Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

opti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez opti

  1. opti odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    Musisz wyłączyć immo w sterowniku silnika, albo zakodować kluczyk w zegarach i "silniku" posiadając pin...
  2. Jaki efekt po wymianie uszczelki ? Którą wybrałeś, podaj namiar
  3. To ma dobrze hamować, a wygląd to drugorzędna sprawa (wyglądem nie zahamujesz...), to mnie trochę kolega pioteros zniechęcił do 312mm, szkoda...
  4. Mówisz, że przy zmianie z 288mm nie zauważę różnicy....?
  5. Spanky robi. Napisał mi,że nie robi takich....
  6. Czy przy feldze 16 wejdą 312mm ?, teraz przy 288mm pomiędzy felgę, a zacisk to palec na wcisk wchodzi
  7. Czyli jak... ? Już nikt z mazowieckiego nie robi starych B5 1.8T
  8. W mazowieckim od benzyny znajdzie się dobry chiptuner czy tylko sami od tdi... ?
  9. opti odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Możecie w takim razie napisać nr tych części, które są potrzebne do dołożenia w aeb tempomatu na linkę Sterownik pod deską, vacum pompa (chyba okolice abs), gruszka z cięgnem, czujnik na pedał sprzęgła, manetka coś jeszcze ? (prośba o nr. , może będzie szybciej to kupić )
  10. opti odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Panowie ktoś coś podpowie? Na pewno ktoś ma z was taki schemat tyle osób i nic? Niestety "przy naszych AEB" mamy mega pod górę.... z montażem, a graty do tego skompletować to już...........
  11. opti odpowiedział(a) na sardo temat w Audi A4 B5
    Czy ktoś kupował taki "zestaw" ? http://allegro.pl/katalizator-tlumik-audi-a4-a6-passat-1-8-20v-anb-i5065785315.html albo ten http://allegro.pl/show_item.php?item=5131733792 Opis ten sam, a dwa różne zdjęcia...
  12. opti odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    Może dla potomnych byście opisali co i jak za pomocą vag zrobić, żeby dobrze odpowietrzyć cały układ, czy przy tym zabiegu trzeba ruszać przy sprzęgle również ?
  13. Jaką macie temperaturę oleju na zegarach? Wstawiłem czujnik po wykręceniu korka/zaślepki w podstawie filtra i dlatego pytam, bo podobno trzeba zrobić jeszcze "odwiert" głębiej ? Aktualnie pokazuje (po rozgrzaniu silnika) na 2 grubszej kresce lub blisko niej przed 120
  14. Czy ta pompka z czujnikiem do avanta pasuje na pewno Czy trzeba szukać innego modelu ?
  15. Nie wiem, tylko coś takiego wyczytałem... wracając do wcześniejszego info apropo ewentualnej zamiany w gnieździe, niestety trafiło mi się jedno ori valeo, drugie jest "inne" nie wiem co to za firma( dekiel z gniazdem, mogę wrzucić foto dla porównania, jakby się komuś przytrafiło) i w nim właśnie jest zmiana w pinologii (krótkie z regulacją silniczka)
  16. To przepraszam za zamieszanie;) w takim razie coś chyba mam nie tak u siebie w lampach lift valeo , czy to prawda ?,cytuje " jak miales lampy boscha h7 h7 h1 to odlacz calkiem wypnij z instalacji wlacznik halogenów on robi ci zwarcie w obwodzie stad masz mizerna jakosc światła zarówka działa ci na niższym napieciu teraz (prawdopodobnie ), u mnie było podobnie! "
  17. ok jeszcze jedna kwestia (kompletuje zestaw do montażu) przy składaniu kostek z przewodami według "Schemat dla przejścia z Bosch na Valeo zespolone" wydaje mi się, że jest mały błąd? Według ori gniazda w lampie valeo na pinie 7 jest światło krótkie (na schemacie pusto), a na pinie 2 jest silnik poziomowania (na schemacie światło krótkie) ? Czy ktoś może to skorygować/potwierdzić/zaprzeczyć ?
  18. Lampy oprócz 2 górnych śrub, mocujecie "jakoś" z tyłu (w liftach jest na to miejsce,w przedliftach niestety nie)jakiś patent/wspornik ? Czy tylko bolec pod lampą i górne ?
  19. Foto "pożyczone" z innego portalu, ale może coś pomoże w ocenie...
  20. opti odpowiedział(a) na karbonek temat w Audi A4 B5
    Ma ktoś może foty kolegi karbonek z przeróbką z audi80 ?
  21. Jak to jest z tymi MS tyle zachwalania w kategorii tych "tańszych", a teraz piszecie, że strach to zakładać i na tym jeździć... (nie każdy może sobie pozwolić na Lema;) niestety, a przemieszczać się trzeba...)
  22. Tylko co ? Płyn max (ponad zgrzew zbiorniczka), wtyczka sprawdzona (wypięta/wpięta, przewody nie uszkodzone) według rozpisek odnośnie płynu chłodniczego z tego co widzę nic się nie zmienia, chyba że czujnik w zbiorniczku jest inny w przedlift/.lift....
  23. opti odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    Odkopię temat, ale fotki nie działają, a chciałem podpiąć prawą manetkę z fisem do avanta liftową , wcześniej były przedlifty, czy da radę tą prawą jakoś podpiąć (wycieraczki i fis) ?Czy muszę szukać koniecznie przedlifta ?
  24. zegary, ale mój błąd zapomniałem zgrać ze sterownikiem silnika i dlatego migało już wszystko ok Czy trzeba koniecznie wymienić zbiorniczek płynu chłodzącego, bo piszczy i wywala błąd (chociaż temp. pokazuje ok)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.