Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] 185km/h max


jaro1970

Rekomendowane odpowiedzi

co może byc za przyczyna że tylko wkreca mi audi do 185, km/h podpielem do komputera i wszystko jest ok zadnego bledu,wszystko idealnie dziala,a powinna do 200km/h wkrecac

zrob logi dynamiczne, sprawdzenie bledow w takim przypadku mozna o kant doopy potłuc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj też się nieco zdziwiłem bo mój AJM licznikowe 180km/h i to by było na tyle. Jedyne co wiem, to mam zasyfione kierownice turbiny bo łapie notlaufy. Ale przy tej prędkości gaz był w podłodze i notlauf się nie pojawił. Zastanawiam się czy to może być przyczyną trochę niskiego V-max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj też się nieco zdziwiłem bo mój AJM licznikowe 180km/h i to by było na tyle. Jedyne co wiem, to mam zasyfione kierownice turbiny bo łapie notlaufy. Ale przy tej prędkości gaz był w podłodze i notlauf się nie pojawił. Zastanawiam się czy to może być przyczyną trochę niskiego V-max?

j.w. logi do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj też się nieco zdziwiłem bo mój AJM licznikowe 180km/h i to by było na tyle. Jedyne co wiem, to mam zasyfione kierownice turbiny bo łapie notlaufy. Ale przy tej prędkości gaz był w podłodze i notlauf się nie pojawił. Zastanawiam się czy to może być przyczyną trochę niskiego V-max?

dużo rzeczy np. przepływka może ciąć przy wysokich obr.

...logi, logi, logi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mój AFN ciągnie prawie 200 bez żadnego dłubania to Twóje 131 KM powinno iść dużo szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest watek dotyczacy chwalenia sie z Vmax.

jezeli ktos ma cos rzeczowego do dodania nt przyczyn, prosze bardzo, za kolejne posty nt vmax kropki :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co może byc za przyczyna że tylko wkreca mi audi do 185, km/h podpielem do komputera i wszystko jest ok zadnego bledu,wszystko idealnie dziala,a powinna do 200km/h wkrecac

jaki masz rozmiar opon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

mam taki sam rozmiar opon 17\45\235 i przy moich 115 kucach w BKE dało się rozpędzić auto do 195 km\h, katalogowo mam chyba 197 km\h V max, więc te gumy tak bardzo V max nie ograniczyły

P.S. chyba przy tym rozmiarze koła licznik troche zaniża wskazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem też wcześniej o gumy pytać... jeździłem trochę pewną A4 B6 1,9 131KM (nie swoją) i mając kapcie na niej 215 ''16 i cztery osoby na pokładzie, poszła 200 km/h (paliwo z BP), ale powoli. Obecnie do swojej ładuje tylko Statoil ON standard, wcześniej trochę Gold (widocznie zmalało spalanie na Gold). Czasami się tylko wleje "czyściciela" co któreś tankowanie do standardowej ON i tyle, lecz nie wiem ile pojedzie na ten czas.

Pomijając paliwo, kapcie na pewno stawiają opór też na swój sposób aerodynamiki + wchodzą na spalanie, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankuje tylko Verve na orlenie 29900tys ma juz przejechane ostatnio 235km/h na autostradzie cztery osoby na pokładzie.

Dwie stowy lekka leci a teraz skonczone mam juz dwa wtryski i zastanawiam sie gdzie w miare tanio kupic albo zregenerowac.

Moze cos wiecie?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...