-
[ALL] Uszczerbek opony zapytanie [[zdjęcie]]
siemka ostatnio się zahaczyłem o krawężnik walić tą felgę bo jest już i tak porysowana, ale co z tą oponą? da się ją jakoś naprawić? w ciągu 9 godzin nie spadło ani bara pozdrawiam i proszę o opinie:)
-
[ALL B6] Komplet opon zimowych z felgami - co sądzicie?
na twoim mijescu bym je przygarnał [mod]To nie jest miejsce na ogłoszenia[/mod]
-
[ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
tez proponuje wszystko najciemniej, bedziesz mial super efekt, tylko wypadało by tez przednie boczne to najjasniejsza wtedy bedzie cycus :kox: ----------------------------------------------------------------------------------------------- sprzedam VAG COM HEX USB 704.1 ENG GG 25885993
-
[B7 BPW] Nagłe podwyższanie obrotów
jak byłem swojego czasu w serwisie to pytałem faceta czy jest taka mozliwość ze na postoju po przez podwyzszenie obrotów sie wypalil, a on mi powiedzial ze albo serwis albo jazda 20 minut ze stala predkoscia 60 innej mozliwosci nie ma. to juz nic nie rozumiem z tego hmmmm :mysli: [mod]Spam w postaci ogłoszeń[/mod]
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Olej IC Tu masz różne komplety, od BIG OM, po Stage 4 (max. 1850$ z dwuczęściowymi tarczami 355 mm i sześciotłoczkowymi zaciskami Porsche): http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Braking/ECS_Stage_4/ES2538/ serdeczne dzieki:) a ma ktoś z was jakiś taki zestaw?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
o cholera przeliczylem sie nie wiem czemu ale wczesniej obila mi sie o oczy cena 3 tys zł a tu teraz 16 :gwizdanie: :gwizdanie: masakra, ja swoja a4 sprzedalem własnie a teraz poluje na B8 ale jednak o tych hamulcach mogę zapomniec ----------------------------------------------------------------------------------------------- ******* Spam - Oferty sprzedaży w postach niezwiązanych z tym tematem.
-
[ALL B6] Wymiana żarówki w schowku
albo schowek odkrecic
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a co sadzicie o zestawach brembo 355 z inter cars kpl zaciski jarzma tarcze i klocki?
-
[B7 BPW] Nagłe podwyższanie obrotów
siemka nie ma to nic wspólnego z filtrem, jezeli trzeba bylo by wypalic filter to bys mial żółta kontrolke filtra, a co do obrotów niestety nie mam pojecia,
-
[ALL B7] Sprężyny czy kpl amorki
witam mam standardowe zawieszenie, chciałbym je obniżyć ale nie jakoś strasznie -20 (s line) wystarczy takie pytanie bo mam na oku sprężyny tanio co sie stanie jak dam je do moich amorków będzie tragedia? czy lepiej wymienić sprężyny plus amortyzatory? jeżeli temat był przepraszam ale szukałem i nie znalazłem precyzyjnej odpowiedzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema wszystkim, pragnę dołączyc do elitarnego grona forumowiczów
devilpage
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta