Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaro1970

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. czy dak duż spalanie morze byc spowodowane przebiegiem ponad 300tys i wina morze byc pompowtrysków tylko na trasie spalanie jest oki 5,5
  2. sprawdzałem czy niema gdzies przecieku i wszedzie sucho a mechanik podpiął pod kompa i wszystko oki żadnych błędów
  3. przy prędkości 130 komputer mi pokazuje spalanie 7,3 i tyle mi pali bez katowania silnika
  4. ja mam audi b6 i tez mi spala 10/11 litrów moze wina kól 17/45/235
  5. a nie można jakoś przy sobocie
  6. jaro1970 odpowiedział(a) na jaro1970 temat w 1.9TDI
    zmieniłem paliwo teraz tankuje na STATOIL i jest super problem zniknął wkręca 200km\hbez żadnego problemu i silnik równiej pracuje ,a wczesniej byl orlen i zaczeła sie robic lipa
  7. jaro1970 odpowiedział(a) na jaro1970 temat w 1.9TDI
    jaki masz rozmiar opon? 17/45/235
  8. jaro1970 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    co może byc za przyczyna że tylko wkreca mi audi do 185, km/h podpielem do komputera i wszystko jest ok zadnego bledu,wszystko idealnie dziala,a powinna do 200km/h wkrecac
  9. Fiat 126p Polonez 1994r Polonez 1998r Audi 80 Passat b5 TDI 1998r i obecnie Audi B6 2003r
  10. 340tys i wszystko ok tylko w miescie dużo pali 11L
  11. a jak mam sprawdzic nie znam sie bardzo na tym :(na komputerze cos wykarze?
  12. tak mi sie wydaje ze wszystko bez zmian ciąg ma bardzo dobry ostatnio bylem na komputer i nic nie wykazalo żadnego błedu :(ale na trasie bardzo malo spala do 6L
  13. Witam wszystkich mam problem dużego spalania do 11L miasto, trasa ok 6L silnik pracóje ok tdi 1.9 131ps AVF, i ile wiecej spala przez koła 17/235/45?
  14. po otwarciu bagaznika ciemno mam żarówki ok i w klapie i w bagazniku ? co może być
  15. i jak ktos juz wie jak otwozyc ,bo mi tez sie nie swieci ta lampka w klapie ;(a boje sie na sile ciagnac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.