Treść opublikowana przez spetsnaz
-
Napinacza paska wielorowkowego INA orginał?
Pokaż zdjęcie.
-
Wygląd tarczy tył
Czekam na zdjecie po 20 000 km, będzie to samo co z ostatnimi. To nie wina tarcz. Rozpiłuj jarzmo bo po tylu latach to założę się, że jest wybite i daj blaszki z golfa, plyn wymień i porządnie odpowietrz tylne zaciski, przy odpowietrzaniu zwróć uwagę ile płynu wypływa przy pompowaniu, czy nie masz wrażenia, że pomimo odkręcenia porządnie odpowietrznika wycieka go stosunkowo mało. Miałem podobnie u siebie i pomogła wymiana przewodów elastycznych, stare spęczniały i nie puszczały wystarczająco dużo płynu.
-
Spotkania na drodze
Również pozdrawiam najpierw ja trąbiłem na Ciebie
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą na trasie toruńskiej obtrąbiony czarny avant B6 na WF z klubową ramką i naklejką.
-
Zerwany rozrząd po 4000km
Moim zdaniem winny jest tłumik, zostawiłeś stary z tego co widać. Śruba napinacza pękła od silnego uderzenia jakie zdeformowało rolkę napinacza. Podkładki nie powinno tam wcale być.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co tam?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Orientuje się ktoś jak z tym jest? Przekładka różni się czymś czy nie? Panowie kolejne pytanie.Czy wał napędowy z A4 b6 manaula skrzynia 6 będzie się różnił długością od wału napędowego z manuala z skrzyni 5? Nie ma różnicy czy sedan czy avant. Wał będzie się różnił.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
dlaczego chcesz wyważać?
-
Wymiana czujnika światła stopu
Trzecie światło stop.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
trochę tu do zestawu brakuje
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą czarna B6 w avancie na wlocie na S8. Obtrąbione pomachane.Pozdrawiam kierownika
-
Spotkania na drodze
Przed chwiląba ul. Płochocińskiej ciemna B8 w avancie na numerach KR pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą czarny sedan B5 na wysokości Pucka. Numer SY, pozdrawiam
-
Prośba do posiadaczy poliftowa bez alarmu fabrycznego
Dzięki
-
Prośba do posiadaczy poliftowa bez alarmu fabrycznego
z góry dziękuję! Fazii podeślesz?
-
Prośba do posiadaczy poliftowa bez alarmu fabrycznego
Czy ktoś z Was może sprawdzic jakie kodowanie i numer sterownika pompki centralnego zamka posiadacie? Chodzi mi wyłącznie o a4 b5 poliftową (klapa bagażnika na mikrostyk) bez fabrycznego alarmu (zwykły kluczyk, nie scyzoryk). Z góry dziekuje za pomoc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może zmienimy już lokalizację spotów na PROMENADĘ?
-
Spotkania na drodze
Czarna B6 Avant na WPU przed chwilą na ul.modlinskiej. Pozdrawiam brodatego kolegę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na B10 czekam ...... Powiem tak : c**jnia z grzybnią ,pleśnią i patatajnią ...... ( nie sądziłem ,że przy takiej kwocie ..... będzie tyle problemów ) Arkadia? Promka?
-
wybór myjki ciśnieniowej
K7 jest do zastosowań domowych. Poczytaj http://www.karcher.pl/pl/Serwis/Gwarancja/Gwarancja_od_25_12_2014.htm
-
wybór myjki ciśnieniowej
Biorąc na firmę będziesz miał o połowę krótszą gwarancję.
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę z czarnego A4 B6 Avant na WB napotkanego około 10:00 na Domaniewskiej.
-
Spotkania na drodze
Wydaje mi się, że to byłem ja Byłeś B6 avant od strony Nieporętu ? Moje auto wygląda tak : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/175552-b7-bkn30-tdi-s-line-recaro-pierwsza-strona/ Tak, to ja
-
Spotkania na drodze
Dziś natknąłem się na b7 w avancie na blachach WND na rondzie w Nieporęcie. Pozdrawiam kierownika.
-
Narzędzia, szafa, wózek
Ja używam zestawu Hansa, jest ok. Do tej pory jedynie jeden wkrętak gwiazdkowy mi się złamał. Jestem zadowolony.