Treść opublikowana przez opti
-
Brak mocy 1.8T AEB (Wszystko wymienione)
Kolega Łukasz13 kiedyś już o tym pisał "dla aeb możesz zrobić statyczne 002+007, 003+008, dynamiczne standardowo 002+007, 003+025, 002+013, na trójce najlepiej. "
-
Wyciek z króćca wody
Rura połączona/skręcona jest na dwie śruby na klucz 10 w środku oring gumowy , może ktoś to skleił z przodu jest jeszcze przykręcona jedną śrubą do kolektora i tyle.
-
Składane lusterka z pilota - to dziala
Jak to podłączyłeś ? Masz ori alarm ? Sygnał z przycisku pilota (ryglowanie w klapie bagażnika) pojawia się w pompce, czy połączyłeś to jakoś z ori przekaźnikiem od sterowania/składania lusterek ?
-
Rezanie bixenonu
Możesz kupić graty z a6 c5 są takie same, są z przedlifta i polifta sam kiedyś kupiłem ori graty z a6 c5 i wszystko śmiga jak w oryginale, a zawsze trochę taniej można kupić popytaj na aukcjach sprzedających na części a6, zaślepki i spryskiwacze ori można zrobić w jeden dzień na spokojnie razem z wycięciem i kompletnym montażem
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Nie dziękuje.... niestety grot z tej aukcji nie pasuje, szkoda... Mocowanie jest w innym miejscu, mogę podesłać foto ori grota i tej surówki, jak ją zamontujemy to kawałek wystaję, ma mega luzy na boki, wycięcie jest w innym miejscu na bolec, podsumowując stracony czas i jakieś tam pln , a miało być tak pięknie
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Czy grot z tej aukcji http://allegro.pl/grot-pilota-kluczyka-scyzoryk-vw-audi-skoda-seat-i6841679631.html#thumb/2 będzie dobry ? prośba o weryfikację, chyba, że macie sprawdzone linki/namiary na groty nowe/surówki do scyzoryka
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Aktualnie są 1330 prawie nowe, dlatego pytam, czy złe zostały założone i zmieniać na 1328 czy zostawić do następnej wymiany dopiero....
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Halo ! Gregor , czy ty wiesz jak wygląda włącznik świateł w modelu A4 B5 ? bo o tym jest mowa cały czas, a nie B6 gdzie jest pokrętło/przełącznik 0/auto/pozycja/mijania itd. , w B5 jest manetka, prosta konstrukcja
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Jak masz dostęp do kanału, to odkręć czujnik z tylnej belki i na włączonych światłach i zapłonie poruszaj nim "w ręku" lekkie ruchy, światła powinny ładnie pracować góra/dół Sprawdź w blokach pomiarowych w sterowniku 55 , czy zmienia się napięcie na czujnikach przód/tył , powinno się zmieniać nawet przy nacisku na błotnik z przodu , nawet jak wsiądziesz do auta będzie zauważalna zmiana Mam tak, że jak jadę po jakieś "nie równej drodze"/itp. to światła tak jakby "lekko pływały" góra/dół fajny efekt wieczorem, w komplecie z bixem hella miazga Prośba do Michała (autora tematu), jeżeli mógłby się wypowiedzieć, potwierdzić/zaprzeczyć czy na postoju auto powinno korygować na bieżąco (przy dynamicznym poziomowaniu) światła ? (przy obciążeniu bagażnika) U mnie podczas jazdy działa w 100% , natomiast na postoju tak jak opisuje Michał (booolek) również nie mam żadnych efektów.... (chociaż w vcds w blokach pomiarowych napięcia się zmieniają)
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Dziękuje za informacje , może trochę śmieszne pytanie, ale obydwa modele tj. 1330 i 1328 mają takie same rozmiary więc czym się różnią ?
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5af719e940b3d4d5 Kodowanie zmieniłem na 60 , ale nie widzę różnic podczas pracy, (tylko zmiana wysokości podczas kodowania niżej/wyżej) https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d881a1ae389c4478 Może więcej osób, które montowały sterownik od dynamicznego poziomowania się wypowiedzą....
