Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)


MaxsteRR

Rekomendowane odpowiedzi

I teraz wszyscy beda jezdzic wersjami poliftowymi :naughty:MaxsteRR mozesz podac jeszcze schemat do podlaczenia ori kierownicy multifunkcyjnej? Brakuje mi tylko tego sterownika jeszcze ale to na dniach powinienem go miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxterRR, możesz podać numer audi tego przekaźnika? 8D0 ... ...

Rozumiem, że w przedliftach kostki pod ten przekaźnik nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka instalacji z lifta więc jakby ktoś chciał ten przekaźnik i kostki z kablami to służę cześciami.

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 20:47_________________________________________________Co do schematu multikierownicy to ja mam takopwą ale schemat będę miał jak rozkręcę ale z tego co wiem to są różne softy i wtedy soft w przekaźniku i w module który jest w kierownicy pod poduszką muszą się zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka instalacji z lifta więc jakby ktoś chciał ten przekaźnik i kostki z kablami to służę cześciami.

Ile chcesz za niego z instalacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 20:47_________________________________________________Co do schematu multikierownicy to ja mam takopwą ale schemat będę miał jak rozkręcę ale z tego co wiem to są różne softy i wtedy soft w przekaźniku i w module który jest w kierownicy pod poduszką muszą się zgadzać.

Ten modul juz mam. A po przekaznik w tygodniu bede jechac. Wezme z tego samego samochodu co reszte. Wiec chyba wszystko powinno sie zgadzac. Od razu rozejrze sie troche po kablach jak to leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze napisać co to za bezpiecznik, jest w skrzynce bezpieczników?

4 - bezpiecznik S4, czyli podświetlenie tablicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze napisać co to za bezpiecznik, jest w skrzynce bezpieczników?

4 - bezpiecznik S4, czyli podświetlenie tablicy

Jest, pod numerem 4 :) Wszystkie gniazda bezpiecznikowe są numerowane malymi cyferkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmyliło mnie to S4 :decayed:

Każdy bezpiecznik na rozpisce/schemacie jest oznaczony literą S, np S4, S10 aż do bezpiecznika S22, powyżej 22, dodawane jest jeszcze 2, np. S223, S224. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisik wyjadę się porządku.Jednak mam kilka pytań.

Jak wygląda ori przekaźnik??

Gdzie go można dostać??

Gdzie go umieścić -fotki najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisik wyjadę się porządku.Jednak mam kilka pytań.

Jak wygląda ori przekaźnik??

Gdzie go można dostać??

Gdzie go umieścić -fotki najlepiej.

Foty przekaźnika dodane w pierwszym poście :) A najlepiej to na allegro szukać lub szrotach.

Umiejscowienie tam gdzie reszta, tylko niestety nie pasuje w gniazda, ja mam na "trytytkach" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podłączyłem, schemat dobry, ale trochę mi zajęło znalezienie przewodów idących do lamp (szaro-biały i biało-zielony), które znalazłem w kostkach przy lewej nodze kierowcy.[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:31_________________________________________________

Ma ktoś jakiś schemat bo za bardzo nie rozumiem nic z tego :confused4:

Prościej się nie da ;)

27f21db1046120c0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za schemacik - teraz wiem prawie wszystko, a mianowicie dręczy mnie co zrobić z dwoma przewodami które zostały ze starej instalacji - gdyż było 5 przewodów a według schematu wykorzystujemy 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. schematu w przycisku wykorzystujemy 5 przewodow.

Z instalacji przedliftowej 3 max 4. Brązowy, szaro-zielony, szaro-niebieski, chyba że można jeszcze po jednym z kostek z pinu 2. Albo się mylę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...