Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Stuki z tyłu samochodu ,oraz przy skręcie


Czitos

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie coś "stuka" (jakby coś się odkręciło) z tylu samochodu, prawdopodobnie z prawej strony. :kwasny: Slychać to najczęściej jak jadę po wybojach. W tym samym czasie podczas skrętu w prawo słyszę dziwne cykanie, rónież z prwego tylnego koła. Kikla razy wchodziłem pod auto, odkręcałem koło, szarpałem tym i tamym i niestety nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną. Może Wy coś doradzicie, albo ktoś miał taki przypadek? Z góry dzięki za każdą pomoc. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cykanie, to może być gwóźdź w oponie. Koło zdejmujesz i odkładasz - no chyba, że gumę tez oblookałeś...

Co do "stukania", to kiedyś miałem w swojej pęknięta sprężynę i dzwoniło na nierównościach. Na pierwszy rzut oka nic nie widziałem po zdjęciu koła, ale jak zacząłem wszystko obmacywać to znalazłem odłamany kawałek zwoju sprężyny...

Moja rada... Obejrzeć wszystko jeszcze raz... DOKŁADNIE

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwóźdz odpada, calkowicie inny dzięk, z resztą "cykanie" slychac tylko przy skręcie w prawo, co do sprężyny to jutro luknę chociarz dźwięk stukania jak juz wyzej pisałem przypomina jakby coś się poluzowało - odkręciło, tylko co? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stuka z tyłu amortyzator,taki głuchy stuk jakby coś w bagażniku podskakiwało kompletnie wylał ale na zakręcie cisza.

Taki amor to juz nie pracuje tak jak powinien... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to i ja wiem, niestety brak funduszy na wymiane póki co.Przez dwa ostatnie miechy troche tego było do wymiany zostały amory i niestety musza zaczekać do przyszłego miesiąca;/

Znam ten ból... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amorki tez odpadają, auto stoi prościutko, jak go szarpie to jest sztywne, z resztą wymienialem je 2 lata temu na ori. Chyba zeby się odkręcił górą? :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...