Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki


A4CCH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupował ktoś takie dywaniki, jak z dopasowaniem ? Mam oryginał gumowe, ale myślę na lato żeby welur wrzucić. Zrobią mi granatowe, mam nadzieje że z wnętrzem mi się zgra :) Napis białe Audi czerwone A4. Kusi mnie.., jak ktoś brał to proszę o opinie :)

http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-classic-audi-a4-s4-b5-haft-i6280003639.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,ja kupowałem te http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4810197603 i jestem zadowolony.Dopasowane bardzo dobrze,materiał gruby,sztywny.Może ma w ofercie takie jakie szukasz-z napisami,w innym kolorze.A jak nie to śmiało bierz te które ja,będziesz zadowolony.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu dywanik pasażera wygląda jak oryginał :) Ale chyba trochę poczekam, bym wolał w kolorze wnętrza, a tu widzę tylko czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bialy986 napisał:

Kolego,ja kupowałem te http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4810197603 i jestem zadowolony.Dopasowane bardzo dobrze,materiał gruby,sztywny.Może ma w ofercie takie jakie szukasz-z napisami,w innym kolorze.A jak nie to śmiało bierz te które ja,będziesz zadowolony.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Jak sprawa wygląda ze stoperami, mam w wykładzie jeszcze starego typu, jak to dopasowałeś u siebie, bo te ze zdjęcia mają inny kształt...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam takie stopery 94df5af3ede38514960b6fe4d35a4bdb.jpg i dywaniki idealnie się wpasowaly.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktoś może ten model (producent ALDOS) --> http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b5-95-00r-gold-i7247865217.html#thumb/1

Zastanawiam się nad dywanikiem pasażera, ponieważ ma nieco inny kształt jak oryginał i czy nie będzie to przeszkadzać, jakoś się podginać. Chodzi o kształt zaznaczony na czerwono.

 

22.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zamówić sobie na wymiar ze strony 4mat.pl. Nie są one może zbyt tanie ale można wybrać pełny welur itp. Zamówiłem z czerwoną lamówka, własną wychawtowaną nazwą stoperami i specjalnymi gumami pod wymiar. Jak ktoś chce mieć fajne porządne dywaniki to zdecydowanie polecam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jednak zamówić dywaniki z mojego posta. Pasują idealnie, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę zrobić kilka zdjęć. Zobaczę jak będą się spisywać z biegiem czasu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2018 o 19:02, Rumaq napisał:

Zdecydowałem się jednak zamówić dywaniki z mojego posta. Pasują idealnie, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę zrobić kilka zdjęć. Zobaczę jak będą się spisywać z biegiem czasu.

Fotkę dla potomnych możesz wrzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2018 o 14:26, BlackFacePL napisał:

Fotkę dla potomnych możesz wrzucić :)

Proszę bardzo :hi:. Nie zdążyłem odkurzyć, więc wybaczcie.

IMG_1200.jpg

IMG_1202.jpg

IMG_1201.jpg

IMG_1203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rumaq napisał:

Proszę bardzo :hi:. Nie zdążyłem odkurzyć, więc wybaczcie.

IMG_1200.jpg

IMG_1202.jpg

IMG_1201.jpg

IMG_1203.jpg

No to zamawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...