Treść opublikowana przez opti
-
Jak wyjąć kratki nawiewu na nogi pasażerów
Odkręć przednie fotele, dywan częściowo do góry, resztę już będziesz widział co i jak....
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Możecie zerknąć i powiedzieć jakie macie kodowanie, zwłaszcza przy silniku 1.8T Czy lepiej zmienić kodowanie na turbo czy może zostać jak jest na foto ??? (sorki za jakość zdjęcia) http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/b8eddac9dfb47b6e
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy bawił się ktoś w zmianę/korektę spalania na fisie w np. vcds przy zasilaniu lpg ?
-
audi a4 b5 1.8t czujnik doładowania turbo
Czy taki zawór można "zaadoptować" do naszych autek nr. 037 906 283 C ?
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
Z całym szacunkiem, ale topran to najgorsze g.... Moduł ten rozdziela i wzmacnia iskrę do cewek, tak w skrócie...
-
Lusterko fotochromatyczne wewnętrzne
Zewnętrze z a6 pasują ??? dobrze czytam.... czy tylko piszecie o wew.
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
Moduł może już nie domagać (ten na filtrze) jak masz możliwość, to podłuż na próbę od kogoś...
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
Wszystko jest dostępne nadal przez kolegę MaxsteRR tylko na B5 kawał dobrej roboty
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Ciekawe jak to wygląda z zew. ? Przy tych ori można szybę otworzyć, a tutaj nie widać dokładnie....
-
Ubywający płyn chłodniczy
Czy ktoś miał może problem z "zapoconym" szybko złączem dolnym do chłodnicy ? Czy pozostaje tylko wymiana "całości" czy można jakiś oring dokupić ? Trochę się sączy z tego
-
AEB Drzy po wymianie poduszek silnika.
Czy przednią poduszkę (ta w podporze) kupiłeś może lema lmi25929 PU (poliuretan) biała/kremowa ??? Czy coś innego ? Jak z ustawieniem jej po montażu, na opuszczonym silniku regulowałeś, żeby była centralnie, nie opierała się o "ramkę" możesz podesłać foto
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Jak wyżej ... http://www.ebay.pl/itm/Audi-A4-Avant-B5-1995-2000-CAR-SUN-SHADE-BLIND-SCREEN-tint-tuning-privacy-kit-/190584665296?pt=DE_Autoteile&hash=item2c5fbb34d0#ht_6546wt_965 tylko cena zabija... Tutaj mają chyba to samo, do a4 b5 avant cena ~ 529zł http://allegro.pl/audi-roletki-przeciwsloneczne-oslony-dedykowane-i5483689843.html jeszcze ciekawostka http://www.privacy-shades.co.uk/carshades/pdf/AU-A4-E-X.pdf
-
Delikatne przeróbki licznika, jest taka opcja?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-efekt-wymiany-licznika-na-fis/ przeczytaj dokładnie i trzeba działać, bo warto...
-
Cieknący zbiorniczek
Pewnie cieknie kanałem przelewowym ze zborniczka , jak wlewasz płyn i nie trafisz w środek, a po brzegach to automatycznie wycieka od spodu norma... chyba, że masz inne uszkodzenia....
-
Wymiana materiału podsufitki
Nie przesadzaj, że się nowa rozklei chyba, że będziesz co chwila ją prał zobacz na poliftowe podsufitki, inna jakość zdecydowanie na plus, sam jestem po zabiegu zmiany na polift i jest mega trochę miałem zabawy, ale warto auto od razu w środku nabiera wyglądu, starą=przedlift też próbowałem reanimować i nie warto szkoda czasu
- Zmiana koloru dekorow
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
Czy przekaźnik o oznaczeniu 397 oraz 600 to jest ten sam ???
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Dzięki
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
mieszek nie pasuje, jeśli masz na myśli z przedlifta do polifta.Opti, jak działa na takim kodowaniu jak jest to nic nie ruszaj Działa to zostawiam. Czy po podłączeniu modułu przeciwmgielnych/przekaźnika liftowego o oznaczeniu 600. nr.8D0907701B wystarczy według schematu połączyć przewody i wszystko śmiga? Ktoś już tak robił ? Dobrze zrozumiałem ? Pozwolę sobie podać link do tego schematu poniżej: http://www.audi-sport.net/xf/threads/fog-light-wiring.136309/
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Czy robiliście kodowanie "nowego" klimatronika po zmianie ? Znalazłem takie info,(po pierwszym lifcie) kodowanie klimatronika 04140. (takie miałem na starej klimie) Niestety na nowej nie da się zakodować takiego samego, bo klimatronik jest z końcówką M tj. 8D0 820 043M według podpowiedzi w vcds wychodzi, kodowanie 00040 tj. druga cyfra jest 0 dla sterownika/klimatronika z indeksem M , dla indeksu K/L jest cyfra 4 Czy mam się tym martwić ? Czy tak zostawić ? Możecie podać dokładną procedurę adaptacji nowego klimatronika ? Druga sprawa - podświetlenie: Według tego opisu z audizine tj. http://www.audizine.com/forum/showthread.php/360493-FAQ-B5-A4-S4-Center-Console-Thread Kostka 12pinowa, na 6pin (ori brak przewodu), podają żeby podpiąć/wykorzystać ze starej kostki od grzania tylnej szyby szaro/niebieski Tak też podpiąłem, jest jedno ale.... po włączeniu świateł panel klimatyzacji miga dlaczego tak jest ?
-
Alternatywa dla katalizatora
Ktoś kupował u tego człowieka ??? Warto to wrzucić zamiast kata, czy będzie brzęczało.... ? http://allegro.pl/audi-a4-a6-passat-1-8-20v-aeb-katalizator-tlumik-i5363993893.html http://allegro.pl/katalizator-tlumik-audi-a4-a6-passat-1-8-20v-anb-i5363993498.html http://allegro.pl/audi-a4-a6-1-8-20v-katalizator-tlumik-rura-24h-i5345536059.html
-
Montaż Modułu Drl
Czy warto zakładać ten moduł w lampy liftowe, ale soczewka jest na h7 Czy ty Piotrze xXPiotrekXx19 masz u siebie h7 czy xenon w soczewce ?
-
AEB. Stuki po dodaniu gazu telepanie silnikiem.
Zrób logi statyczne i dynamiczne, (jak masz dostęp do vcds) wtedy będziesz miał dużo więcej informacji na temat np. stanu przepływki,dv itp.
-
Co myślicie o tym silniku Swap! !
Przecież to jest człowiek z naszego forum, sprzedaje części do a4 nie od wczoraj, więc chyba tak nie do końca kupujesz kota w worku , na pewno byś się z nim dogadał
-
Szczelność dolotu | Robisz to źle!
Czy to normalne, poza "bulgotaniem oleju" szumi gdzieś jakby z turbo, ciśnienie nabite na kompresorze ok.1-1,5bara było Auto jeździ bdb,błędów brak (chciałem kontrolnie sprawdzić, po zrobieniu takiego urządzonka do pomiaru szczelności).