Treść opublikowana przez opti
-
Nowe lampy przednie w Audi A4 B5 przed liftem
Wystarczy poszukać..... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/8869-reflektory-zespolone-po-ii-lifcie-rezanie-i-montaz/
-
Nowe lampy przednie w Audi A4 B5 przed liftem
Błotniki do podcięcia, inaczej lampy po lifcie nie wejdą.... , elektryka również do przeróbki, tj. zupełnie inne kostki w lampach
-
Schemat podłączenia tempomatu, ale z manualna przepustnica
Pin 9 ze sterownika tempomatu podpinasz do kostki 26pinowej żółtej na pin 6 (kolor biało/niebieski) , chyba że masz już liftowe zegary na 32pinowe wtyczki ? Oczywiście jak sterownik jest 12pinowy, jeżeli 10pinowy to pin 5 zamiast 9
-
Schemat podłączenia tempomatu, ale z manualna przepustnica
Korzystałem również z tego schematu, ewentualnie mogę z elsy zrobić zrzut, ale w zasadzie będzie taki sam... jeżeli potrzebujesz....
-
Duże rozbieżności w spalaniu miasto vs. trasa.
13l/100km na autostradzie przy takich prędkościach, ładnie , dla pocieszenia przykład: jadąc z nad morza autostradą 160/170 non stop praktycznie, przepał ~20l/100km (dla przykładu po mieście robię ~400km / na ~40-42l , przy jeździe na autostradzie ~250km ), chyba mam trochę za bogato teraz, korekty długoterminowe w vcds dobiły aktualnie do -10% , powinien się już martwić (kata brak jest dp , temp.przełączania 30C)
-
Schemat podłączenia tempomatu, ale z manualna przepustnica
Schemat jest prosty, więcej zabawy jest z gratami do tego 2czujniki na pedały sprzęgła i hamulca, gruszka z cięgnem do przepustnicy, itd.... Tym możesz się posiłkować, bodajże na forum a6 jest ładny manual zrobiony http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/642b3ed1c2da5bbf W zależności od wersji sterownika masz rozpiskę na 12pin albo 10pin
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Uszczelka pompki spryskiwacza reflektorów nr. 431 955 465 A (koszt ~ 10zł)
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Jeszcze z paska b5 np.2.5 tdi
-
Grzechotanie przy odpalaniu i cykanie na rozgrzanym
Ja właśnie taki miałem założony i aktualnie jest reklamowany, a w aucie jeździ używany oryginalny i też zaczął ostatnio cykać ale nie dotykam tego na razie.. bynajmniej przy odpalaniu nie ma grzechotki. Moim zdaniem szkoda roboty i kasy. Dzięki za info, trochę mnie nie pocieszyłeś... chyba, że trafiłeś na wadliwy egzemplarz...? Czyli na razie trzeba zrobić sam rozrząd "bez tyłu"
-
Z jakiego auta dać stałe spryski na przedni zderzak
.
-
Grzechotanie przy odpalaniu i cykanie na rozgrzanym
Zakładał ktoś napinacz swag (30927070) jest coś warty ? Czy szkoda roboty i kasy ?
-
1.8t 180km. ile powinno pompowac turbo?
Wskaźnik wskaźnikowi nie równy... Ważne, że kierowca zadowolony
-
1.8t 180km. ile powinno pompowac turbo?
ajl tj.180KM
-
1.8t 180km. ile powinno pompowac turbo?
~ 0.7 bar w peaku 0.8-0.9 bar
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jaka cena na dzień dzisiejszy za MOTUL 8100 X-cess 5W-40 5L z wysyłką ?
-
1.8t aeb brak napiecia w kostce do n75
Kostkę odepnij od zaworu i przemierz przewody pomiędzy (do czerwonej kostki) podszybie/sterownik silnika/lewa strona pod pokrywą, nr.pinów masz podane wyżej
-
1.8t aeb brak napiecia w kostce do n75
Jeżeli bezpiecznik 29(20A) jest sprawny, to sprawdź jeszcze połączenie kostki 6pinowa czerwona, 4pin kolor czerwono/zielony, może jest na nim przerwa... (idzie do 1pina w n75) 2pin idzie bezpośrednio do sterownika na pole D3
-
Zmiana INTERCOOLERA
Jak z tym "zestawem rur", coś już wiadomo ?
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Wymienić krańcówkę/czujnik na nowy , albo usunąć i przewody zaizolować osobno, jak zewrzesz to tak jakby była maska otwarta (styki w krańcówce zwarte)
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Miałem do belki zamontowane;) jak zdejmiesz osłonę pod kierownicą na pewno zauważysz czarną puszkę centralki (mała nie jest ), u mnie 1,2 off (tj. do góry) 3,4 on (do dołu) szczerze nie zagłębiałem się co i jak z nimi... Z lusterkami jest już dawno rozpisany ładny temat na forum a3 , są plusy i minusy takiej przeróbki... (najgorzej w zimę jak przymarznie )
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Oczywiście są na płycie getronic'a centralki (czarne pudełko, montowane zapewne na belce pod zegarami po lewej stronie) 2 mniejsze i 1większy niestety ciężko dostać takie, ale w zamienniku w tme można coś dobrać, albo tak jak ja zrobiłem, wylutowałem z płyty, rozciąłem dremelem delikatnie ściankę (styki się nadpalają) czyszczenie wiem,wiem zalatuje druciarstwem,ale była potrzeba szybko naprawić i tak już ponad pół roku jeździ bez awaryjnie prowizorki są najlepsze hehe jak padnie to wtedy wymienię... U mnie działa domykanie 4szyb z getronic'a , ciche uzbrajanie/rozbrajanie (kierunki), syrena itd., blokada zamków powyżej 30km/h ,tylko lusterka muszę gałkę przekręcać do składania lusterek ale da radę na ori przekaźniku zrobić małą przepinkę i będą się składały razem z zamykaniem
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Auto pewnie z Włoch getronic przeważnie tak szedł... sprawdź przekaźniki na płycie (niestety taka ich wada), też to przerabiałem, stary leciwy moduł, ale daje radę go wskrzesić i jeszcze posłuży
-
Zmiana INTERCOOLERA
Również jestem zainteresowany zakupem, pod jaki IC robiłeś rury i jakiej średnicy ? Jak znajdziesz chwilę, to wrzuć foto
-
Montaż czujników parkowania z allegro
Trzeba mieć taką dokładkę ... Mówiłem o takiej , pierwsza lepsza aukcja - chodzi o zdjęcie zderzaka/dokładki.... http://allegro.pl/zderzak-tylny-tyl-lz5k-audi-a4-b5-kombi-avant-99-i6048082039.html#thumb/2
-
Montaż czujników parkowania z allegro
Fajnie tylko u ciebie zderzak polift i dokładka już jest "lepsza" pod ten mod a w wersji przedlift niestety już tak pięknie nie ma... trzeba byłoby dać wersję z dystansami w komplecie, bo inaczej to czujniki idą w ziemię a z dystansami już tak prawie ori nie wygląda... sterczą na wierzchu....