeło się w lecie kiedy to diagnosta zalecił mi wymiane czujnika temperatury. Tak tez zrobiłem, od tego czasu wskazówka licznika staje przy ok 65°. Kupiłem zamiennik dlatego, byłem przekonany, ze to jego wina, a niestety pozbyłem się starego to i ten jeździł pewien czas w aucie. Ostatnio postanowiłem coś z tym zrobić, dlatego zakupiłem orgyinalny czujnik w ASO. Wymienilem, niestety ku mojemu zdziwieniu temperatura dalej jest taka sama. Teraz pytanie co to moze byc? Termostat? Auto grzeje, wachań temperatury nie zauważylem (na liczniku), chłodnica zimna u góry, a po dłuższej pracy załącza się wentylator.
-
[ALL B5] Numer sensora uderzenia bocznego
ile taki sensor kosztuje?
-
[ALL B5] Ćwiergotanie w kole / kołach
witam Od kiklu dni moją niunię trapi pewne ćewiergotanie prwdopodobnie w tylnm kole. Dzwięk ten przypomina cykanie cykady z łąki i slychac go w trakcie jazdy przy skręceniu kierownicy w prawo (podczas jazdy prosto i skręceniu kierownicy w lewo nic nie słychac). W pierwszym momencie pomyslałem o łożysku, nie wiem czy trafnie, bo objawy są troszkę nie typowe. może ktoś z Was miał podobny przypadek i mi pomoze. Dodam tez, iz w tym samsym czasie zauwazyłem tez pewne skrzypienie (cos jak nie posmarowane, skorodowane zawiasy) w obu tylnich kołach np. w momencie wsiadania albo wkładaniu czegos do bagażnika. Myślę, ze moze miec to związek z owym ćwiergotaniem. z góry dzięki za każdą sugestię.
-
[ALL B5] Tylny spryskiwacz AVANT
u mnie był taki sam problem. polączylem wężyki poltora roku temu i wszystko smiga jak powinno do tej pory. Jak podejrzewam powodem rozlączeia była zatkany spryskiwacz z tylu, poniewaz musiałem go odetkac. Jezeli na sile nie bedziesz lał wody przy zatkanym spryskiwaczy z tylu to raczej nie ma mozliwosc rozlączenia węzyków co za tym idze szkoda czasu i pieniędzy na montowanie drugiego zbiorniczka. Bynajmniej ja tak uważam....
Czitos
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta