Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Falkonix

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Falkonix opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Orientuje sie ktoś co trzeba przerabiać aby klapa przedlift usa działała w 2 lifcie. Potrzebna jest wymiana zamka czy nowe wiązki elektryczne?
  2. Falkonix opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mam rozkmine nad podłączenie wskaźnika boost w AJL. Nie jestem pewien odnośnie poprawności wpinania go do wężyka podłączonego do dolotu, idącego do zaworu N75 jak mniemam. Był już podobny temat tylko że facet z którym rozmawiałem powiedział że podpinając pod ten zawór wskaźnik nie będzie działa. Czy jest gdzieś indziej dogodne miejsce do wpięcia tego trójnik w AJL B5 czy trzeba wiercić w dolocie i bawić się w takie ceregiele. Słyszałem o tym że można wpinać go pod wężyk ECU lecz jeszcze nie wiem czy w tym modelu jest on tam. *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - temat przeniesiony
  3. Falkonix odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Polecam zamówić sobie na wymiar ze strony 4mat.pl. Nie są one może zbyt tanie ale można wybrać pełny welur itp. Zamówiłem z czerwoną lamówka, własną wychawtowaną nazwą stoperami i specjalnymi gumami pod wymiar. Jak ktoś chce mieć fajne porządne dywaniki to zdecydowanie polecam
  4. 1,2,3 To już wyjaśnione w takim razie. Dzięki wielkie, nie myślałem że tył głowicy też jest elementem rozrządu. Czy zestawy rozrządów z A6 1.8t ajl będą pasować czy w zasadzie wszystkie zestawy 1.8t pasują do tego silnika, ponieważ szukając na internecie ciężko znaleźć zestaw do AJL
  5. Witam Po zakupie Audi ciekawie mnie kilka rzeczy w jej działaniu i nie wiem co z tym zrobić. Jednym z pierwszych jest to że po przekręceniu stacyjki słychać pewnego rodzaju ładowanie, tak jakby wtryski pompowały paliwo. Dzieje się to przez około 5 sek. nawet bez włączonego silnika. Oprócz tego słychać pewnego rodzaju cykanie w okolicach 1 cewki od strony podszybia. Nie wiem czym to może być spowodowane. Ostatnio były wymienione świece a nie wydaje mi się żeby to były kable. Z ciekawostek dodam że ostatnio wyłączyło się radio podczas jazdy. Myśleliśmy że była to wina bezpiecznika. Ściągnęliśmy pokrywkę i sprawdziliśmy bezpieczniki. Były one w porządku oprócz bezpiecznika odpowiadającego za ,,grzanie dysz spryskiwaczy (z. niem.)'' Po założeniu nowego, odpowiedniego, od razu poszedł dym z okolic modułu komfortu lecz nie mogliśmy znaleźć przyczyny, a wszystko działa poprawnie. Okazało się że radio(niestandardowe) miało dodatkowy kabel z bezpiecznikiem który się przepalił. Po wymianie działa poprawnie Chciałbym również spytać o koszt rozrządu do AJL. Mechanik wyliczył same części na ok.900zł co nie wydaje mi się prawdopodobne. Czy nie powinny pasować zestawy rozrządów z innych wersji np. AEB itp?>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.