Treść opublikowana przez spetsnaz
-
Seat Exeo Quattro
Dobry mod :) W exeo są dużo cieńsze i niższe tylne sprężyny, nie było z tym żadnej skuchy? Pogoniłeś swoje zawieszenie tylne?
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam również :)
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę widzianego wczoraj w przedliftowej B5 w sedanie, którego spotkałem w Zegrzu.
-
Klapa USA do II Lifta
USA (nawet poliftowa) jest otwierana mechanicznie, w swoim lifcie masz otwarcie elektryczne przez miksotyki klapy. Będziesz miał zatem błędy na module komfortu.
-
Wycena szkody [prośba o pomoc]
Odstaw do serwisu i zrób bezgotówkowo z oc sprawcy jak ma być dobrze. Możesz naprawić do 100% wartości pojazdu przed szkodą.
-
1.9 Tdi AHU - szarpie i muli
bardziej dzura w dolocie.. szukaj zaolejonych przewodów.
-
[B6 AWX] Po 8h postoju nie odpalił
potwierdzam zdanie przedmówcy
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie, przekładał ktoś z Was pompę ABS z B7 do B6? Mam pompę 517AL i chciałbym wiedzieć czy da się ją zamontować w B6.
-
Poszukiwany dobry blacharz - mazowieckie
Kup lepiej drugą klapę. Wyjdzie Cię 3 x taniej i 4 x mniej nerwów.
-
Drgania podczas przyspieszania. POMOCY!
W pierwszej kolejność należy sprawdzić czy przeguby wewnętrzne i flansze skrzyni nie mają luzów.
-
Stłuczka z wymuszeniem
Nie rozumiem problemu.. jeżeli nie chcesz na tym zarobić (a tak twierdzisz) to odstaw auto do ASO na naprawę bezgotówkową i gotowe. Z OC sprawcy masz prawo naprawić auto do 100% wartości przed szkodą.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
15zł m2 tynku z materiałem?
-
Wybita tuleja wahacza górnego
j.w.
-
Wybita tuleja wahacza górnego
Jeżeli aluminium bedzie utlenione w miejscu montowania tulei to po ptakach.
-
Wybita tuleja wahacza górnego
i o ile wahacz nie pęknie przy demontażu/montażu.
-
1.8T rozrząd INA made in china?
Normalka, zakładaj.
-
Avf jakie sprzęgło problem.
wrzuć zdjęcie naklejki, będzie tam oznaczenie skrzyni. Możliwe, że ktoś coś przekładał..
-
Avf jakie sprzęgło problem.
Może masz tylko gałkę od 5b co masz na wlepce serwisowej?
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą na Niepodległości napotkany kolega w czarnej B6 w Avancie na NGI. Jeszcze raz pozdrawiam
-
Prośba o ocenę log-ów a4 b6 1.9tdi AVF
porównaj w VCDSie temperaturę na silniku i w zegarach (instruments) czy jest duża różnica.
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
UCZESTNIK ZLOTU: spetsnaz OSOBA TOWARZYSZĄCA: Karolina
-
Prośba o ocenę log-ów a4 b6 1.9tdi AVF
Doprowadzisz turbinę do ładu i będzie ok, przeładowuje stąd błąd. Nie rozgrzałeś dobrze silnika przed logami.
-
1.9 tdi 130km AVF układ chłodzenia
Ten typ tak ma. Nic nie zrobisz.
-
demontaż odblysnika soczewki
Nie wyjdzie w całości. Musisz odkręcić śrubki na krzyżak i zdjąć jeszcze w środku blaszki spinające odbłyśnik z soczewką. Później w ten sam sposób będziesz musiał to zmontować, co wymaga sporo cierpliwości
- Auto nie odpala