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Też mam podobny problem ? , chociaż podczas przejazdu poprzez "garby"/progi itp. widać że światła na bieżąco korygują wysokość (tak jak powinno być przy dynamicznych), jakie zrobiłeś kodowanie sterownika 55 ? Byłem na stacji diagnostycznej z kompem i jeszcze raz ustawiłem światła (według oczywiście wszelkich prawideł ), ale jak doładuję towaru, albo przyczepa podpięta to też odnoszę wrażenie, że za wysoko świecą , możesz podesłać foto z bloków pomiarowych ze sterownika 55 ?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Czy można założyć na tył klocki trw gdb 1330 czy muszą być trw gdb 823 , (czy one różnią się tylko blaszkami ? w 823 nie potrzeba ? ) zaciski lucas aluminiowy (żebrowany)
-
Przełącznik/guzik LPG w oryginalnym przycisku A4 B6/B7
Kupowałeś z tej firmy może ? http://allegro.pl/szablon-audi-quatrro-s-line-bose-lpg-roleta-garaz-i6865638786.html
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jakbyś nie miał w czarnej kostce w prawym progu z przodu przewodów do reszty drzwi według poradnika, to z tylnych drzwi po rozpięciu gumy w słupku (nie trzeba drzwi rozbierać) żółta kostka (ta na górze) w niej są dwa przewody od lampek ostrzegawczych otwartych drzwi, jeden z nich to masa u mnie był brązowo/czerwony i tylne drzwi śmigają (nie wiem czy to było już opisane, może komuś się przyda)
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Zamontowałeś już ten zawór MAC , jakaś różnica podczas jazdy/pracy na nim, a n75 ? Kupowałeś w PL czy Chrl ? Jakie koszty takiej zabawki ? Czy warto, co daje, mniejsza awaria - milion pytań
-
Rezanie bixenonu
Wiem, wiem oczywiście od halogenów, już sprawa rozwiązana pozytywnie ,tj. po prostu jak dałem na dzienne ledy to było za małe obciążenie względem żarówki i stąd takie objawy hmm po podłączeniu na chwilę żarówki np.20W w obwód wszystko wróciło do normy, oczywiście przy zwykłych żarówkach nic takiego nie występuje Tak na szybko skręciłem koło i zrobiłem fotkę (sorki za "zasyfioną"), miejsce zaznaczone według mnie minimalnie/troszkę "liznąć", może wystąpić kolizja ramienia z czujnika z blachą, oczywiście całość razem z cięgnem jest z paska b5 i pracuje wzorowo http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/8a4790e3c8479f77
-
Rezanie bixenonu
Pasuje od passata przedni , trzeba minimalnie "liznąć" blachę (mam taki komplet założony i śmiga bdb, jak chcesz mogę fotkę zrobić co i jak)
-
Rezanie bixenonu
Czy po wyjęciu "różowego" przekaźnika 381 od halogenów, mogło wystąpić takie dziwne zjawisko ? tj. jak mignę długimi to w tym czasie resetują się zegary na ułamek sekundy, jakbym je odpiął i zapiął ??? przekaźnik wyjęty, bo po odłączeniu ori długich, wieszała się przysłona od bixa (kiedyś chyba opisywany problem i trzeba było wyłączyć i włączyć światła na nowo ), ale z tymi zegarami to ciekawostka.... nawet przy wyłączonym i wyjętym kluczyku, jak ruszę manetką od długich to słychać elektromagnes od bixa i w tym czasie "budzą" się zegary na chwilę tj. wyświetlacze zegarka i przebiegu ? tak ma być ?
-
Rezanie bixenonu
Kupiłem takie i na nich jeżdżę jako dzienne, dają radę jak na razie https://www.aliexpress.com/item/2pcs-H7-High-Power-LED-Light-for-Samsung-5630-Chip-33-SMD-Fog-Light-Headlight-Driving/32717610774.html?spm=2114.13010608.0.0.vQKGNe
-
Wycieraczki
Tulejki już pewnie "zardzewiałe" , jak kolega wcześniej napisać, rozebrać i wyczyścić można od razu dać nowe oringi od góry, groszowa sprawa
-
Dywaniki
Jak sprawa wygląda ze stoperami, mam w wykładzie jeszcze starego typu, jak to dopasowałeś u siebie, bo te ze zdjęcia mają inny kształt...
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Mogę potwierdzić, że w liczniku od a4 b5 8D0 920 980 K (2lift z cyfrowym zegarkiem) , po podpięciu na 32pin w zielonej kostce również mamy info na fisie o usterce
-
Montaż modułu DRL
Miałem taki moduł SD-2 w innym aucie, nie polecam, krótko mówiąc coś się w nim zjarało po pewnym czasie, raz był reklamowany, po pewnym czasie znowu to samo, wywaliłem może teraz coś poprawił.... może Pytanie do osób i do kolegi Tomasza, który montował moduł od Bartsoft bodajże.... , jak to się ma w przypadku bixenonu, który spięty jest z żarówką od długich ? Wrzuciłbym, ale czy nie będzie zakłócenia dla układu bixenon, przesłony itd.
-
Grzechotanie w nawiewie
Chyba najlepiej byłoby wywalić tunel środkowy, jest ich kilka, klima nimi steruje, non stop, więc się nie nudzą... jeszcze się za to nie zabierałem...