Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. spetsnaz odpowiedział(a) na davidlive temat w Inne marki
    Dobry mod :) W exeo są dużo cieńsze i niższe tylne sprężyny, nie było z tym żadnej skuchy? Pogoniłeś swoje zawieszenie tylne?
  2. Pozdrawiam również :)
  3. Pozdrawiam kolegę widzianego wczoraj w przedliftowej B5 w sedanie, którego spotkałem w Zegrzu.
  4. spetsnaz odpowiedział(a) na Falkonix temat w Audi A4 B5
    USA (nawet poliftowa) jest otwierana mechanicznie, w swoim lifcie masz otwarcie elektryczne przez miksotyki klapy. Będziesz miał zatem błędy na module komfortu.
  5. Odstaw do serwisu i zrób bezgotówkowo z oc sprawcy jak ma być dobrze. Możesz naprawić do 100% wartości pojazdu przed szkodą.
  6. bardziej dzura w dolocie.. szukaj zaolejonych przewodów.
  7. potwierdzam zdanie przedmówcy
  8. Panowie, przekładał ktoś z Was pompę ABS z B7 do B6? Mam pompę 517AL i chciałbym wiedzieć czy da się ją zamontować w B6.
  9. Kup lepiej drugą klapę. Wyjdzie Cię 3 x taniej i 4 x mniej nerwów.
  10. W pierwszej kolejność należy sprawdzić czy przeguby wewnętrzne i flansze skrzyni nie mają luzów.
  11. Nie rozumiem problemu.. jeżeli nie chcesz na tym zarobić (a tak twierdzisz) to odstaw auto do ASO na naprawę bezgotówkową i gotowe. Z OC sprawcy masz prawo naprawić auto do 100% wartości przed szkodą.
  12. Jeżeli aluminium bedzie utlenione w miejscu montowania tulei to po ptakach.
  13. i o ile wahacz nie pęknie przy demontażu/montażu.
  14. Normalka, zakładaj.
  15. wrzuć zdjęcie naklejki, będzie tam oznaczenie skrzyni. Możliwe, że ktoś coś przekładał..
  16. Może masz tylko gałkę od 5b co masz na wlepce serwisowej?
  17. Przed chwilą na Niepodległości napotkany kolega w czarnej B6 w Avancie na NGI. Jeszcze raz pozdrawiam
  18. porównaj w VCDSie temperaturę na silniku i w zegarach (instruments) czy jest duża różnica.
  19. Doprowadzisz turbinę do ładu i będzie ok, przeładowuje stąd błąd. Nie rozgrzałeś dobrze silnika przed logami.
  20. Ten typ tak ma. Nic nie zrobisz.
  21. Nie wyjdzie w całości. Musisz odkręcić śrubki na krzyżak i zdjąć jeszcze w środku blaszki spinające odbłyśnik z soczewką. Później w ten sam sposób będziesz musiał to zmontować, co wymaga sporo cierpliwości
  22. spetsnaz odpowiedział(a) na AdamA4B5 temat w Audi A4 B5
    Akumulator

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.